Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Преди 1 час, koliob каза:

Благодарности на @Мари Николова. Кодът все още си работи, но има една особеност - като се приложи - не позволява частично плащане от wallet-а.

А какви са условията за този код, че нещо при мен никъде не го приема ...

Връзка към коментар
12 minutes ago, Фичо said:

А какви са условията за този код, че нещо при мен никъде не го приема ...

На мен не ми го прие само при хотелите от вериги като IBIS например от тези, които пробвах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Фичо каза:

А какви са условията за този код, че нещо при мен никъде не го приема ...

Не знам какви са му условията, но изглежда няма долна граница за сумата на резервацията и наистина не работи за много хотели, а за B&B май съвсем не става. Аз успях да направя резервация за края на август в сравнително скъп хотел в Швейцария, който не е част от известна верига и ефективно ми свали 34% от цената.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 23 минути , pepi:) каза:

И при мен не хваща никакъв код за хотелите, които пробвам :mad:. И през PC, и през приложението пробвах, ама ...тц.

 

Кодът работи само през мобилното приложение. Пробвай например Hotel Belvedere Prague от 29.07.2018 до 01.08.2018 г.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
На 4/13/2018 в 9:42, Мари Николова каза:

40%off с HOTELBUY.Става и за резервации под 3000р.:)

И от мен благодарности за кода! Успях да взема за 225€  5 нощувки в хотел, чиято цена по другите сайтове излизаше минимум 310€ 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз пък направих грешката да си пренасоча резервация от фиктивен ммт мейл към основния ми и сега всичкото индийско хакер племе ми праща поне по два спам мейла на ден, които гугъл спам филтрите не ги ловят. :mad:

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Смея се на себе си,да се посмеете и вие.Тръгвам да търся хотели в Хисаря,пиша Хисар и о чудо - излизат сумати хотели на супер цени.Обаче имам работа оставям това занимание за по-късно.В един момент получавам жесток код със 100% кешбек пак за Хисар.Щаслива вече,че съм готова за страхотен уикенд тръгвам да избирам хотел .........в Хисар,Индия.:lol:

Та ако някой се е запътил към Индия HTLCASHBACK дава 100% кешбек.:)

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Дааа, успях да попадна и аз на хотел, за който кодът проработи - даде ми цена 200 евро срещу 253 евро в Booking. В последния момент обаче цената и в друг сайт падна на 207 евро + кешбек 6,5%, та резервирах през него.
Хубаво е да знам , че MMT е някаква алтернатива.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 53 минути , Dreamm каза:

GRABHOTEL, HOTELBUY

Тези два кода не работят от вчера. За момента от тези, които приема като че ли най-добър е IHSUPER - намалява с 15% и могат да се ползват рупии от wallet-a.

Връзка към коментар
преди 16 часа, koliob каза:

Тези два кода не работят от вчера. За момента от тези, които приема като че ли най-добър е IHSUPER - намалява с 15% и могат да се ползват рупии от wallet-a.

За самолетни билети нещо активно? Wallet-a има ли вариант да се ползва?

Редактирано от Kamen
Връзка към коментар
преди 3 минути , Kamen каза:

За самолетни билети нещо активно? Wallet-a има ли вариант да се ползва?

Кодовете за отстъпка за самолетни билети обикновено изискват началната точка на пътуване да е в Индия, а от wallet-a могат да се ползват много малка част - 5% от резервацията ако не се лъжа.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Опитвам се да намеря цена за един хотел в пунта кана който през ММТ го изкарва супер скъп (в сравнение с букинг и други $1700 срещу 1000 евро в hotels.com) ....пробвах всякакви кодове но не работят.... Цената на хотел е 13К рупии на ден....има ли някой хипер купон за такива по-скъпи хотели....най-много успях да сваля с ММТIH5B - 18K....

Редактирано от Grishkata
Връзка към коментар
преди 2 минути , Stryper каза:

WOWHOTEL, GRABHOTEL ако работят. Преди 3 дена не успях да платя с никаква карта, а и не открих Paypal като опция. И платих през booking.com

 

Трябва да се плати цялата сума, ако се избере опция с плащане на 1 рупия, не позволява .

Връзка към коментар
преди 12 часа, Grishkata каза:

Опитвам се да намеря цена за един хотел в пунта кана който през ММТ го изкарва супер скъп (в сравнение с букинг и други $1700 срещу 1000 евро в hotels.com) ....пробвах всякакви кодове но не работят.... Цената на хотел е 13К рупии на ден....има ли някой хипер купон за такива по-скъпи хотели....най-много успях да сваля с ММТIH5B - 18K....

Пробвай с IHPREMIUM.Трябва да смъква -25% ,пише,че важи над 10 000,но досега не го прие нито един хотел от тези които пробвах.За HOTELBUY дава,че важи само за определени часове:blink:,не знам какво трябва да значи това...

Връзка към коментар

Мобилното приложение дава обещания за големи намаления на полети и хотели след полунощ (22:00ч бг време, май беше)Миналата година по това време стартираха с оферти - 75%.Да изчакаме,мечтаейки:)

Връзка към коментар

GRABHOTEL пак работи за резервации над 3 000р.Получих още една карта-ваучер за 3000р  за 5*хотел,но пише,че пина се получава по емейл,така и не го получих.Вкараха и 1000р+500р от MMTBLACK в уолета.За сега - това.А такова побратимяване с индийския народ цареше миналия май.:)

Между другото за накои хотели автоматично си излизат хубави отстъпки и за над 40%,но не е така масово.Пробвайте периодично и HOTELBUY,може пак да го активират.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 6.04.2018 г. в 13:39, koliob каза:

 

Update: По някои от регистрациите ми приема плащане, а по други - не. Явно ограничават поне част от клиентите си.

И аз стигнах до това заключение.По един от профилите ми твърдо отказа да ми позволи плащане, колкото и да опитах,с какви ли карти не пробвах.Безпроблемно платих през друг профил,но и при двата не ми позволи да използвам парите от уолета.Даваше опция да ги добавя,но квадратчето с отметката остана неактивно.

Чудех се дали на билинг адреса да дам такъв в Индия?Някой пробвал ли е?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.