Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Нормално са до 5 на месец, отделно пътуваме най-често двама, оттук имаме 2 акаунта и ги редуваме. Няма проблем да проверяват и по кредитна карта ако искат. Неетично ли е някои еrror fare или ФД. Просто може би скоро цените ще почнат да се изравняват с другите оферти и ще изчезне доброто спестяване. Отделно зависи и от евро/идр курса, който е сравнително волатилен или условията по КК или просто ще го забравим.

Връзка към коментар

Аз знам за до три резервации в рамките на 24 часа и не повече от пет в рамките на месец.

 

П.С. Интересно е , че резервациите винаги минават през разни местни агенции с които ММТ явно имат договорни отношения.

В хотелите не виждат MMT , a съответната местна агенция. За БГ май беше Joy Travel или нещо подобно.

 

Имах едни резервации за Истанбул и на рецепцията малко се опулиха , щото пак я виждат от името на някаква местна агенция , но за шест години откакто го има хотела за пръв път я чували.

Първо искаха да платим и то по редовни цени без отстъпка , щото виждаха само резервацията не и плащането.

После обаче явно се разбраха с агенцията и всичко мина безпроблемно.

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

Хм, след като направих 3 последователни резервации за 3 последователни нощувки в един и  същи хотел, получих от ММТ един имейл със следния текст: "Thank You for making The Great Indian Getaway a huge success." Май не ми бяха обидени...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз знам за до три резервации в рамките на 24 часа и не повече от пет в рамките на месец.

 

Това имах предвид, забравил съм точно какво беше ограничението. Две резервации беше за друга система.
Връзка към коментар

Мога ли нахално да се намеся с въпрос, за да не чета цялата тема, че вече е 24 страници - в началните постове се говори за кодове и други промоции, които са с изтичащ срок. До сега не съм използвал Make my trip, ако сега се регистрирам и започна да търся хотели през приложението, ще има ли кодове/отстъпки? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

APPFEST 50% Instant discount up to INR 2,700 on International Hotels (except US & Europe hotels), + 30% cashback to card up to INR1,300 (max discount INR 4,000)

Купонът НЕ СЕ появява в офертата, както обикновено излизат всички налични за нея, а трябва да кликнете върху хиперлинка "Have a coupon code?" и да го въведете ръчно.

 

 

P.S. Още един купон - HTLSPECIAL до 2400 INR

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

APPFEST 50% Instant discount up to INR 2,700 on International Hotels (except US & Europe hotels), + 30% cashback to card up to INR1,300 (max discount INR 4,000)

 

Купонът НЕ СЕ появява в офертата, както обикновено излизат всички налични за нея, а трябва да кликнете върху хиперлинка "Have a coupon code?" и да го въведете ръчно.

 

 

P.S. Още един купон - HTLSPECIAL до 2400 INR

При мен работи само горният код, но и това е около 15-17% под най-ниските цени които намирам

Връзка към коментар

случайно ли го откри? Да ги търсим и ние такива

 

При мен работи само горният код, но и това е около 15-17% под най-ниските цени които намирам

В общи линии - случайно. Получих мейл от тях за код APPFEST за Airfrance и отворих линка, след което ми се зареди следната страница. Потърсих за няколко дестинации, които ме вълнуват. В Занзибар и Аруша ми изкарваше само HTLBUDGET, който беше доста мизерен като стойност и реших да приложа APPFEST, за да видя дали ще го приеме. Не само, че го прие, ами и понеже хотелът беше малко по-скъп, свали 2700 рупии. После го тествах за Санторини през септемрви - и там работеше, въпреки, че пише, че не е за US и Европа, но наистина сваляше по-малко - от порядъка на 1550 - 1700 рупии - в зависимост от цената.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

APPFEST 50% Instant discount up to INR 2,700 on International Hotels (except US & Europe hotels), + 30% cashback to card up to INR1,300 (max discount INR 4,000)

 

Благодаря, с APPFEST току-що спестих 2 пъти по 20 евро (спрямо най-ниската възможна намерена до момента цена) от едни хотели на Слънчев Бряг.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря, с APPFEST току-що спестих 2 пъти по 20 евро (спрямо най-ниската възможна намерена до момента цена) от едни хотели на Слънчев Бряг.

 

Жорка, дай да се пробваме сега по обратния ред. За кой хотел и за кои дати става дума? Посочи и крайна цена. Да видим какво ще излезе, че досега при обратна проверка нямаме доказателство за ефективност...

Връзка към коментар
Георги Матеев

Жорка, дай да се пробваме сега по обратния ред. За кой хотел и за кои дати става дума? Посочи и крайна цена. Да видим какво ще излезе, че досега при обратна проверка нямаме доказателство за ефективност...

Добра идея.

 

Става въпрос за хотел Regatta Palace в Слънчев Бряг/Несебър. Датата е 28 Юли, 1 двойна стая със закуска и с право на безплатна отмяна до 24 Юли. Крайната цена през MMT с използван код APPFEST е 39 евро и включва всички такси.

 

Ще чакам с нетърпение какво ще изровиш :)

При мене кода не работи,дали защото е записано, че офертата е валидна от 15-17юни? И е обявена с валидност на резервации до 15 декември. .

 

Аз вече направих 3 резервации с APPFEST и при мен бачкаше.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще чакам с нетърпение какво ще изровиш :)

 

 

Ти пък! Никъде няма да ровя. Директно проверявам в единствената резервационна система, която ползвам. Цената там е точно 60 евро. В този случай, определено MMT с този код печели!

Връзка към коментар
Георги Матеев

Ти пък! Никъде няма да ровя. Директно проверявам в единствената резервационна система, която ползвам. Цената там е точно 60 евро. В този случай, определено MMT с този код печели!

 

Още една много важна разлика: в booking.com няма право на безплатна отмяна.

 

Букнах 3 стаи и спестих общо €63, които ще бъдат вложени целево в някоя кръчма :)

 

Както обичам да казвам - трябва да се проверява навсякъде. Вчера например резервирах един хотел чрез booking.com, не го намерих никъде по-евтино.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ти пък! Никъде няма да ровя. Директно проверявам в единствената резервационна система, която ползвам. Цената там е точно 60 евро. В този случай, определено MMT с този код печели!

Ето ти още един пример...  :) MC-Elly's в Аруша, дати - 8-ми - 9-ти юли, безплатна анулация, закуска - ММТ - $45 / Booking - $80

Връзка към коментар

Аз винаги проверявам и в това приложение, но досега никога не съм откривал по-ниска цена. Явно е било въпрос на късмет...

 

66 евро, и то след 39% отстъпка (!) на Букинг

 

post-735-0-27115500-1465919385_thumb.png

 

 

post-735-0-65757000-1465919388_thumb.jpg

 

а в момента през MMT - 30,27 евро пише под 2275-те рупии.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Този код за 2700 рупии е доста силен. Важи за резервации до 15-и декември, за първи път пускат дати след 31 юли.

 

В момента правя седма резервация, добре че имам 3 акаунта на 3 различни телефона.

 

EDIT: Най-сетне си намерих евтин хотел в Гуам за септември. 31 евро спрямо 59 евро в букинга.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Този код за 2700 рупии е доста силен. Важи за резервации до 15-и декември, за първи път пускат дати след 31 юли.

 

В момента правя седма резервация, добре че имам 3 акаунта на 3 различни телефона.

До кога е валиден този код? Правя проверки за Португалия в края на септември, началото на октомври, ако през MMT стане работата би било супер, ама трябва ли да резервирам днес? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.