Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 27 минути , reinamarsela каза:

  След като си избера хотел и започна резервацията, ми изписва "Спести 1600 инд.рупии (примерно) използвайки MY WALLET" Та въпроса ми е дава ли такава отстъпки ако го използвам?

 

 

Можеш да ползваш тази сума само ако я имаш в портфейла:).За различните резервации дава право да използваш различни суми.Не е задължително да ти позволи да използваш пълната сума в портфейла наведнъж.

 

Пак да напиша за новите потребители -  с плащане през пей пал  в британски паунди дава допълнително - 10% от цената.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А имате ли представа минава ли плащането през ММТ с Маестро от ПИБ с активирано 3D ?

Някой има ли същата карта и да е осъществил плащане?

Редактирано от dorida
Връзка към коментар

Плащанията не се ли осъществяват реално през paypal, там вече би трябвало да може да се захранва с всякаква ( почти ) карта. Така хем се възползвате и от плащане в GBP и печелите още малко отстъпка :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, dorida каза:

А имате ли представа минава ли плащането през ММТ с Маестро от ПИБ с активирано 3D ?

Някой има ли същата карта и да е осъществил плащане?

Не става.....

преди 27 минути , prozium каза:

Плащанията не се ли осъществяват реално през paypal, там вече би трябвало да може да се захранва с всякаква ( почти ) карта. Така хем се възползвате и от плащане в GBP и печелите още малко отстъпка :)

...... и за съжаление не можеш да я регистрираш в Пей пал.

Връзка към коментар

Да не би да има някаква промяна при плащанията през Пейпал. Току що направих резервация, която в рупии е 7477, в паунди при избора на метода за плащане ПП -79,32 паунда и накрая в ПП 108,44$. Сметнах че това прави около 8 лв. надолу от първоначалната цена. Сумата в паунди излизаше около 25 лв. по-ниска от първоначалната. Разгледах предишни плащания виждам, че разликата между курса паунд-долар на ПП е 0.02 стотинки, а преди нямаше такъв обратен ефект. Плащането в долара и паунди излизаше почти равно.

Връзка към коментар
преди 35 минути , Vyara каза:

Да не би да има някаква промяна при плащанията през Пейпал. Току що направих резервация, която в рупии е 7477, в паунди при избора на метода за плащане ПП -79,32 паунда и накрая в ПП 108,44$. Сметнах че това прави около 8 лв. надолу от първоначалната цена. Сумата в паунди излизаше около 25 лв. по-ниска от първоначалната. Разгледах предишни плащания виждам, че разликата между курса паунд-долар на ПП е 0.02 стотинки, а преди нямаше такъв обратен ефект. Плащането в долара и паунди излизаше почти равно.

Днес плащах в паунди, +- си е 10% надолу. Не разбирам доларите какво общо имат, картата ли ти е в долари?

Трябва в последния екран да избираш превалутирането да ти го прави банката, а не PayPal както е сетнато по default.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

 Няма такава опция в този случай, мисля, че беше коментирано. Може да е било в другата тема за Пейпал. Пейпал ми превалутира паундите от ММТ в долари, но например в последния месец съм направила 4 такива резервации и действително разликата беше около 10%, а сега е от 198 на 190 лв. Видя ми се малко.

Връзка към коментар
преди 19 часа, Oshko каза:

Днес плащах в паунди, +- си е 10% надолу. Не разбирам доларите какво общо имат, картата ли ти е в долари?

Трябва в последния екран да избираш превалутирането да ти го прави банката, а не PayPal както е сетнато по default.

Може ли да посочиш къде се избира превалутирането да е от банката, че не мога да го намеря?

Връзка към коментар
Дани Магелани
Преди 1 час, Ivko каза:

А някой вземал ли е самолетни билети до сега,че не прочетох някой да го е правил,а само нощувки?

Опитвала съм, но не ми е било изгодно. 

Връзка към коментар
17 minutes ago, Dani Magelan said:

Опитвала съм, но не ми е било изгодно. 

 И аз съм гледала линията София-Варна, изгодно е само ако имаш пари в портфейла, защото кодовете които пускат обикновено са на ЕърАзия и други.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, Ivko каза:

А някой вземал ли е самолетни билети до сега,че не прочетох някой да го е правил,а само нощувки?

Няколко пъти съм взимал и самолетни билети от ММТ, които благодарение на трика с плащане в паунди излизаха най-евтино там.

 

Билетите ги издават светкавично - 2-3 минути след плащане.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 18 часа, alienad каза:

Може ли да посочиш къде се избира превалутирането да е от банката, че не мога да го намеря?

Когато стигнеш до плащане, на екрана от дясната страна имаш на различни таб-чета различни вариани, по подразбиране е избран първият с кредитна карта. Избираш PayPal като таб и тогава от дясно имаш различни валути с курсовете им, избираш паунди и тогава по подразбиране на мен ми дава сумата в левове и под сумата мога да кликна на нещо от рода 'let's use my bank conversion rate...' И като го избера ми променя сумата отново на паунди.

Нещо подобно на този екран, в който трябва да избереш 'other conversion options', но не беше съвсем същото:

 

currency11.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи ако избера плащане на място в хотела не дава код за намаление нали така поне при мен така даде или за самия хотел не важи код за отсъпка.И при плащане на място се плаща цената,която ти дава MMT?

IMG_6802.PNG

Връзка към коментар

Днес и вчера получих 2 мейла от ММТ, в които казват че по въпрос/жалба повдигната от мен статуса е променен на solved. Аз обаче клейм не съм повдигала. Не съм сравнявала номер на резервация дали съвпада с някоя, която имам.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Vyara каза:

Днес и вчера получих 2 мейла от ММТ, в които казват че по въпрос/жалба повдигната от мен статуса е променен на solved. Аз обаче клейм не съм повдигала. Не съм сравнявала номер на резервация дали съвпада с някоя, която имам.

 

И при мен същото, дори 4 пъти, номерата цитирани в клейма са истински и съвпадат с последните ми резервации. Сигурно имат някакъв проблем със с-мата, надявам се да няма място за притеснение.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

и аз получих 2 мейла за тикети от мен относно последната ми резервция, но ги игнорирах без да се замислям, тъй като мейла е коренно различен от други получавани от ММТ. Първо, че в се обръщат с имена, второ има визитка винаги на сайта с телефони и мейл, а в тези 2 мейл.......се обръщат с клиент и няма никакъв визитник в края на мейла, за разлика от други мейли, получавани от ММТ. 

Редактирано от Salvuccio
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.