Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Не го избягваме, трябва ти индийски телефон. Но нещата си работят и така, само няма референции и кешбек. Мисля, че по-рано (в началото на темата) не е била необходима верификация.

 

Всъщност, да. Не го избягваме, въпросът е да се регистрира акаунт. Кешбек няма.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Да, аз имам от старите, но ми трябваше нов акаунт. Искаше да прати смс и да въведа кода, но с даване назад някак си стана и без код. За съжаление обаче сега не ми приема HTLSPECIAL. HTLAPP дава отстъпка до 50% /  2000рс.

Дали на всички хотели начисляват 700-2000рс такса или има и хотели без?

Връзка към коментар

Когато въведа номера, ми съобщава, че изпраща код на този номер, който трябва да въведа в полето по-долу и общо взето зациклям до там. Как да го направя? Идеи?

 

Дай горе вляво назад.

Връзка към коментар

Ето това ми е на екрана, няма бутон за назад. Като дам да ми изпрати парола, след това отброява 30 секунди и единственият вариант е да дам cancel.

post-3310-0-59216700-1466716274_thumb.png

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

Като канселираш не ти ли вади горе вляво меню /3 чертички/, което като избереш има подменю хотели?

Ако отговорът е не, регистрирай се на сайта им и тогава влез в приложението с име и парола.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като канселираш не ти ли вади горе вляво меню /3 чертички/, което като избереш има подменю хотели?

Ако отговорът е не, регистрирай се на сайта им и тогава влез в приложението с име и парола.

Да, стана, но така и не е отчело, че съм въвел телефонен номер. Като правя резервацията ще видя нататък дали ще ме спре. Мерси :)

Връзка към коментар

Тук вече повече от седмица няма никакви промоции, като изключим тези с карти на сити банк.

Индийците май спряха кранчето.

Не е вярно, дава и сега намаления

 

С код HTLOFF намалява 2000 при 5000 на нощувка (пробвано за Варна , нощувка през август)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Виж имам едно мнение по-нагоре, където тествах. Реално голяма част от хотелите са прах в очите и няма почти никакво намаление, но излизат няколко наистина големи сделки ако се разтърсиш. Точно с букинг и агода сравнявах.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.