Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Плащал съм с Мастъркард на ПИБ миналата година, тази не съм пробвал

пп. кодът не минава при мен и на приложението

иначе има някакъв зададен на сайта който сваля малко (около 10 %)

Връзка към коментар
2 hours ago, bad kid said:

Плащал съм с Мастъркард на ПИБ миналата година, тази не съм пробвал

пп. кодът не минава при мен и на приложението

иначе има някакъв зададен на сайта който сваля малко (около 10 %)

Пробвах с 2 карти на ЦКБ и на Райфайзен и не става...дали е до хотел или до нещо друго?

Връзка към коментар
преди 10 минути , Jorro каза:

Пробвах с 2 карти на ЦКБ и на Райфайзен и не става...дали е до хотел или до нещо друго?

Плащал съм много пъти с карта на райфайзен, минава си без проблем. Хотелът тук няма значение, това не е букинг да ти шерват данните с всеки хотел. Единствено между ммт и теб е транзакцията.

Връзка към коментар
46 minutes ago, Kamen said:

Досега с цкб винаги е минавало над 50 пъти.

 

43 minutes ago, T.E.Lawrence said:

Плащал съм много пъти с карта на райфайзен, минава си без проблем. Хотелът тук няма значение, това не е букинг да ти шерват данните с всеки хотел. Единствено между ммт и теб е транзакцията.

Добре, да не проблема другаде тогава. На телефонен номер какво посочвате. Аз слагам този от сайта за онлайн получаване на смс-и, който е на предишната страница в темата.

Връзка към коментар
преди 12 минути , Jorro каза:

 

Добре, да не проблема другаде тогава. На телефонен номер какво посочвате. Аз слагам този от сайта за онлайн получаване на смс-и, който е на предишната страница в темата.

Сложи си твоя, първата цифра 0 я замени с 8 или 9, всичко пак да са 10 цифри, не променяй индийския код  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
19 minutes ago, Kamen said:

Сложи си твоя, първата цифра 0 я замени с 8 или 9, всичко пак да са 10 цифри, не променяй индийския код  

Това е бил проблема, сложих си моя номер с 0 и всичко заспа! Страшно много благодаря!!!!

8 minutes ago, agenta said:

На мен ми дава код + 91 и каквото и да сложа не мога да потвърдя номера и не мога да получа бонуса, иначе се регистрирах в приложението и го разучавам в момента.

ползвай номера за онлайн смс-и и там ще получиш кода за да си го потвърдиш и вземеш бонуса:

https://www.receive-sms-online.info/919654766051-India

 

 

пп. От вълнение и 1000 опита сега видях, че датите са ми се изместили с 1 ден напред, а резервацията е без връщане на стойността. Сега какви са ми опциите да я променя?

Редактирано от Jorro
Връзка към коментар

@Jorro благодаря много за насоките! :)

 

Искам да попитам като резервирате хотел през приложението къде слагате кода за намаление или според хотела, всеки хотел си извлича приложимия за него код и си начислява намалението и накрая се вижда в предпоследната стъпка, където е разбита цената?

Редактирано от agenta
Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

 

пп. От вълнение и 1000 опита сега видях, че датите са ми се изместили с 1 ден напред, а резервацията е без връщане на стойността. Сега какви са ми опциите да я променя?

Това е редовен номер на ММТ,не си се объркал ти,някакъв бъг в системата им за потвърждение.Мисля,че в профила ти всичко ще излезе с правилните дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, Мари Николова said:

Това е редовен номер на ММТ,не си се объркал ти,някакъв бъг в системата им за потвърждение.Мисля,че в профила ти всичко ще излезе с правилните дати.

Не и там е така за съжаление. На кой имейл или чат мога да им пиша? По телефон не успявам да се свържа. Говорят ли английски?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

пп. От вълнение и 1000 опита сега видях, че датите са ми се изместили с 1 ден напред, а резервацията е без връщане на стойността. Сега какви са ми опциите да я променя?

 

преди 15 минути , Мари Николова каза:

Това е редовен номер на ММТ,не си се объркал ти,някакъв бъг в системата им за потвърждение.Мисля,че в профила ти всичко ще излезе с правилните дати.

 

преди 3 минути , Jorro каза:

Не и там е така за съжаление. На кой имейл или чат мога да им пиша? По телефон не успявам да се свържа. Говорят ли английски?

И аз като @Мари Николова, мисля, че не е в теб проблемът, без да съм абсолютно сигурен. Погледни си не в профила, а в полученото потвърждение на мейла.

Връзка към коментар

Индийският английски не е точно английски.Със скайп кредит излиза най-евтино,по-упорито ги  търси на телефонните им номера.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
преди 6 минути , rik4o каза:

 

 

И аз като @Мари Николова, мисля, че не е в теб проблемът, без да съм абсолютно сигурен. Погледни си не в профила, а в полученото потвърждение на мейла.

Всичко е наред споко.

Виж си потвърждението на имейла.

Връзка към коментар
6 minutes ago, rik4o said:

 

 

И аз като @Мари Николова, мисля, че не е в теб проблемът, без да съм абсолютно сигурен. Погледни си не в профила, а в полученото потвърждение на мейла.

За съжаление и там е така. Явно аз при някое от 100те търсения съм изместил датите.

4 minutes ago, Мари Николова said:

Индийският английски не е точно английски.Със скайп кредит излиза най-евтино,по-упорито ги  търси на телефонните им номера.

А на кой номер, този с 1-800 който е не знам как да го набера от тук. Аз ще звънна от служебния ми номер....

 

Just now, Щастливеца said:

Всичко е наред споко.

Виж си потвърждението на имейла.

За съжаление и във ваучера са такива датите.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Jorro каза:

За съжаление и там е така. Явно аз при някое от 100те търсения съм изместил датите.

А на кой номер, този с 1-800 който е не знам как да го набера от тук. Аз ще звънна от служебния ми номер....

 

За съжаление и във ваучера са такива датите.

А на потвърждението  в ММТ профила ти как са ?

Странно. Мислиш ли, че ти може да си объркал ?

Редактирано от Щастливеца
Връзка към коментар
На 6.04.2018 г. в 13:39, koliob каза:

MMT са пуснали интересен код за 40% намалениеWOWHOTEL. Работи само на мобилното приложение, но при мен не приема плащане, или поне не става с картите, които пробвах. Може би все пак са намерили начин да ограничат ползването на сериозните намаления да става само от индийци.

Update: По някои от регистрациите ми приема плащане, а по други - не. Явно ограничават поне част от клиентите си.

Пробвах го от мобилното,при мен излиза,че работи само над 20 000 рупии!

 

Връзка към коментар
11 minutes ago, Щастливеца said:

А на потвърждението  в ММТ профила ти как са ?

Странно. Мислиш ли, че ти може да си объркал ?

Знам ли вече, възможно е. Аз правих много различни търсения и понеже имах проблем с плащането накрая и ми беше изтекла сесията рестартирах резервацията и най-вероятно тогава датата се е променила. В момента абсолютно навсякъде във всички потвърждения датите не са коректни.

Връзка към коментар
На 13/04/2018 в 9:42, Мари Николова каза:

40%off с HOTELBUY.Става и за резервации под 3000р.:)

Благодарности на @Мари Николова. Кодът все още си работи, но има една особеност - като се приложи - не позволява частично плащане от wallet-а.

Връзка към коментар
преди 28 минути , koliob каза:

Благодарности на @Мари Николова. Кодът все още си работи, но има една особеност - като се приложи - не позволява частично плащане от wallet-а.

Прекрасно за хора като мен, които са издумкали бонус рупиите от всичките си акаунти - поне да не ме е яд, че нямам :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
4 minutes ago, Цвете said:

Eх, значи! Изнервих се тотално. От половин час се опитвам да платя с чудничкия код и не ми приема никоя от 6 карти!? Идеи?

При мен проблема беше телефонния номер. Благодарение на съвета на @Kamen да сложа моя номер с 0 успях да платя. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.