Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Още един трик, който поне при мен проработи. Ако си регистрирате нова сметка в MMT излиза едно съобщение, че ще получите INR 555 ako верифицирате мобилния си номер. Може да пробвате през този сайт например:

https://www.receive-sms-online.info/

Като въведете четирицифрения код, който ще получите изписва, че номера е верифициран и добавя INR 555 в wallet-а. Реално не е верифициран, защото може би проверяват дали същия номер не е използван преди, но добавените INR 555 остават в сметката и могат още да намалят цената на следващата резервация.

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, koliob каза:

Май става поне до края на август и долната граница е INR 3000.

Кодът WOWHOTEL май няма ограничение в датите (пробвах хотел за декември и работеше), но важи само за 3-звездни хотели и нагоре. Както вече казахте - минималната сума за резервация е 3000 INR преди такси и данъци.

 

Иначе току-що успешно платих с кредитна Visa от ДСК. Без да искам хванах и промо от мобилния апп за ползване на двойно повече бонус рупии, та в крайна сметка цената излезна с 38% по-евтино спрямо другите търсачки. @koliob изкара още една бира, а MMT рязко се върна на бял кон с тоя код.

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Само да не беше дразнещата такса сервиз, която бухат за резервации в мобилния апп (през браузера тази такса не ми излиза). Ама нека не сме максималисти :)

 

Иначе новите кодове бачкат с пълна сила, вече направих 4 успешни букинга. До момента най-силното ми попадение са 3 нощувки в 5-звездния Tuvana hotel в Анталия - €122 в ММТ срещу €224 (Genius цена при това!) в booking.com.

 

Обичам я тая игра.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

 

Иначе новите кодове бачкат с пълна сила, вече направих 4 успешни букинга.

По веднъж на профил или няма ограничения.Някаква идея до кога кода ще е актуален?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 8 минути , Мари Николова каза:

По веднъж на профил или няма ограничения.Някаква идея до кога кода ще е актуален?

Със сигурност мога да кажа единствено, че при мен WOWHOTEL мина 4 пъти на един и същи профил. Не бих се изненадал такъв хубав код да е валиден само няколко дни и затова се презастраховах като си резервирах каквото търсех още сега.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Може ли да препоръчате удобен хотел в Бергамо,който сте букнали през ММТ?Hotel citta dei Mille май е ползван от магеланци:)Колебая се между него и Hotel Santa Caterina.Как са като местоположение?

 

 

 

Връзка към коментар

За Венеция букнах с ММТ преди няколко месеца хотел Hotel Ambassador Tre Rose, VENICE . Разликата между цените на букинг и ММТ беше фрапантна. Букинг за 4 вечери ми даваше цена от 1200 евро, докато с ММТ взех всяка вечер за по 120 евро. Хотелът е приличен, локацията е страхотна, сутрин буквално се будиш с камбаните на базиликата на Сан Марко. Закуската беше ок. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

Кодът WOWHOTEL май няма ограничение в датите (пробвах хотел за декември и работеше), но важи само за 3-звездни хотели и нагоре. Както вече казахте - минималната сума за резервация е 3000 INR преди такси и данъци.

 

 

Важи и за февруари догодина, приложих го и на гестхаус за 20 долара. :) На някои скъпи хотели пък отказа, просто трябва да се пробва.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 6 часа, prozium каза:

За Венеция букнах с ММТ преди няколко месеца хотел Hotel Ambassador Tre Rose, VENICE . Разликата между цените на букинг и ММТ беше фрапантна. Букинг за 4 вечери ми даваше цена от 1200 евро, докато с ММТ взех всяка вечер за по 120 евро. Хотелът е приличен, локацията е страхотна, сутрин буквално се будиш с камбаните на базиликата на Сан Марко. Закуската беше ок. 

Благодаря, ще го следя, защото в момента за моите дати /28.09-01.10/ разликата в цените е около 7 лв. с кода /ММТ-617€, booking-1217 лв./.

Връзка към коментар

WOWHOTEL замина вече.Дава ми, че е валиден за резервации над 20 000 рупии:huh::blink:

Е,за това трябва да се действа бързо.Grabhotel- все още е актуален.

 

Точно се зарадвах,че ми сложиха едни 999рупии в уолета,но пък не ми дава да резервирам без да верифицирам тел.номера.

преди 22 часа, koliob каза:

Още един трик, който поне при мен проработи. Ако си регистрирате нова сметка в MMT излиза едно съобщение, че ще получите INR 555 ako верифицирате мобилния си номер. Може да пробвате през този сайт например:

https://www.receive-sms-online.info/

Като въведете четирицифрения код, който ще получите изписва, че номера е верифициран и добавя INR 555 в wallet-а. Реално не е верифициран, защото може би проверяват дали същия номер не е използван преди, но добавените INR 555 остават в сметката и могат още да намалят цената на следващата резервация.

 

Не мога да стопля как действа.Може ли малко разяснение?:resent:

Връзка към коментар
преди 31 минути , Мари Николова каза:

Не мога да стопля как действа.Може ли малко разяснение?:resent:

то там няма индийски номер, но по принцип си избираш номер от сайта и цъкаш на него, въвеждаш го в акаунта ти като твой, и след малко СМС-а се появява там в екрана. Ако обаче се иска уникален номер няма да работи, защото някой най-вероятно вече е пробвал.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Мерси,май лееекичко затоплих:).Изписва ми,че трябва да изключа AdBlock Plus.

Добре де,не ли малко рисковано да слагаш в профила си подобен номер.Света е много луд,знаеш ли кой и за какво може да го използва.:blink:

Връзка към коментар

В смисъл да го използва за какво? Той не е твой номер и ти не си свързана с него по никакъв начин. Евентуално ММТ може да пращат някакви СМС-и на него, ама не вярвам да има лична информация в тях. Пък и може да го махнеш след верификацията, предполагам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

то там няма индийски номер, но по принцип си избираш номер от сайта и цъкаш на него, въвеждаш го в акаунта ти като твой, и след малко СМС-а се появява там в екрана. Ако обаче се иска уникален номер няма да работи, защото някой най-вероятно вече е пробвал.

Точно така е, но всъщност има индийски номер на сайта и с него се получава бонуса. След малко става ясно, че не е верифициран номера. Важното е, че бонуса си остава по сметката.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Dreamm каза:

Благодаря, ще го следя, защото в момента за моите дати /28.09-01.10/ разликата в цените е около 7 лв. с кода /ММТ-617€, booking-1217 лв./.

Аз го бях букнал на 4 различни резервации за всеки ден по една и така цената беше спаднала доста. Писах мейл на хотела да обединят резервациите и всичко беше точно. Не зная със сегашните кодове кое ще е най-изгодно, но можеш да пробваш и този трик. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, prozium каза:

Аз го бях букнал на 4 различни резервации за всеки ден по една и така цената беше спаднала доста. Писах мейл на хотела да обединят резервациите и всичко беше точно. Не зная със сегашните кодове кое ще е най-изгодно, но можеш да пробваш и този трик. 

Като сложа 1 нощувка го дава sold. Ще разцъквам, имам време.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.