Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 21 часа, Vyara каза:

Днес и вчера получих 2 мейла от ММТ, в които казват че по въпрос/жалба повдигната от мен статуса е променен на solved. Аз обаче клейм не съм повдигала. Не съм сравнявала номер на резервация дали съвпада с някоя, която имам.

От 4 резервации за по една нощувка в един и същи хотел от 4 мейла, само в единия имам такова писмо и то само от него платих с пейпал. Да не би да има нещо общо?

Връзка към коментар
преди 9 минути , worldwide каза:

От 4 резервации за по една нощувка в един и същи хотел от 4 мейла, само в единия имам такова писмо и то само от него платих с пейпал. Да не би да има нещо общо?

И аз платих с пейпал и имам писмо.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Marisha каза:

И аз платих с пейпал и имам писмо.

Аз не съм плащала през пейпал ( с дебитна карта плащах) , но и аз имам такова.... В същото номерата на резервациите съвпадат с тези, които съм направила!?!??! Някой има ли вече яснота по този въпрос?

Връзка към коментар

Резервирах в неделя, получих спамърски мейл също, нощувката мина вчера. Спокойно, всичко е наред и няма проблеми с резервациите.

Редактирано от Sju
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди няколко дни направих резервация за хотел в Братислава (2 нощувки), който преди това през Booking бяхме резервирали за 90€. През индийците с купон BOOKTRIP резервирахме същия хотел, същите дати, отново с безплатна анулация за под 65€ след плащане през Paypal през GBP, а отделно след нощувките ще ни върнат 1487 рупии (20 €). 

 

Снощи гледах хотели в Брюксел през индийците. В Booking с 10% Genius отстъпка и с ХХ% намаление за деня, цената беше 220€ за 3 нощувки през декември. През индийците същият хотел излизаше 150€ с купон INTHTLSALE, който сваляше 4200 рупии.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Отново ще ви споделя един интересен код. BOOKNEW може да се използва за резервации на стойност над INR 4000 и намалява сумата с INR 2000, а също така предоставя INR 2000 кешбек. Става за една нощувка и намалението и кешбека не зависят от сумата (само трябва да е >4000). Осигурява почти безплатна нощувка (ако кешбека се брои за истински пари) и много добре се комбинира с получен от преди кешбек от BOOKTRIP.

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 41 минути , Мари Николова каза:

Голямо Благодаря за споделеното!Как ги намираш тези кодове?Проверявам всяко съобщение в пощата или на телефона през аппа,но най-добрите кодове ги научавам от тук:)

По различни начини, които предпочитам да не споделям, но този последният код вероятно все още не е станал публичен.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 39 минути , koliob каза:

Отново ще ви споделя един интересен код. BOOKNEW може да се използва за резервации на стойност над INR 4000 и намалява сумата с INR 2000, а също така предоставя INR 2000 кешбек. Става за една нощувка и намалението и кешбека не зависят от сумата (само трябва да е >4000). Осигурява почти безплатна нощувка (ако кешбека се брои за истински пари) и много добре се комбинира с получен от преди кешбек от BOOKTRIP.

WOW, наистина страхотен код. Благодаря!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

и аз сега го пробвах и точно такъв код ми трябваше че имам да резервирам 8 стаи за една нощувка в болоня...

да попитам с кешбека какъв е филма? да кажем 8х2000 са 16 000 и как се използват и докога трябва да се ползват?

Връзка към коментар

Да допълня горния въпрос и с този, на който отдавна търся отговор - за кешбека задължително ли трябва да съм въвела данните от картата си в сайта? А друго необходимо ли е - онази история с индийските номера изисква ли се?

Връзка към коментар

Може  да пробвате и с този код *MMTIH6*.

Не знам,но над INR 4000 ми даде повече отстъпка в сравнения  от BOOKNEW.

Дано съм помогнал  на някой.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
16 minutes ago, Иван Попов said:

Може  да пробвате и с този код *MMTIH6*.

Не знам,но над INR 4000 ми даде повече отстъпка в сравнения  от BOOKNEW.

Дано съм помогнал  на някой.

 

Този код смъква 32%, между 2017 и 2600 рупии, докато BOOKNEW смъква 2000+още до 2000 после.

това го проверих за хотели между 4300 - 6700 рупии.

 

и кодове MMTIH4 и PREMIUM1 може да пробвате.

Редактирано от Mistela
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Много благодаря за BOOKNEW. Наистина перфектно се върза с BOOKTRIP и другата седмица ще пообиколим Пирин като отново спим в 5* Лъки Банско за 68лв. (Две нощувки за двама със закуска). Много доволно. :)

 

П.С. BOOKHOTEL - сваля 2000 рупии + 1000 кешбек.

BOOKAGAIN - сваля 1400 рупии + 1000 кешбек.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

Поставих пореден рекорд... в случая благодарение на BOOKNEW и @koliob, който определено има почерпка от мен :)

 

6 нощувки в супериорна двойна стая със закуска в "Hotel on St. Georges" в топ центъра на Кейптаун излезнаха едва €60 тотал (след като приспадна и очаквания кешбек от 12000 рупии).

 

Неминуемо е сравнението с booking.com, които предлагат цена от €608 за същите дати / хотел / стая.

 

Ефективното намаление е точно 90%. Ще се въздържа от коментар.

  • Харесвам 27
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

Поставих пореден рекорд...  @koliob:)

 

6 нощувки в супериорна двойна стая със закуска в "Hotel on St. Georges" в топ центъра на Кейптаун излезнаха едва €60 тотал (след като приспадна и очаквания кешбек от 12000 рупии).

 

Аз пък за пореден път се убеждавам, че имаме еднакви предпочитания за хотели :)))

Точно в този отседнахме половината си престой в Кейптаун и беше по-добрият избор от следващия. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди малко резервирах хотел с кода BOOKNEW но в мейла за кешбека вместо сумата от 2000 рупии пише 811.За пръв път ми се получава такова разминаване.Как би трябвало да процедирам?Да пиша на мейл,но кой?В момента не мога втори път да използвам кода,за да снимам условията.Не че и така не ме устройва офертата,ама ...

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 минути , mamaivy каза:

Преди малко резервирах хотел с кода BOOKNEW но в мейла за кешбека вместо сумата от 2000 рупии пише 811.За пръв път ми се получава такова разминаване.Как би трябвало да процедирам?Да пиша на мейл,но кой?В момента не мога втори път да използвам кода,за да снимам условията.Не че и така не ме устройва офертата,ама ...

Логаутни се от акаунта си и симулирай същата резервация - приложи кода, направи снимка с условията и после я прати с описание на разминаването на mytriprewards@makemytrip.com.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.