Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Таньо каза:

... а има ли някой, който не е нарушил техните условия - визирам изискването за валиден индийски номер при регистрация и ...  дали не доведохме времето, когато ще поискат верификация ...

Няколко пъти не са ме пускали да резервирам и са искали правилен телефонен номер, а аз съм написала реалния. В такъв случай сменям устройството или изчаквам.

Връзка към коментар

Просто питам. Дали става въпрос за 13 евро или за евентуални облаги от повече...нали въпросът е по принцип, а не в конкретната сума?

Че ние и в букинг нарушаваме условията. Доколото разбирам се взимат бонусите два и три пъти...поне така прочетох някъде.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Конкретно при код BOOKNEW явно има програмна грешка и затова по време на резервация визуализира 2000 рупии кешбек - иначе условията му очевидно са други и са до 1000 рупии кешбек. А и по-добре да не се натиска повече в тая посока, че ако индийците се поразровят може да се размирише :) Мисля, че са предостатъчни добри и в този си вид.

 

Условията ги нарушаваме навсякъде - доколкото е позволено и възможно, но все пак сравнението с booking.com според мен е неудачно. MMT от 2 години насам постоянно дава супер ниски цени и много хора от форума спестиха сериозни суми от хотели, та в случая е лесно да се прости такава дребна грешка. Докато booking.com перманентно товари със завишени цени, съпортът им е плачевен и като за капак тотално се оср*ха с кодовете и "подаръците". Съответно: толеранс за първите и никаква прошка за вторите. Лично мнение, разбира се.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 39 минути , Георги Матеев каза:

Конкретно при код BOOKNEW явно има програмна грешка и затова по време на резервация визуализира 2000 рупии кешбек - иначе условията му очевидно са други и са до 1000 рупии кешбек. А и по-добре да не се натиска повече в тая посока, че ако индийците се поразровят може да се размирише :) Мисля, че са предостатъчни добри и в този си вид.

 

Условията ги нарушаваме навсякъде - доколкото е позволено и възможно, но все пак сравнението с booking.com според мен е неудачно. MMT от 2 години насам постоянно дава супер ниски цени и много хора от форума спестиха сериозни суми от хотели, та в случая е лесно да се прости такава дребна грешка. Докато booking.com перманентно товари със завишени цени, съпортът им е плачевен и като за капак тотално се оср*ха с кодовете и "подаръците". Съответно: толеранс за първите и никаква прошка за вторите. Лично мнение, разбира се.

Дали BOOKNEW не беше ползван преди да излезе официално в сайта и да няма бъг, а просто резервационната система да не може да го приеме поради това, че той все още не е част от нея? Благодарение на @koliob много хора направиха отлични резервации, но въпреки това опряхме до кешбека и писмени протести срещу код, който аз лично не намерих никъде в сайта като промоционален. Някой видя ли го в сайта като промоционален и снима ли условията към него?!

Цитирам Георги Матеев: "А и по-добре да не се натиска повече в тая посока, че ако индийците се поразровят може да се размирише :) Мисля, че са предостатъчни добри и в този си вид." и предлагам да се доверим на един от хората с най-много опит, усет и нюх!

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Ти, Таньо каза, че не е хубаво да пишем, ама малко късно беше, защото аз лично си бях пратила питането вече. Май и останалите, които писаха. Станалото, станало. Дано няма негативни последствия. За в бъдеще ще знаем да не мътим водата. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Сайта не е ли международен,защо да има риск да ни отрежат?Не споря,самата аз не съм наясно.Като пазар може да сме нищо,но вероятно не сме единствената нация освен индийците,която ползва сайта.Искам да кажа,че едва ли имат против допълнителен оборот от където и да идва той.А ние,че правим маймунджалъци,правим.Едва ли да сме единствените ,щом толкова бързо се усещат и променят условията.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Dani Magelan каза:

Няколко пъти не са ме пускали да резервирам и са искали правилен телефонен номер, а аз съм написала реалния. В такъв случай сменям устройството или изчаквам.

Кой реален телефон, с индийски номер ли? Нали в профила кода за Индия не можеше да се махне, или вече може?

Връзка към коментар
преди 22 минути , Мари Николова каза:

Сайта не е ли международен,защо да има риск да ни отрежат?Не споря,самата аз не съм наясно.Като пазар може да сме нищо,но вероятно не сме единствената нация освен индийците,която ползва сайта.Искам да кажа,че едва ли имат против допълнителен оборот от където и да идва той.А ние,че правим маймунджалъци,правим.Едва ли да сме единствените ,щом толкова бързо се усещат и променят условията.

Става въпрос за неспазване на ограниченията, например един код да се ползва по веднъж, или макс 5 резервации на месец, подобни неща.

Връзка към коментар
В момента, neuromancer каза:

Кой правилен телефон, с индийски номер ли? Нали в профила кода за Индия не можеше да се махне, или вече може?

При редактиране на профила си упях да напиша и съхраня реалния си български код и мобилен номер. Но и така ми дава съобщение, че номерът е недействителен.

Предполагам, че с тези съобщения са ми искали индийски номер.

Връзка към коментар

Относно кешбека от BOOKNEW, на мен вече ми мина трипа през този уикенд и още вчера ми преведоха 966 рупии, а не 2000. Колкото толкова. :)

 

И веднага ги инвестирах и пак да ги похваля: 8 нощувки в Париж в хотел California Champs Elysees    , двойна супериорна стая с включена закуска за другата седмица ми излезе точно 363 лв. (INR 14069). За сравнение с букинг - в момента цената там е 1721,60 евро. Вие смятайте, аз отивам да се почерпя за Индийско здраве! :)  

  • Харесвам 28
Връзка към коментар
преди 8 минути , oli_mali каза:

8 нощувки в Париж в хотел California Champs Elysees    , двойна супериорна стая с включена закуска за другата седмица ми излезе точно 363 лв. (INR 14069). За сравнение с букинг - в момента цената там е 1721,60 евро. Вие смятайте, аз отивам да се почерпя за Индийско здраве! :)  

Е че какво толкова - то 90% намаления са вече почти стандарт в ММТ :P Страхотно попадение! И наздраве за всичкото индиец :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Голямо благодарско да хотела! Тъкмо се чудихме къде да отидем за уикенда 18-20/08 за 34 евро със закуска:) Със сигурност ще се обадя преди да тръгна от Брюксел дали са чували за мен:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, oli_mali каза:

 хотел California Champs Elysees   

Благодарности и от мен, че имам един уикенд есента и така оправих спането! :)
Как ги откривате тия оферти, не знам :biggrin: - това нито на моблината версия ми излезе, нито на десктопа при общо търсене, само при търсене с името на хотела ми излезе ... 
Наздраве за многобройния братски индийски народ и  от мен!

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
7 hours ago, charlotte said:

Голямо благодарско да хотела! Тъкмо се чудихме къде да отидем за уикенда 18-20/08 за 34 евро със закуска:) Със сигурност ще се обадя преди да тръгна от Брюксел дали са чували за мен:)

Как ги виждате тези цени, на мобилната версия ми излиза Pay at Hotel , без закуска 422 евро, а през десктопа 345 евро.:(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много пъти съм си мислил, че от всичките трикчета и схеми с намаления, карти, търсачки и други, които научих от магеланците, makemytrip ми е спестило най-много пари. Авторът на темата си е заслужил едно хубаво голямо питие от мен на първата сбирка, на която се запознаем с него.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Също така, за моите дати установих, че за два дни (събота и неделя) не ми излиза стаята, излезна когато пробвах поотделно за всеки ден. 
Освен това като се зададе в търсенето 1 човек - не излиза стаята, трябва да са двама.  
И последно - няколко пъти излизаше ниската цена (2063 рупии), но при опит за довършване на резрвацията показваше "sold out", добре че поупорствах и накрая се получи. 
Явно е някакъв тип "грешка" това, защото другите стаи са 5 пъти по-скъпи.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, Фичо каза:

:)Как ги откривате тия оферти, не знам :biggrin: - това нито на моблината версия ми излезе, нито на десктопа при общо търсене, само при търсене с името на хотела ми излезе ...

Радвам се, че доста хора се възползваха от офертата. Още важи за определени дати, бъдете упорити!

 

Иначе офертата изскочи сравнително лесно - през приложението избрах Париж, 2 човека, периода и след това сортирах по цена (първо най-ниската) и това беше още в началото. Използвах код FLASHOFF, който през десктоп версията не работеше и така след бързо сравнение с букинг за хотела направо резервирах.

 

Между другото не искаше да ми приеме кредитната карта Visa на Fibank, с която друг път плащам, ама пак с тяхна Mastercard нямаше проблеми. Даже не си играх да цепя нощувките, че да не се прецака нещо. Да не сме толкова алчни все пак. :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.