Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 19 минути , Alexander каза:

Последния код booknew еднократен ли е както booktrip?

Да. Само веднъж на акаунт може да се ползва. Възможно е да не изкара дълго и/или да се промени това, което сваля, тъй като в T&C пише, че е за минимум 2 нощувки и намалява с 3000. Вероятно са се объркали нещо, но засега работи.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, mamaivy каза:

Преди малко резервирах хотел с кода BOOKNEW но в мейла за кешбека вместо сумата от 2000 рупии пише 811.За пръв път ми се получава такова разминаване.Как би трябвало да процедирам?Да пиша на мейл,но кой?В момента не мога втори път да използвам кода,за да снимам условията.Не че и така не ме устройва офертата,ама ...

 

преди 1 час, Георги Матеев каза:

Логаутни се от акаунта си и симулирай същата резервация - приложи кода, направи снимка с условията и после я прати с описание на разминаването на mytriprewards@makemytrip.com.

И аз букнах и получих имейл за кешбек 1000 рупии. Ще им пиша да ги питам. 

Редактирано от Алекс
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 6 минути , Алекс каза:

 

И аз букнах и получих имейл за кешбек 1000 рупии. Ще им пиша да ги питам. 

При мен и за 6-те резервации се получи имейл за по 2000 рупии кешбек. Предполагам, че през нощта са променили условията на кода, а аз просто съм извадил късмет, като резервирах по-рано.

 

Драсни после какво са ти отговорили от съпорта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, koliob каза:

Трябва да е валиден за резервации до края на ноември 2017 г.

Да до края на ноември са.

До сега нямах втори акаунт и си направих за да ползвам кода.Възможно ли е един и същи хотел да е с различна цена спрямо акаунта който използвам?

В смисъл на новите акаунти да дават по висока цена от на старите акаунти,които са направили оборот от доста резервации

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
В момента, Branko каза:

До сега нямах втори акаунт и си направих за да ползвам кода.Възможно ли е един и същи хотел да е с различна цена спрямо акаунта който използвам?

В смисъл на новите акаунти да дават по висока цена от на старите акаунти,които са направили оборот от доста резервации

Не. Вчера направих 6 резервации през 6 различни акаунта, някои от които са почти без оборот, и цената беше еднаква навсякъде.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

странно,при мен даде различна днес с 800рупии за един и същи хотел

Може да си натрупал бонуси от ревюта в първия акаунт .

 

Мислех си,че тези кодове с хубав кешбек не са чак такава оферта.Ако направиш 7-8 нощувки наведнъж ще имаш доста кеш в портфейлите на различни акаунти,а годността му е само три месеца.Т.е. за да имаш реален дискаунт трябва да го изразходиш бързо и то в по-неактивния сезон.

По-добрият вариант е кодовете да се застъпват.Както сега сме нарезервирали с Booktrip,с кешбек от него да резервираш с Booknew.И пак не е ясно дали сайта ще позволи пълното изразходване на портфейла.

Ей такива неделни мисли ме вълнуват:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Резервирах с booknew, като използвах и рупии от портфейла. От 4600 платих 2200 през пейпала.

При въвеждането на кода ми изписа, че сваля 2000 и ще върнат 2000 рупии, снимах екрана, ако евентуално получа мейл с потвърждение за 1000 рупии. 

Потвърждението за кешбека идваше май по-късно, нали?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

Резервирах с booknew, като използвах и рупии от портфейла. От 4600 платих 2200 през пейпала.

При въвеждането на кода ми изписа, че сваля 2000 и ще върнат 2000 рупии, снимах екрана, ако евентуално получа мейл с потвърждение за 1000 рупии. 

Потвърждението за кешбека идваше май по-късно, нали?

 Аз го получих след около половин час. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
30 minutes ago, Алекс said:

Питането ми за кешбек-а с код booknew беше препратено към hotelservice@makemytrip.com.com.

Явно ще чакам още 24 часа. 

Да взема и аз да им пиша че вместо 2000 получих 1150 рупии, но помислих че е функция на основната цена, т.е. да разбирам до 2000 а не 2000.

Връзка към коментар

А бонус стотинките от ревюта в какъв срок се ползват, имам изтичащи през септември, това значи, че до тогава трябва да минат нощувките, или до тогава да резервирам?

Връзка към коментар
преди 33 минути , bad kid каза:

А бонус стотинките от ревюта в какъв срок се ползват, имам изтичащи през септември, това значи, че до тогава трябва да минат нощувките, или до тогава да резервирам?

Срокът е 3 месеца при мен от момента на получаването. Предполагам, че трябва да се плати с тях в рамките на този срок, а за кога ще са нощувките, няма значение.

 

"А бонус стотинките...". Е, левчета все пак... :lol:

 

100.thumb.png.d4d0e151402b9254cc314c0c8e7eb72c.png

 

 

 

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Колко време е валиден този кеЖ бек? Да кажем ако ползвам купона за резервация през август и около окт направя резервация ще мога ли да го ползвам и ако плащам с кешбека други промоции могат ли да се ползват?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.