Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Е, хотели из целия свят има намалени. :) Аз си харесах един в Банкок намален от $40+ на $25 на ден. Такива за стотици левове не буквам, защото използвам само легло, баня и Интернет, не плащам за спа, басейни и т.н. Не съм отишъл на другия край на света да стоя в хотела. :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Да споделя някои наблюдения от днес за ММТ.

В първите часове на действие кодът дава по-ниски цени. Цял ден гледам един хотел и като тръгнах да резервирам към 19.00 ч. ми даде цена 3 Е по-висока. Този хотел го бях отваряла няколко пъти през деня, да речем са ме засекли, но един друг, който бях погледнала само един път, също беше с толкова по-скъп.

Кодът трябваше да е приключил в 21.30 наше време, но в 12 и нещо още си действаше.

 

Тези две неща съм ги засичала и преди, но си мислех, че аз не съм догледала нещо.

А те са, че в течение на действие на кода цената се вдига леко и има действащи кодове, за които няма анонс на началната страница.

Връзка към коментар

Аз използвам други имена - каквито се сетя. Но при резервиране записвам моето име. Има поле за име на този дето ще използва резервацията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да споделя някои наблюдения от днес за ММТ.

В първите часове на действие кодът дава по-ниски цени. Цял ден гледам един хотел и като тръгнах да резервирам към 19.00 ч. ми даде цена 3 Е по-висока. 

И на мен ми се случи веднъж за хотел в Санторини, цената се качи спрямо първоначалната, но тъй като помнех и цената в рупии, видях, че цената в рупии си остава същата, измени се единствено в €, което означава, че се дължи на промяна в обменния курс  INR - EUR. Пак така вечерта се случи, т.е. явно в края на деня, след обявяването на новия курс за следващия ден.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

T.E. aз също не търся някакъв кой знае какъв лукс, но търся да си е двойна стая поне....например за пукет гледам за 8 нощувки да е около 400-500лв макс...което мисля че е нормално и отново разликата е да кажем 20-30лв

Звелина, кой купон използваш?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Цените по принцип са си за двойна стая. Ако не те притеснява, гледай нещо, което не е на първа линия, цената обикновено е доста различна. Стига да не сте някъде екстремно далече, за дневните трипове обикалят и взимат по хотелите без проблем. 

 

Има и нещо друго за ммт, намалението е до някакви пари ( в случая 2000 рупии), т.е. за един -два дни резервация ще ти намали доста повече, отколкото за седмица. Ти сигурно търсиш за всичките дни накуп. Виж колко време е промото и си направи резервациите на части в няколко поредни дни, че имаше ограничение една на 24 часа или от различни акаунти.

Връзка към коментар

aми честно казано четох само 5-6 страници назад че много дълга....благодаря....

пробвах я схемата за хотела който искам обаче апп-а вдига цената при втория "комплект" нощувки и реално от 700 пада на 650....което пак е нещо, но интересно защо го прави....

Връзка към коментар

Едно две въпросчета....опитвам се да направя резервации както ме посъветвахте и използвам един купон HTLBOOK който казва Minimum value 8000rp и правя резервация за 3 нощувки и излиза малко по 9000rp но пак ми дава същия message Когато се опитвам да използвам купона....имате ли представа защо е така? Другия ми въпрос е знаете ли някой код който работи в момента, защото пробвах какви ли не и само този HTLBOOK работи...той сваля до 2000rp

 

AКо не става, дали да изчакам? Има ли редовно нови купони? Ние пътуваме чак на 28ми окт и имам възможност да изчакам....

Редактирано от Grishkata
Връзка към коментар

Едно две въпросчета....опитвам се да направя резервации както ме посъветвахте и използвам един купон HTLBOOK който казва Minimum value 8000rp и правя резервация за 3 нощувки и излиза малко по 9000rp но пак ми дава същия message Когато се опитвам да използвам купона....имате ли представа защо е така? Другия ми въпрос е знаете ли някой код който работи в момента, защото пробвах какви ли не и само този HTLBOOK работи...той сваля до 2000rp

 

Искат базовата цена за 3 нощувки да е над 8000 рупии и затова ти отказват купона.

 

Да споделя някои наблюдения за този сайт:

 

1. Дава различни цени и условия / безплатна анулиране,  +- закуска / за един и същ хотел и дати, ако пробваш през компютър и през апликацията.

2. Дава различни цени и условия / безплатна анулиране,  +- закуска / за един и същ хотел и дати, ако пробваш за целия период или разбиваш по дни. Например за 4 нощувки ми показа само нощувка без закуска, но когато му зададох 2+2 дена ми показа същата цена, но със закуска.

3.Когато направиш резервация на последния екран с потвърждението пише , че може да ползваш номера си на тази резервация,  NHххххххххх, като код за намаление до 20% или 1000 рупии при следваща резеврация. Сваля към 15 евра. И така верижно може да се свалят цени ден по ден. Сега ще пробвам с номера на мои стари резервации дали действа.

4. Някои кодове са MMTAGAIN, MMTPREMIUM, MMTSAVE, MMTSTAY, HTL0FF, MMTAPPYHOURS всеки четвъртък следобед.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз да споделя нещо - ако имаш 3Д защита на картата, при плащане, поне при мен, не успява да зареди достатъчно бързо, за да мине и ми дава грешка. Направил съм няколко резервации с карта, без допълнителни защити - никакъв проблем. Но с карта със защита имам 5-6 неуспешни опита. 

Връзка към коментар

И моята е със защита. Не е имало проблем досега. Само през iOS по едно време , но тогава нещо оновяваха версията си за тази ОС. Тогава през Андроида си мина.

Връзка към коментар

Много странно, днес реших да сравня цените на един хотел  в Турция , който се предлага от ММТ с цените на  HotelCombined и Trivago .

При  ММТ цената с днешното намаление е най-добра. Но между HotelCombined и Trivago , за  цените на Otel.com, които са най-ниски за двата сайта има големи разлики. Първите предлагат хотела от Отел.ком за 78 лева , а Триваго за 114 пак от Отел.ком. Стана ми интересно дали на Триваго цените винаги са по-високи ? Вие забелязвали ли сте такива разлики  или е просто единичен случай ?

И през двата сайта стаята е с включена закуска.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Последните купони вече са все за минимум две нощувки. Май са наясно , не че досега не са били :)

 

Пак много време се задържа купона :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

сега осъзнавам защо при мен не се получава, което си е просто лошо стечение на нощувките....двата най-оборотни купона HTLAPP и HTLTHAI са до 31ви окт, а третия който също сваля много HTLBOOK  е с минимум 8000, а ние пристигаме на 28ми....кел файда.

 

тъпото е че дори да ги селектна 2х2 нощувките то за втората двойка нощувки не мога да ползвам никакъв купон и се получава същата цена като в букинг да кажем...

 

Някой да ме посъветва за някоя тънка врътка? от 28ми окт до 01 ноем трябва да сме в банкок

Връзка към коментар

Здравейте, работи ли Ви приложението? При мен търсачката не работи нито на компютъра, нито на приложението за мобилен телефон. Винаги за всякъде дава, че няма свободни места за избраните дати. Много странно.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.