Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Какви трябва да са "параметрите"?

 

Aми аз направих 3+2+2 резервации и за всяка го ползвах, като за едната мисля че ползвах и HOTELTHAI, разликата в крайната цена с тази на букинг е около 110лв което е около 30-35%

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Aми аз направих 3+2+2 резервации и за всяка го ползвах, като за едната мисля че ползвах и HOTELTHAI, разликата в крайната цена с тази на букинг е около 110лв което е около 30-35%

 

Убаво, но цена на вечер 4000 техни единици, която на плащане става 6500. :lol: Некви индийски номерца прилагат.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Проверявайте и колко е цената в другите сайтове. Много често на ммт е надута и с дискаунта става подобна. Рядкото бинго с реалната далавера иска търсене

Връзка към коментар

MMTAPPYHOURS дава 2000 отстъпка + 1000 кешбек.(минимум 2 нощувки, до 31 октомври)

 

Този кешбек дават ли го ако акаунта не е верифициран с индийски номер?

Не 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо напоследък кодовете и отстъпките им не могат да дадат по добра цена от CheckMyHotel   в 70-80 % от случаите в сравнение с MakeMyTrip  дават по добра цена и с по добри условия на резервцията /срокове на анулация, на плащане/ 

Дигнаха си акциите Индийците и докато не почне новата им игра , няма да има далавера.

Връзка към коментар

Аз днес понапазарувах точно с MMTAPPYHOURS. 3-звездни хотели във Виетнам и Камбоджа за по $10-12. Нещо дори се бяха отпуснали с резервации за до края на Януари. Дори с фрий анулация няколко дни по-рано.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Докато обаче пуснат кодове за лятото , цените на хотелите на Санторини, няма да са такива каквито са сега, или поне на 70-80 %  от хотелите, затова сега си направи резервация в 2-3 хотела с право на безплатна анулация, и пак си ги дебни. 

Редактирано от Марти
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Един въпрос от начинаещ. В момента сравнявам за един хотел и получаваш един и същи код в мобилното приложение, през браузер от телефона и пре компютър, т.е. една цена при всички варианти.

Нямаше ли нещо такова, че има кодове, които важат само през мобилното приложение?

Връзка към коментар

Един въпрос от начинаещ. В момента сравнявам за един хотел и получаваш един и същи код в мобилното приложение, през браузер от телефона и пре компютър, т.е. една цена при всички варианти.

Нямаше ли нещо такова, че има кодове, които важат само през мобилното приложение?

И аз гледам в последно време, че няма разлика и си ги следя от компютър.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При последните ми резервации-от септември примерно, цените са изравнени на двете места-през компютър и през мобилното приложение. Не съм засичала вече да е изгодно да се правят отделни резервации за всяка нощувка, последно успях да намаля цената за 4 нощувки взимайки ги 3+1, вместо 4 наведнъж. Но 1+1+1+1 излизаше по-скъпо от другите комбинации.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.