Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Току що се регистрирах и още се опитвам да разуча сайта. Можете ли да ме ориентирате къде да видя цената, която ми излиза дали включва всички такси?

Валутата е INR нали така? Опитвам се да сравня цената на Марина бей сендс в Сингапур. В booking запазих стая за 3-ма с безплатна анулация и градски изглед за 470 евро с всички такси. Писах им , че цената в официалния сайт на хотела е 460 евро и ми го намалиха с 10 евро. Сега ми излиза цена от 394 евро в MMT,но ме притеснява, че е прекалено хубаво да е толкова по-евтин и предполагам , че това е цената без таксите. Някой по-напред с материала би ли помогнал да го потвърдим? 

Връзка към коментар

Up to 40% instant discount on hotel bookings and additional Rs 500 cashback if you SAVE your card

Exclusively for Mastercard Cardholders of all banks

cutIcon.png
Coupon Code : MASTERMMT

Code

 

 

Coupon Code Offer Details Min. Booking Value Booking Channel Applicable Banks
MASTERMMT 1) Get 40% Instant discount (max Rs 10,000) on Domestic Hotel bookings
2) Get 20% Instant discount (max Rs 3,000)on International Hotel bookings
2500 Website, Android & iOS App only Mastercard Cardholders of all banks
Additional Rs 500 Cashback to Card on saving the MasterCard card used to make the payment (only for users who have applied the coupon MASTERMMT)
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , funny каза:

Up to 40% instant discount on hotel bookings and additional Rs 500 cashback if you SAVE your card

Exclusively for Mastercard Cardholders of all banks

cutIcon.png
Coupon Code : MASTERMMT

Code

 

 

Coupon Code Offer Details Min. Booking Value Booking Channel Applicable Banks
MASTERMMT 1) Get 40% Instant discount (max Rs 10,000) on Domestic Hotel bookings
2) Get 20% Instant discount (max Rs 3,000)on International Hotel bookings
2500 Website, Android & iOS App only Mastercard Cardholders of all banks
Additional Rs 500 Cashback to Card on saving the MasterCard card used to make the payment (only for users who have applied the coupon MASTERMMT)

Пробвах с няколко карти Mastercard, и български и от чужбина и за всички ми пише - offer is not valid for this card

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , cybersimo каза:

Пробвах с няколко карти Mastercard, и български и от чужбина и за всички ми пише - offer is not valid for this card

Аз не съм. Получих го на мейла и го споделих

Връзка към коментар

Някой знае ли как може да се плати директно в рупии с карта Револют? Когато се напише картата излиза съобщение, че тъй като картата не е индийска може да се плати само в GBP или в INR, но полето за INR не е активно.

 

 

CC3763F7-12F3-4E11-B597-220C26EEE7A8.jpeg

792ECA61-C123-4615-87F6-335E2ABEDBE9.jpeg

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар
преди 35 минути , cybersimo каза:

Някой знае ли как може да се плати директно в рупии с карта Револют? Когато се напише картата излиза съобщение, че тъй като картата не е индийска може да се плати само в GBP или в INR, но полето за INR не е активно.

 

 

CC3763F7-12F3-4E11-B597-220C26EEE7A8.jpeg

792ECA61-C123-4615-87F6-335E2ABEDBE9.jpeg

I Agree се отнася за currency conversion. Отдолу бутонът е активен, нали? ;)

Връзка към коментар
преди 4 минути , Боби каза:

I Agree се отнася за currency conversion. Отдолу бутонът е активен, нали? ;)

Активен е само при GBP, точно това е проблема.

Когато отгоре избера INR, не може да се сложи отметка на I Agree изобщо, защото мишката се превръща в знак "забранено"

Връзка към коментар
преди 1 минута , cybersimo каза:

Активен е само при GBP, точно това е проблема.

Когато отгоре избера INR, не може да се сложи отметка на I Agree изобщо, защото мишката се превръща в знак "забранено"

Не за отметката говорех, а за Pay

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 48 минути , cybersimo каза:

Някой знае ли как може да се плати директно в рупии с карта Револют? Когато се напише картата излиза съобщение, че тъй като картата не е индийска може да се плати само в GBP или в INR, но полето за INR не е активно.

 

 

CC3763F7-12F3-4E11-B597-220C26EEE7A8.jpeg

792ECA61-C123-4615-87F6-335E2ABEDBE9.jpeg

Не се хаби въобще. На мен ми даде да избера INR, но после плащането не мина защото Revolut не поддържа 3D Secure code.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Не се хаби въобще. На мен ми даде да избера INR, но после плащането не мина защото Revolut не поддържа 3D Secure code.

А тогава с какво и как да

плащам в ММТ?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 минути , cybersimo каза:

А тогава с какво и как да

плащам в ММТ?

С най-обикновена българска кредитна / дебитна карта, повечето минават без проблем.

Връзка към коментар
преди 29 минути , Георги Матеев каза:

С най-обикновена българска кредитна / дебитна карта, повечето минават без проблем.

Въпроса е, че пак отметката е неактивна за плащане в INR

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам проблем с пращане. Звънях в банката, не е проблем в картата или въвеждането на кода :D.

Your transaction could not be processed!
You have entered an incorrect CVV or expiry date. Please try again with the correct card details. Please try again with correct card details or use alternate mode of payment.
We request you to try making the payment again.

 

Едит: И през приложението не става.

Карта Револют виртуална дали ще мине?

Редактирано от Zornitsa
Връзка към коментар
На 9.03.2018 г. в 14:18, Георги Матеев каза:

Не се хаби въобще. На мен ми даде да избера INR, но после плащането не мина защото Revolut не поддържа 3D Secure code.

В бума на ммт промото плащах основно с револют, без проблеми избирах рупии. Скоро не съм пазарувал от там, може да са бъгнали нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пфф, това излиза при опит за плащане с виртуална Виза на Револют. Your transaction could not be processed!
There is a problem connecting with the bank .Tip: We recommend to use Net Banking or other Debit/Credit Card to quickly complete your booking.
We request you to try making the payment again

История, кеш, бисквитки трих - не минава плащане.

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 38 минути , Zornitsa каза:

Пфф, това излиза при опит за плащане с виртуална Виза на Револют. Your transaction could not be processed!
There is a problem connecting with the bank .Tip: We recommend to use Net Banking or other Debit/Credit Card to quickly complete your booking.
We request you to try making the payment again

История, кеш, бисквитки трих - не минава плащане.

На мен не ми приема Дайнерс, макар че няма причина. Предполагам е някаква защита от нашата банка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

MMT са пуснали интересен код за 40% намалениеWOWHOTEL. Работи само на мобилното приложение, но при мен не приема плащане, или поне не става с картите, които пробвах. Може би все пак са намерили начин да ограничат ползването на сериозните намаления да става само от индийци.

Update: По някои от регистрациите ми приема плащане, а по други - не. Явно ограничават поне част от клиентите си.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 21 минути , koliob каза:

MMT са пуснали интересен код за 40% намалениеWOWHOTEL. Работи само на мобилното приложение, но при мен не приема плащане, или поне не става с картите, които пробвах. Може би все пак са намерили начин да ограничат ползването на сериозните намаления да става само от индийци.

Случайно виждаш ли някъде условията на този код - кои дати обхваща, какви хотели, колко нощувки и тн?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Случайно виждаш ли някъде условията на този код - кои дати обхваща, какви хотели, колко нощувки и тн?

За съжаление не знам почти нищо повече. Намерих го тук:

https://www.fly4free.pl/forum/makemytrip,81,82269&start=2240

и го пробвах.

Май става поне до края на август и долната граница е INR 3000.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
Преди 1 час, koliob каза:

MMT са пуснали интересен код за 40% намалениеWOWHOTEL. Работи само на мобилното приложение, но при мен не приема плащане, или поне не става с картите, които пробвах. Може би все пак са намерили начин да ограничат ползването на сериозните намаления да става само от индийци.

Платих хотел в Италия за три нощувки.Цената пада още малко с уолета. @koliobБлагодаря много!!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, koliob каза:

 

MMT са пуснали интересен код за 40% намалениеWOWHOTEL.

 

И аз благодаря :) Платих две нощувки в Лондон. Реалното намаление ми се получи в рамките на 32%. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.