Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

attachicon.gifScreenshot_2016-07-28-21-31-16.png

Не вярвах, че може да ми се случи подобно нещо!

 

Интернетът на телефона ти е сдал багажа и заявката  таймаутва. Рестартирай приложението и ще се оправи. Има свободни хотели за тези дати

Редактирано от petko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте преди седмица направих резервация в ммт но ми се налага да сменя датите на резервация ,обадих се в хотела с молба да промени датите но те категорично ми отказаха.Трябвало да се обадя там където е направена,прочетох договора с ммт и там доколкото разбирам пише ,че не мога да сменя датите и резервация се губи,моля за някакви съвети,че ще изгоря 200€. Извинявам се ако въпроса ми не е за тука но съм страшно притеснен

Връзка към коментар

Здравейте преди седмица направих резервация в ммт но ми се налага да сменя датите на резервация ,обадих се в хотела с молба да промени датите но те категорично ми отказаха.Трябвало да се обадя там където е направена,прочетох договора с ммт и там доколкото разбирам пише ,че не мога да сменя датите и резервация се губи,моля за някакви съвети,че ще изгоря 200€. Извинявам се ако въпроса ми не е за тука но съм страшно притеснен

Виж какви са условията за канселиране. 

Връзка към коментар

Имам един въпрос. Преди съм резервирала с ММТ още с 1вата оферта за 60% и действително имаше 60% отстъпка, цената за която си резервирах хотел беше изключително ниска. От известно време обаче следя редовно приложението за нощувки  септември месец за Санторини, и въпреки че всяка седмица има 50%/60%/80% на Int. hotels, като започна да търся конкретно хотели, никъде няма отстъпка повече от 15-20%, като даже в Букинг има по-ниски цени. Чудя се защо не ги лови тамошните хотели намалението или всички тези съобщения от MMT които излизат ежедневно са само спам?

Връзка към коментар
Имам един въпрос. Преди съм резервирала с ММТ още с 1вата оферта за 60% и действително имаше 60% отстъпка, цената за която си резервирах хотел беше изключително ниска. От известно време обаче следя редовно приложението за нощувки  септември месец за Санторини, и въпреки че всяка седмица има 50%/60%/80% на Int. hotels, като започна да търся конкретно хотели, никъде няма отстъпка повече от 15-20%, като даже в Букинг има по-ниски цени. Чудя се защо не ги лови тамошните хотели намалението или всички тези съобщения от MMT които излизат ежедневно са само спам?[/quote

 

Отстъпките вече важат за минимум две нощувки и реално отстъпка от 50% става 25 , и затова е по-малка .Освен това не винаги и навсякъде цените им са най-добри.

Връзка към коментар

То зависи от цената на хотела. Ако една нощувка е 2000 и купона за отсъпка 50% е до 2000 рупии за две нощувки ще получиш близо до 50%.

Колкото по-евтин хотел , толкова по-висок ще е процента отсъпка.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

А и както сме коментирали и друг път - няма такова нещо като универсално "най-добър сайт" за резервиране, с "най-добри цени"...

За всеки конкретен случай/място си трябва ровичкане и проверка на няколко места (ако човек има време и нерви, разбира се) за да откриеш най-добрата оферта.  ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

То зависи от цената на хотела. Ако една нощувка е 2000 и купона за отсъпка 50% е до 2000 рупии за две нощувки ще получиш близо до 50%.

Колкото по-евтин хотел , толкова по-висок ще е процента отсъпка.

Именно за хотели от порядъка на 2000 рупии за вечер става въпрос, пак получават съвсем малък процент отстъпка.

Връзка към коментар

Подарявам ваучер от ммт за Стокхолм от 18.09—21.09 за двама за повече въпроси на лична поща :)

Съжалявам да го прочета... "Плесни" го в ebay.com и/или се поразрови за шведския му аналог.

Връзка към коментар

Не е кой знае какво , но пък важи за една нощувка.

30% отстъпка до 1500 рупии е актуалното промо.

 

То май кешбекът е 30%. Отстъпката я виждам като 60% в мобилното.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Условията за резервация на международни хотели доста понакуцват спрямо предни аналогични промоции. За разлика от друг път сега не мога да открия никакви поразителни оферти и тези "60%" са напълно илюзорни.

 

То беше ясно, че индийската фиеста няма да продължи безкрайно и постепенно ще поорязват странични клиенти като нас.

 

Показателен е и факта, че в момента имам повече резервации през booking.com, отколкото през ММТ. Срам и позор :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Условията за резервация на международни хотели доста понакуцват спрямо предни аналогични промоции. За разлика от друг път сега не мога да открия никакви поразителни оферти и тези "60%" са напълно илюзорни.

 

То беше ясно, че индийската фиеста няма да продължи безкрайно и постепенно ще поорязват странични клиенти като нас.

 

Показателен е и факта, че в момента имам повече резервации през booking.com, отколкото през ММТ. Срам и позор :)

Аз вече стигнах до там, че махнах и приложението. По-рано, когато можеше за по 1 нощувка, извадихме страхотни цени за Танзания, но сега цените са същите като в booking, плащането е незабавно, а не на място и всичко се обезсмисли. Като добавим и досадата от непрестанното СПАМ-ене по 3-4 пъти на ден с "оферти", просто реших, че е време да си ходят. Ако нещо се промени в обозримо бъдеще, може пак да го инсталирам, но към момента аз се връщам към booking.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.