Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Георги Матеев

До кога е валиден този код? Правя проверки за Португалия в края на септември, началото на октомври, ако през MMT стане работата би било супер, ама трябва ли да резервирам днес? 

 

Според страницата, която даде chandni, би трябвало да е валиден до 17 юни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен работи само горният код, но и това е около 15-17% под най-ниските цени които намирам

 

HTSPECIAL е само за резервации над 4000 рупии основна цена преди таксите.

 

Според страницата, която даде chandni, би трябвало да е валиден до 17 юни.

 

Само да напомня, че отбелязаната валидност на купоните е до полунощ индийско време на посочената дата, което е до около 21:30 българско (гледам, че са +5:30 UTC)

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

В настоящата промоция има включен още един много силен код APPFEST80, който сваля до 5400 рупии (макс 50%) на хотели в Европа и САЩ. За първи път виждам да пускат код с такава голяма стойност.

 

Току-що експериментирах с хотел на Златни Пясъци - в booking.com е €135, а през ММТ с този код излезна €63. Огромна разлика.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Когато се резервира през това приложение с право на безплатна отмяна, взема ли пари от картата в момента на резервацията?

Да взимат!

Ако канселираш с безплатна анулация, до седмица възстановяват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Припомням, че нови акаунти се създават само ако имате индийски номер под ръка, освен ако не ползвате гугъл или фейсбук акаунтите си.

 

Имайте предвид, че APPFEST80 официално е за индийски City карти .. дано не гледат много..

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имайте предвид, че APPFEST80 официално е за индийски City карти .. дано не гледат много..

Не си прав. Ето условията на купона:

 

 

Offer 1 – 50% up to INR 5400 Instant Discount on select US & Europe Hotel bookings and additional 30% cashback up to INR 2600 for Citibank and Standard Chartered Debit & Credit card only (max discount INR 8,000).

 

При плащане със Citi карта получаваш допълнителни 30% кешбек, а не че е само за Citi карти.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Както се вижда, този PDF е от сайта на Citi bank India и е нормално там да се набляга на това, че е за картодържатели на Citi. Банката промотира картите си, а не офертата на ММТ - просто представят бонус за техни картодържатели, но дори и там не пишат "само за карти Citi", а че притежателите на такава карта (с изключение на корпоративните) могат да се възползват от офертата. Нещо като Diners и салоните - на сайта на ПИБ наблягат, че картодържателите на Diners имат достъп до бизнес салоните, но на бизнес салоните не пише, че е само за притежатели на Diners.

 

В крайна сметка офертата се предоставя от ММТ, а на техния сайт няма ограничение, че е само за Citi карти.

Връзка към коментар

В настоящата промоция има включен още един много силен код APPFEST80, който сваля до 5400 рупии (макс 50%) на хотели в Европа и САЩ. За първи път виждам да пускат код с такава голяма стойност.

 

Току-що експериментирах с хотел на Златни Пясъци - в booking.com е €135, а през ММТ с този код излезна €63. Огромна разлика.

Феноменален код, свали ми 47% от цена на букинг!

Работи, имам реални резервации.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

В тази промоция има страхотни попадения.

 

Отдавна бях харесал и дебнех един 4-звезден лъскав централен хотел в Сием Риеп, като всички сайтове му искат средно по $50 на вечер.

 

Току-що през MMT резервирах същия хотел и то със закуска + безплатни летищни трансфери за... $7.75 на вечер, или общо $31 за 4 нощувки.

 

Къде са $200 къде са $31... Ударът на вечерта (поне за мен)!

 

Действайте и вие, кодовете за намаление важат до утре вечер: APPFEST (за целия свят без САЩ и Европа) и APPFEST80 (за САЩ и Европа).

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

В настоящата промоция има страхотни попадения.

 

Отдавна бях харесал и дебнех един 4-звезден лъскав централен хотел в Сием Риеп, като всички сайтове му искат по $50 на вечер.

 

Току-що през MMT резервирах същия хотел и то със закуска + безплатни летищни трансфер за... $7.75 на вечер, или общо за  $31 за 4 нощувки.

 

Къде са $200 къде са $31... Ударът на вечерта (поне за мен)!

 

Royal crown?

Връзка към коментар

Дали работи до тази вечер или до 17ти вечерта, че в движение ми е трудно, особено, като за първи път запазвам

 

Би трябвало да е до 21:30 българско време на 17-ти, но по-добре не чакай последния момент, а резервирай днес, защото къпонът работеше и на 14-ти, та не знам от кога до кога ги броят датите.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

В тази промоция има страхотни попадения.

 

Отдавна бях харесал и дебнех един 4-звезден лъскав централен хотел в Сием Риеп, като всички сайтове му искат средно по $50 на вечер.

 

Току-що през MMT резервирах същия хотел и то със закуска + безплатни летищни трансфери за... $7.75 на вечер, или общо $31 за 4 нощувки.

 

Къде са $200 къде са $31... Ударът на вечерта (поне за мен)!

 

Действайте и вие, кодовете за намаление важат до утре вечер: APPFEST (за целия свят без САЩ и Европа) и APPFEST80 (за САЩ и Европа).

 

Жоро, всяка нощувка с отделна резервация ли е ?  И може би с различен акаунт  ?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Жоро, всяка нощувка с отделна резервация ли е ?  И може би с различен акаунт  ?

 

Не, на една обща резервация е, от основния ми акаунт. Цената беше толкова ниска, че не се наложи да правя хватки - кодът хвана максимално намаление и на 4-те нощувки накуп и в случая нямаше смисъл от отделни резервации.

 

Иначе става въпрос за Central Suite Residence. Чисто нов 4-звезден хотел с приятна визия и много добри отзиви навсякъде, огромни стаи (40+ квадрата), с 1000 екстри и в топ център. Явно опитват да го разработват и пускат яка промоция конкретно през MMT защото никъде другаде няма такава цена, дори и без да броим кода за допълнително намаление. Като за 13-14 лв. на ден за двойна стая направо е без коментар. Аз обикновено толкова давам само за закуска, а тук дори е включена в цената :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Нещо не ми се получава.Трябва ли да имам акаунт? Този код за мобилната версия ли важи?

 

Прочетох темата отначало и ми се изЯсни.

Редактирано от traveler
Връзка към коментар
Георги Матеев

Има ли някаква опция за избягване на ограниченията за 3 купона на ден? втора сметка с друга карта примерно?

 

Инсталираш апликацията на втори, различен телефон (иначе не става) и си отваряш нов акаунт.

 

Плащането може да е с една и съща карта, това няма никакво значение.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Инсталираш апликацията на втори, различен телефон (иначе не става) и си отваряш нов акаунт.

 

Плащането може да е с една и съща карта, това няма никакво значение.

 

много благодаря, точно това почнах да правя :)

Връзка към коментар

Току що запазих хотел в Лагош за 80 евро, а в Букинг ми предалагаше 230, надявам се всичко да е точно, щом може 3 на ден, мисля, че ще си запазя и нощувките в Порто и Лисабон, без да се налага да правя друг акаунт на друг телефон :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

явно е според зависи и трябва да се гледат опциите, сравнявах Букинг с ММТ; за Шотландия с отстъпките ММТ излезе доста по-евтинко (ако я караш с отделни резервации за всяка нощувка), ама примерно за Япония на Букинг цените са по-добри

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.