Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

И аз съм на път да престана с мониторинга през индийците. Освен че не калкулират добри цени вече, за мен си остават и крайно ограничени откъм предлагане на места за настаняване. Може би имат някакви приоритети като направления и региони?

 

Но ще ги напусна с благодарност за доста приятните цени за престоя ни в Абу Даби в Хилтън и Шератон. :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Отстъпката би трябвало да я четем като   -25 евро при минимум 2 нощувки. При ценови клас за Европа от 60-70 евро за двойна стая, реалната отстъпка е от около 20%, което не изглежда вече толкова добре но пак е нещо. Остава само да се намери верният хотел в MMT, което си е тегава работа.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпреки промяната в условията на кодовете (минимум 2 нощувки за ползване на пълна отстъпка) MakeMyTrip все още не е съвсем за изхвърляне.

 

В момента схемата работи прекрасно за по-евтини хотели, които струват максимум 1800-2000 рупии на нощ. Така като се резервират 2 нощувки пак се ползва пълния размер на отстъпката.

 

Вчера имаше код за -60% (до 2400 рупии). Резервирах с него един доста приличен хотел в Манила за 2 нощувки (оригиналната цена беше по 1750 рупии на нощ) и кода ми смъкна към 2100 рупии. В крайна сметка хотелът излезна 24 евро крайна цена. По другите сайтове е минимум 50 евро, та спестяването е напълно реално.

 

Разбира се нещата по този начин са доста по-ограничени отпреди, но за по-бюджетни хотели определено има смисъл да се проверява ММТ.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

И аз днес гледах, че с кода HTLOFF за 2 нощувки в ниския диапазон смъква 2138 рупии, дори с 138 повече от днешния MMTAPPYHOURS.

 

А има ли проблем, ако правя резервация през моя акаунт, а плащам с карта, която не е на мое име ?

Връзка към коментар

И аз днес гледах, че с кода HTLOFF за 2 нощувки в ниския диапазон смъква 2138 рупии, дори с 138 повече от днешния MMTAPPYHOURS.

 

А има ли проблем, ако правя резервация през моя акаунт, а плащам с карта, която не е на мое име ?

Не, няма значение на чие име е картата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ми 2000 рупии е като точно 26 € или 13 € отстъпка на нощувка.

Може да са 15% при Venere , за някой хотели може и да са 1%

 

 

Дай пример с последните два -три хотела през Венере в които си отсядал да сравним с MMT , ако не е прекалено лично разбира се ?

Докато не видя не вярвам ;)

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз питам ти дали отсядаш в хотели по за 150 евро. Има хора дето избират такива по за 2-5-10 хиляди евро , има и такива хотели ама си чешем езиците ;)

Има и такива по 25 евро на нощ  "  , за които тия 26 евро са едно 50%  отстъпка .

Дори в Европа има много такива хотели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може ли да споменвате кодовете на купоните които използвате за да ги пробваме и ние, които не сме толкова навътре в ММТ :)

Благодаря Ви предварително! :)

Матеев, кой е този който ти си ползвал за 60%? Аз съм харесал хотел в банкок който е около 2300 рупии на вечер обаче не ми позволява да го букна с нито един купон за 2х2 нощувки...

Връзка към коментар

2000 рупии е като -15% от Венере. Далаверата явно свърши.

 

Глупости. Хотелът в Манила, който дадох за пример в предния си пост и който през ММТ взех за 24 евро за 2 нощувки, във Venere струва 60 евро и отгоре на всичко не приема талони за отстъпка. Но дори и да приемаше тези 15% щяха да са едва 7-8 евро надолу и цената пак щеше да е над двойно по-висока от тази в ММТ.

 

А и искам да видя как 15% от 20 евров хотел се равняват на 2000 рупии (26 евро). Математиката нещо не ми излиза.

 

30 спестени евро са 30 евро повече за забавления и никога не са излишни. Но виж, ако рязко си дигнал нивото и си почнал да спиш в 150 еврови хотели - въпросът е съвсем друг и тогава наистина няма смисъл да коментираме такива незначителни намаленийца от по 50-60 лв.

 

Може ли да споменвате кодовете на купоните които използвате за да ги пробваме и ние, които не сме толкова навътре в ММТ :)

Благодаря Ви предварително! :)

Матеев, кой е този който ти си ползвал за 60%?

Кодовете се сменят буквално по няколко пъти на ден, най-добре следи приложението. Аз съвсем случайно мернах този код (MMTSEARCHER), но той изчезна буквално 5 минути, след като го използвах, и нямаше смисъл да публикувам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами следя го, всеки път когато получа нотификация на телефона веднага пробвам купона ама нищо съществено не излизаше, единствения хубав купон който беше излязъл беше HOTELTHAI но изчезна като старите пари

Връзка към коментар

Аз до сега никога не съм изписвала сама купона, т.е. гледам даден хотел, отивам към плащане, и сайта сам ми предлага няколко варианта на отстъпки, избирам една, виждам дали новата цена ме устройва, ако не - гледам друг хотел.

Обикновено като имам нощувки да взимам това упражнение с цените го правя около седмица, пробвам, пробвам докато цената ме устрои.

Връзка към коментар

Последно време използвам номера на предходна резервация на мястото на полето на кодовете и ми дава 20% от базовата цена, но не повече от 1500 или 2000 рупии- дори за 1 нощувка. И така при 3 нощувки правя 3 ревервации с номерата на предходните нощувки. Действа безотказно и от лаптоп и от приложение. Естествено само когато кодовете не са по-изгодни. 

Един код и от мен - MMTAGAIN

Редактирано от elmapl
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

2000 рупи е като -15% от Венере.далавера явно свърши.

 

При Венере проблемът е, че уж има 12% или 15% намаление, обаче обикновено базовата цена е по-висока от другите сайтове и така се обезсмисля намалението или ако не обезсмисля, то става символично...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В момента (необявено) работи HTLOFF за резервации с минимум 2 нощувки и сваля до 2200 рупии, но реалното спестяване спрямо Booking e 10€ сумарно за 3 нощувки и то с "игри" 2+1 нощувки. При букване на 3 последователни нощувки, спестяването е 5 €. И като се вземе предвид факта, че през Booking можеш да вземеш още 10% като Wizz кредит, индийската математика вече се оказва "куца"... поне за мен.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В момента (необявено) работи HTLOFF за резервации с минимум 2 нощувки и сваля до 2200 рупии,

 

Работи и за една нощувка над 5 бона.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.