Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Отстъпката ти я калкулира върху цената на стаята, таксите са отделно перо. Ако стаята е много скъпа и 40% са повече от 2000 рупии, отстъпката ще ти е точно 2000 рупии, върху новата цена прибавят такса обслужване. Ако стаята е по евтинка-отстъпката ще ти е 40% което ще е по малко от 2000рупии. 100 евро service fee ми се струва прекалено, за една нощувка ли гледаш или за повече наведнъж? За да вземеш максимална отстъпка, всяка нощувка се прави на отделна резервация-всеки път ще ти сваля за колкото ти е кода.

Връзка към коментар

Много Благодаря за подробното обяснение , за съжаление в момента дори и по 25 Евро на всяка нощувка да свалят , цената им за конкретните хотели е значително по висока от оферираната ми. 

Но определено би имало смисъл при  евтини нощувки с код за голяма отстъпка и ако не сложат накрая голяма такса сървиз.

Още веднъж Благодаря.

Връзка към коментар

Здравейте, харесах си един хотел от приложението, но за същия в booking.com и няколко други сайта ми дава, че няма свободни стаи за посочения период. Според вас коя информация е по-вероятно да е вярна и какво ще се случи ако резервирам през приложението и в последствие се окаже, че няма свободни стаи?

Връзка към коментар

Здравейте, харесах си един хотел от приложението, но за същия в booking.com и няколко други сайта ми дава, че няма свободни стаи за посочения период. Според вас коя информация е по-вероятно да е вярна и какво ще се случи ако резервирам през приложението и в последствие се окаже, че няма свободни стаи?

Здравей! Нищо няма да се случи.Ще ти пратят мейл че стаята не е налична за тези дати и ще ти върнат парите.

Пробвай или си потърси друг хотел. ;)

Връзка към коментар

По принцип няма нищо невъзможно един хотел да е заделил няколко стаи за booking.com, няколко за друга система, и няколко за директна продажба, и ако свършат едните, да има от другите.

Ако е грешка и стаи няма, ще ви пишат и ще ви върнат парите. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми се е случвало в процеса на резервация в ММТ да излезе, че стаята е изчерпана и не мога да я резервирам. След няколко часа пробвам пак, същата стая, същата цена и всичко е ок-резервирам я. Същото ми се е случвало и в букинг, но там обикновено стаята се освобождава най-рано на другия ден.

Връзка към коментар

Да , със сигурност няма да се случи нищо кой знае какво необратимо , както каза по горе Красен , в най лошия случай ще ти пишат , че стаята не е налична и ще ти върнат парите , но реално няма как да има стая само в този сайт ...  освен ако там не е обновена информацията за наличността , затова прерови и други сайтове за проверка.  

Дай хотел и дати и всеки може да провери за минутка в сайта - който има за най-достоверен. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Няма ли в тази тема да започнете да поднасяте инфото правилно? :P

 

Не пишете -30%, -40%, -50% или -60%, а пишете до каква сума е отстъпката. В случая, отстъпката е до -50%, но не повече от 1500 рупии или до около 22 USD

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Няма ли в тази тема да започнете да поднасяте инфото правилно? :P

 

Не пишете -30%, -40%, -50% или -60%, а пишете до каква сума е отстъпката. В случая, отстъпката е до -50%, но не повече от 1500 рупии или до около 22 USD

 

Другарят Duke сигурно искаше да каже - отстъпката е до 1500 рупии или до около 22 USD на нощ на стая (като сме тръгнали да поднасяме правилно) :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Другарят Duke сигурно искаше да каже - отстъпката е до 1500 рупии или до около 22 USD на нощ на стая (като сме тръгнали да поднасяме правилно) :)

 

ОК, приемам и така да се напише, въпреки, че от моя гледна точка правенето на поредни резервации за поредни нощи не е етично, но съм съгласен, че не е забранено...

Връзка към коментар

Това 20 долара  или 20 Евро  е отстъпката от базовата цена , накрая като сложат таксата сървиз  , тя компенсира отстъпката .

Колкото и хотели да съм проверявал досега  и с максимална отстъпка на вечер да го смятам  , като ми сложат сървиза  и все не мога да улуча оферта която да си заслужава. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бистрили сме го. Не съм постигал голяма далавера с ММТ , ама оттук щипнеш 20 евро , оттам 20 евро и в днешно време с тия пари прекосяваш цяла Европа ;)

Ако за някой са нищо пращам банкова сметка да ми прати. И на 20 лева съм доволен.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Исках да кажа , че въпреки че ми пишат колко отстъпка ще получа , досега винаги съм намирал хотелите които съм търсил другаде на по добра цена  без отстъпка.  А това че пишат 50 % отстъпка , максимум 20 евро  си чист рекламен трик  в което няма нищо лошо , но все пак всичко е въпрос на математика :) 

Хубава и Забавен Уикенд на Всички 

Връзка към коментар

Аз не разбирам защо правенето на поредни резервации за поредни нощи да е неетично, и обикновено резервирам точно по тоя начин, независимо дали имам някаква финансова полза, или не. Просто ми е по-лесно, ако се наложи, да канселирам една нощ, вместо да променям по-дълга резервация, при което понякога трябва да я закриеш изцяло и да правиш нова, а цената може вече да се е вдигнала...

А по темата: аз успявам да си намеря при индийците хотели, които ме удовлетворяват като условия и са значително по-евтини от другите сайтове. Откакто изгряха на магеланския хоризонт, съм им редовна клиентка. По-ниската им цена е може би и поради това, че често пъти само те предлагат в интересуващия ме хотел стая без включена закуска, което мен ме устройва отлично.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Щом махараджата на ММТ не е упоменал в Т&С, че не е неетично, аз няма да споря :) Важно е да се намери най-добрата оферта на пазара. Оставали сме 6 дни с отделни резервации без проблем. Спорът е безcмислен.

Редактирано от charlotte
Връзка към коментар

Ами след като са сложили ограничение до 2 резервации от акаунт, значи имат нещо предвид. Неетичното в случая е създаването на няколко акаунта и резервиране на две нощи с всеки, последователно.

Не морализаторствам, дори може би бих резервирал така ако ми падне, но да се има предвид, че ако ММТ разберат, може да вземат някакви мерки (или не, ако решат, че няма смисъл). Просто да се има едно наум.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.