Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Вече имат нова програма за лоялност - ММТ Black - която връща грубо 3-5% от похарчените суми. Доколкото схванах за момента май още е само с покани. На единия ми акаунт (основния) пратиха покана и се регнах, изглежда като нелош бонус 

Връзка към коментар
On 7/28/2017 at 0:22 PM, T.E.Lawrence said:

Мобилната винаги ми е давала по-добри намаления от десктоп версията. Втората я използвам само информативно, че по-лесно се търси. 

 А как подминаваш лимита за 5 букинга месечно?  И на мен често мобилната ми дава по добри цени, но удрям лимита за 5 буквания на месец ( като дори не ми е ясната датата от която ги броят, защото понякога ми разрешава и 6 ).  Отделно, че от мобилната не става да се плаща през paypal в лири.

Връзка към коментар

След жалбата за по-малкия кешбек, за 5 път получавам извинения придружени с обяснения как жалбата ми ескалира нагоре, като първите два пъти се сменяше написаното, но последните 3 пъти е едно и също. Да чакам 24-48 часа и т.н.

След като видях как се развива при другите с този проблем, ми е ясно, че няма да направят нищо, но все пак бях длъжен да пробвам.

Връзка към коментар
преди 4 часа, prozium каза:

 А как подминаваш лимита за 5 букинга месечно?  И на мен често мобилната ми дава по добри цени, но удрям лимита за 5 буквания на месец ( като дори не ми е ясната датата от която ги броят, защото понякога ми разрешава и 6 ).  Отделно, че от мобилната не става да се плаща през paypal в лири.

Имам втори акаунт вързан с друга карта. Иначе много често през мобилната офертите са по-добри дори без пейпал плащането.

Връзка към коментар
преди 16 часа, Alexander каза:

След жалбата за по-малкия кешбек, за 5 път получавам извинения придружени с обяснения как жалбата ми ескалира нагоре, като първите два пъти се сменяше написаното, но последните 3 пъти е едно и също. Да чакам 24-48 часа и т.н.

След като видях как се развива при другите с този проблем, ми е ясно, че няма да направят нищо, но все пак бях длъжен да пробвам.

При мен пишат,че връщат 1000 рупии,като много ясно,преди резервацията пишеше 2000.Има ли смисъл да им пиша?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Olianata каза:

При мен пишат,че връщат 1000 рупии,като много ясно,преди резервацията пишеше 2000.Има ли смисъл да им пиша?

Няма смисъл. Вече няколко човека пробвахме, нищо не се променя. Даже отговорът им беше, че след като сме се чули по телефона са доволни, че са разрешили успешно казуса. Интересно ми е на кой човечец са звъннали :D 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Индийците нахитряха за още нещо - последният кешбек, който ми върнаха по един от кодовете, вече е валиден за ползване само 45 дни (вместо стандартните 3 месеца, както беше досега). Ще трябва да се харчи двойно по-бързо :)

Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Индийците нахитряха за още нещо - последният кешбек, който ми върнаха по един от кодовете, вече е валиден за ползване само 45 дни (вместо стандартните 3 месеца, както беше досега). Ще трябва да се харчи двойно по-бързо :)

45 дни за да резервираш,не трябва да мине резервацията за този период,нали?

Връзка към коментар
преди 34 минути , Мари Николова каза:

45 дни за да резервираш,не трябва да мине резервацията за този период,нали?

Гледай срока на валидност конкретно на твоя кешбек, който както се оказва може да варира. От някои кодове пак си е 3 месеца, но от по-новите - само 45 дни.

 

Кешбекът е валиден само в рамките на указания период, след което ако не е използван - изгаря. Иначе с него може да резервираш хотел и за след 1 година, ако искаш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Гледай срока на валидност конкретно на твоя кешбек, който както се оказва може да варира. От някои кодове пак си е 3 месеца, но от по-новите - само 45 дни.

 

Аз докато реша за къде да резервирам, 4000 изгоряха.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Dani Magelan каза:

Аз докато реша за къде да резервирам, 4000 изгоряха.

Това са над 100лв. С индийците без проблем се правят резервации на други имена. Спокойно може да се ползват тези бонуси, разбира се след договаряне, за резервации на други колеги магеланци. Интересът ще е взаимен, отколкото да изгорят.   

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И тъй като споменахте за изгорели нощувки..... Да кажа и да попитам дали има някой интерес към нощувка в Бергамо за 13/14.08. , тъй като няма да мога да я ползвам. :) Пишете на лични.

Редактирано от liliya
Връзка към коментар

Това е хубава идея! Само че е приложим за кешбек от порядъка на хиляди рупии, а не на стотици. Аз така имам 100, но надали на някой му се занимава за такава сума.

Връзка към коментар
На 31/7/2017 в 9:15, Olianata каза:

При мен пишат,че връщат 1000 рупии,като много ясно,преди резервацията пишеше 2000.Има ли смисъл да им пиша?

Получих отговор, че случаят е приключен.

С един ред са ми написали като на малоумен, че ще получа 910 рупии 10 дни след датата на посещение на хотела и край .

 

Все едно съм ги питал какво ще получа, а не че съм писал жалба със снимки..

ако не съм бил доволен да пусна нова жалба след 7 дни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Тони каза:

А защо не се оплачете от тях по други инстанции? Все пак случая е подобен на оня с букинг. Променят условията.

Според мен това е по-скоро някакъв бъг с този код, а и става въпрос за 13 евро :) 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Тони каза:

А защо не се оплачете от тях по други инстанции? Все пак случая е подобен на оня с букинг. Променят условията.

... а има ли някой, който не е нарушил техните условия - визирам изискването за валиден индийски номер при регистрация и ...  дали не доведохме времето, когато ще поискат верификация ...

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.