Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

SUMMERFEST може да се използва и за полети или поне така твърдят индийците.Проблема е,че не можах да му намеря приложение.Нискотарифните въобще не излизат по принцип,но и БГ ер не я имат за АК😀

За полети на Луфтханза напр,не ми приема кода.Може и да работи в определени часове.Иначе отстъпките са хубави,особено ако купуваш за повече хора.

image.png.2e4a867f5620a32ba4b678b322c72dc6.png

П.П. Мда,поредния индийски номер.Кода важи само за двупосочни полети от/до Индия.

 

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар
преди 9 часа, Jorro каза:

Някой може ли да сподели номер за получаване на смс-и за Индия, че в линка, пуснат по-назад вече не е активен индийския номер.

Не знам къде има актуален такъв сайт, но не вършат много работа тези номера, защото веднага след като се верифицираш през някой от тях - индийците проверяват и ако не си първият, верифициран с този номер - отново ти променят статуса на акаунта на неверифициран. Наистина първият път получаваш INR 555, които не ти ги вземат след неуспешната верификация (на сайта пише успешна все пак), но напоследък те така или иначе много редовно зареждат сметките със суми, значително по-големи, отколкото могат да се използват по разумен начин.

Между другото на уеб версията са върнали възможността за плащане с Paypal. Курсовете са доста "дървени", но за сметки, по които не става плащане по друг начин и при изгодни купони могат да се преглътнат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Напоследък покрай разни йоги и т.н. доста народ от романтичен порив посещава Индия. Не е трудно да се намери някой познат, който ще ходи и да верифицира номер с предлатена карта. Ние за поне десет човека го наравихме този трик, някои карти вече със сигурност не са активни, но акаунтите са си потвърдени.

 

За пейпал бях обяснявал някъде из темите, от настройките трябва да смениш транзакциите да са по курса на банката ти, не на пейпал. Разбира се, тази опция е нарочно доволно забита и иска търсене.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 12 минути , T.E.Lawrence каза:

За пейпал бях обяснявал някъде из темите, от настройките трябва да смениш транзакциите да са по курса на банката ти, не на пейпал. Разбира се, тази опция е нарочно доволно забита и иска търсене.

 

Това е точно така за много други сайтове, но не върши никаква работа за плащането в сайта на MMT, тъй като те са решили, че с неиндийски карти не може да се плаща с рупии в Paypal. Трябва още преди да те пренасочи към Paypal да си избереш някоя от шест определени валути по точно предварително фиксирания от ММТ курс, а той за всяка една от тях е доста "дървен", така че няма особен избор. Просто си избираш валутата на картата (EUR, USD, GBP) за да се минимизира загубата.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Индийците се изхитриха и на всеки по изгоден код слагат в условията,че не може да се ползва при плащане през Paypal.Ако някой успее да преодолее това ограничение,ще е хубаво да сподели.

 

Сега излязоха нови(добре забравени стари🙂)кодове:

INTLSTAY - 20% за резервации до 31 Юни

HOTELBUY - този път само -25%

Вероятно пак действат в определени часове,трябва си дебнене😀

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

Също така да се има предвид, че циганските им номера наистина нямат край.

 

Един и същи хотел ми излиза на съвсем различни цени в зависимост от това в кой акаунт съм се логнал.

 

Когато съм логнат в акаунта, в който имам повечко рупии в уолета, с един и същи код дава по-малка отстъпка и по-висока цена. Тоест, очевидно дори кодовете вече нямат фиксирана стойност в проценти, а са променливи според зависи.

 

Естествено, открих как да заобиколя и това. Просто до най-последния екран (този с плащането и данните за картата) не се логвате и се запазва по-голямата отстъпка. Чак накрая се логвате и си плащате без промяна в цената.

преди 10 минути , Мари Николова каза:

Индийците се изхитриха и на всеки по изгоден код слагат в условията,че не може да се ползва при плащане през Paypal.😀

Пропускам ли нещо - каква е ползата от плащане с Paypal?

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Пропускам ли нещо - каква е ползата от плащане с Paypal?

 

Единствената полза, която виждам е, че ако по някоя сметка не ти дава по никакъв начин да платиш с карта (имам няколко такива) Paypal си е вариант, особено когато някой от еднократните кодове е вече използван по другите сметки. Иначе няма никакъв смисъл, защото е по-скъп вариант за плащане в момента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , T.E.Lawrence каза:

С тоя summerfest код някой успял ли е да букне за догодина нещо? Май е само за близки във времето резервации. 

Резервациите трябваше да са до 30.09.2018 г., но май вече изобщо не е активен този код.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , koliob каза:

Резервациите трябваше да са до 30.09.2018 г., но май вече изобщо не е активен този код.

пишеше че за резервации направени до 14.06.

днес вече не е активен кода, пробвах сутринта като получих допълнителните 3000 рупии

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 

На мен ми изпратиха този код, но за хотелите , които гледам ми излиза съобщение, че не е валиден.

Може на някой да му свърши работа. 

 

Steal Deal:
Flat 15% Instant Discount on International Hotels
 
     
IHSUPER
No Upper Limit on Discount.
*Click here for terms & conditions.
 
Връзка към коментар

Днес с кода INTLHOTEL направих две резервации - една за Берлин и една за София. Дрърнаха парите. Имах и една резервация за Будапеща направена преди два месеца без отмяна. Два часа след резервациите днес ми отмениха и трите без обяснение и ми написаха, че ще ми върнат парите.

Връзка към коментар

Получих писма за откази. Писмата са стандартни каквито идват аз като правя откази. Влезнах в профила и ги няма в предстящи, а са в отказани.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, vl_stamboliev каза:

Получих писма за откази. Писмата са стандартни каквито идват аз като правя откази. Влезнах в профила и ги няма в предстящи, а са в отказани.

Дали не е някакъв бъг си мисля?При първата ми резервация при тях,пак така потвърдиха,дръпнаха парите,после дойде мейл,че има проблем,да чакам да се свържат с мен.Един гневен мейл бързо оправи ситуацията.

 

Може би единият вариант е да се разправяш и да искаш обяснение и компенсация,другия да  си резервираш наново през друг профил.

Връзка към коментар
На 16.06.2018 г. в 15:38, vl_stamboliev каза:

Проверете си резервациите. На мен всичко ми отмениха днес....

Според мен си уцелил просто някакъв малшанс, бъг, както казва Мари, или нищо чудно съвпадение самите хотели да са дали на заден. Аз се свързах с всички хотели, които съм резервирал през ммт за осем месеца напред, всичките ми потвърдиха резервациите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моля за съвет,  запазих хотел в Амстердам през Mmt /с код NEWHOTEL /и получих ваучер с PNR номер. Да очаквам ли потвърждение и от хотела или е нужно да се свържа лично  с тях. Виждам,  че стаите вече са разпродадени,  възможно ли е да ми отменят резервацията по някаква причина. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.