Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • Eligible new users will get a free night in the form of an instant discount of max Rs 3,000 on booking for minimum 2 nights (Min. transaction value: Rs.4000 for Domestic Hotel and Rs.5000 for International Hotel).
  • A new user is a user who has never made any domestic or international hotel booking before on MakeMyTrip, as determined by the user’s mobile number, email address, device ID and payment method.
    • Offer valid for select hotels only
    • This offer is Valid from 1st Feb’18 to 28th Feb’18
    • This offer is valid for hotel check outs till 31st Mar’2018
    • The offer is valid for bookings made on MakeMyTrip's Website, Mobile site, Android App, iOS App only.
    • Offer is not valid on payments made directly at hotel, through PayPal account, Pay at hotel, BNPL option, Cash on Delivery (COD), EMI
    • User cannot pay partial amount through MMT MyWallet
    • A user must book at least two nights to avail of this offer
    • For Domestic Hotels: If a user books 1 night, he is eligible to get applicable instant discount plus 50% cashback to wallet (Upto. Rs.1500) using the coupon code FREENIGHT1
    • For International Hotels: If a user books 1 night, he is eligible to get applicable instant discount plus 30% cashback to wallet (Upto. Rs.1500) using the coupon code FREENIGHT1
    • A customer can make max 5 bookings in last 30 days using any eligible offer code on Hotel bookings
    • A customer can make max 3 bookings in a day using any eligible offer code on Hotel bookings.
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Да,безплатна е.Доколкото разбирам,трябва само да се регистрирам и оттам нататък ползвам различни отстъпки и бонуси.

Отдавна се регистрирах, но отстъпки и бонуси засега ги виждам само за местни хотели.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,  от няколко седмици чета задълбочено форума и попадам на все по-интересни неща и се кефя все повече на форума. Опитвам се да вляза набързо в темата и да разбера за какво иде реч с това ММТ и почнах от началото на темата, но е ужасно дълга. Някой има ли желание да помогне да вляза по-бързо в час. Чета коментари за скандално ниски цени на хотели, а аз не успявам да открия такива оферти. Видях, че има различни бонуси при регистрация, но понеже коментара е от 2015 искам да попитам преди да си направя резервация за не объркам нещо. Още ли са актуални описанията от първия пост?

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Jorro каза:

Здравейте,  от няколко седмици чета задълбочено форума и попадам на все по-интересни неща и се кефя все повече на форума. Опитвам се да вляза набързо в темата и да разбера за какво иде реч с това ММТ и почнах от началото на темата, но е ужасно дълга. Някой има ли желание да помогне да вляза по-бързо в час. Чета коментари за скандално ниски цени на хотели, а аз не успявам да открия такива оферти. Видях, че има различни бонуси при регистрация, но понеже коментара е от 2015 искам да попитам преди да си направя резервация за не объркам нещо. Още ли са актуални описанията от първия пост?

 

Общо взето по активността на тези теми ще познаеш и колко са актуални :) Аз никога не съм ги ползвал, бяха популярни, когато бях в сатурнова дупка без пътувания, но в последно мнение впечатлението е, че вече не се намират толкова добри отстъпки там. Но можеш да си сигурен, че ако изпаднат пак, темата ще литне. 

Връзка към коментар
13 minutes ago, Георги said:

Общо взето по активността на тези теми ще познаеш и колко са актуални :) Аз никога не съм ги ползвал, бяха популярни, когато бях в сатурнова дупка без пътувания, но в последно мнение впечатлението е, че вече не се намират толкова добри отстъпки там. Но можеш да си сигурен, че ако изпаднат пак, темата ще литне. 

Жалко, къде съм блял да намеря форума по-рано, сега само чета какви яки неща се откривали и вече ги няма....  

Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

Жалко, къде съм блял да намеря форума по-рано, сега само чета какви яки неща се откривали и вече ги няма....  

Недей се кахъри, нови неща излизат постоянно. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В последните месеци ММТ нямат кой знае какви намаления. В момента има действащ код - IHSEARCH, но не сваля кой знае колко. Периодично ни дават бонуси, последният ми беше 2000 рупии, но не го използвах, понеже цените не бяха като за магеланци :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скоро някой изпозлвал ли е номер на стара резервация за код, действа ли още такова намаление? Важи ли ако за избрания хотел няма никакви други автоматични опции за намаление? Комбинира ли се с бонус точки?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Sju каза:

Скоро някой изпозлвал ли е номер на стара резервация за код, действа ли още такова намаление? Важи ли ако за избрания хотел няма никакви други автоматични опции за намаление? Комбинира ли се с бонус точки?

Kод от стара резервация работи - но не може да се комбинира с друг код (например с IHSEARCH).

Не знам какво значи дали се комбинира с бонус точки, но ако питаш дали може да се ползват с него рупии от портфейла - отговора е ДА.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, бонусът от портфейла. При мен IHSEARCH не работи, позволява ми само кодове, които автоматично предлага или никакви кодове. 15% ли беше отстъпката с N на резервация?

Връзка към коментар

Най-добрият код в момента е IHFIRST, който дава фиксирани -15% на почти всичко.

 

Може допълнително да се комбинира с рупии от уолета, което дава още -10%. Така намалението става сумарно 25%.

 

Напомням, че ММТ препродава основно хотелите на Expedia, които реално няма откъде другаде да се взимат с такава голяма отстъпка.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
Георги Матеев

Заядох се за цената на един конкретен хотел в Куала Лумпур и прерових целия интернет в търсене на по-добра оферта. За да е коректно сравнявах абсолютно еднакъв тип стая, дати, условия на отмяна и тн. За удобство всичко е показано в евро, като превалутиранията са по днешния курс на Visa. Ето резултатите от по-популярните търсачки:

 

€147.90 @ Makemytrip.com с включени -15% код и -10% уолет кеш
€160.42 @ Orbitz.com с включени -15% код и -5% Orbucks
€165.60 @ Amoma.com с включен -10% код
€174.40 @ Agoda.com с включен -10% code
€175.85 @ Hotels.com с включен -10% code
€178.31 @ Otel.com с включен -10% code
€217.30 @ Booking.com

 

Съвсем очевидно MMT е много далеч от пенсиониране и определено заслужава да им се хвърля по едно око - особено ако имате бонус рупии в уолета, каквито се подаряват доста често.

 

Затвърждава се доброто ми впечатление от Orbitz и Amoma, които все по-често вадят чудесни оферти. При Оrbitz допълнителният плюс е, че връщат и 5% от платената сума (без таксите) - в случая около €7.50 - под формата на Orbucks, които могат веднага да се ползват без ограничение за следваща резервация.

 

Agoda.com връщат още 2-4% под формата на Gift cards, както и дават мили към програмите на редица авиокомпании. Доста ценно, особено ако не ви достигат малко мили за някой награден билет.

 

Последното място на booking.com също е съвсем стандартно, като тяхната цена не може да се доближи даже до предпоследното място дори и ако в сметката включим 10% кредит към Wizz или някоя от евентуално работещите кешбек схеми.

 

Накратко: повече отвсякога е валидно правилото, че винаги трябва да се преравя на максимално много места и да се сравнява.

  • Харесвам 21
  • Браво 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

Все пак ммт и агода натискат много в se asia. Според мен букинг ще се представи по-добре ако се сравни цена на хотел в Европа. 

Напълно възможно, в случая сравнявах съвсем конкретен хотел. Точно затова подчертах, че винаги трябва да се преравя на максимално много места и да се сравнява - това е златното правило.

 

И все пак общото ми лично впечатление е, че booking.com доста рядко се представя добре. От последните ми 50 резервации, които включват настанявания на 4 континента, едва 5 са от booking.com. Тоест при едва 10% от търсените от мен хотели booking.com са извадили цена, която никой друг не може да бие. Но все пак дори и заради тези 10% продължавам да преглеждам и техните цени :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мерси, Жоре! :clapping:
Както обикновено си разнищил казуса до последно! :smile3:

P.S.
Като "смекчаващо вината обстоятелство" :biggrin:   за букинг - все още действащите схеми с реферал линкове 60/120Zl ; 25/50 USD ; 40/80CAD  - с тяхна помощ за нощувки на стойност 30-53€  (т.е. най-вече за една нощувка) нещата могат да излязат на сметка и по-изгодно отколкото на другите сайтове.  Имам вече четири такива.
Което само потвърждава основния принцип, с който и ти си завършил - винаги трябва да се преравя на максимално много места и да се сравнява. 

(е, понякога е леко досадно и времегубещо, но всеки сам си преценява дали си заслужава ;) )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 23 минути , T.E.Lawrence каза:

Все пак ммт и агода натискат много в se asia. Според мен букинг ще се представи по-добре ако се сравни цена на хотел в Европа. 

Ето един пример, който дори може да е полезен на някой от множеството планиращи да посетят Братислава.

 

Три нощувки за двама от 21.09.2018 г. до 24.09.2018 г. с право на безплатна отмяна в хотел Vienna House Easy Chopin Bratislava.

 

Цена в MMT след прилагане на купон FLASHSALE и 10% от портфейла - INR 10421, или около EUR 130

Цена в Booking.com - в момента няма, но обикновено е по-висока от тази по другите сайтове, а техните цени на нощувка са:

Bratislava_trivago.png.02b0f01da9c7e18eedf3dbcb74fb4642.png

 

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Код за намаление от 20%

  • To avail the offer, the customer must enter E-Coupon INTLSTAY in the E-Coupon field.
  • This offer is valid for hotel checkouts until 31st Apr 2018.
  • The offer is valid for bookings made on MakeMyTrip's Android App, iOS App, and desktop
  • The offer is applicable for a booking of minimum 2 nights.
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.