Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Фичо каза:

Явно е някакъв тип "грешка" това, защото другите стаи са 5 пъти по-скъпи.

Няма грешка. MMT са като Чък Норис - те никога не грешат :laugh:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Хотела изглежда много добре, на топ локация е, и цената изглежда като  грешка в ценообразуването. Има вероятност индийците да я канселират. Казвам го с цел да няма разочаровани накрая. Иначе на всички резервирали приятно изкарване.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Търся (за сега без успех):

Мадрид - център или почти, 9-11.09.2017

Нищо не намирам, което да не може ценово да се сравни с booking или airbnb т.е да е доста под 300 лв. (двойна стая с баня)

 

Аз ли нещо не успявам или просто няма.

Връзка към коментар

Не съм ползвала досега сайта и имам въпрос относно хотел в Санторини. Излиза ми хотел със заложена отстъпка FLASHSALE, пробвам да добавя BOOKTRIP, BOOKNEW, но не ги добавя. Могат ли да се дублират отстъпки или?

Връзка към коментар
57 minutes ago, ven62 said:

Търся (за сега без успех):

Мадрид - център или почти, 9-11.09.2017

Нищо не намирам, което да не може ценово да се сравни с booking или airbnb т.е да е доста под 300 лв. (двойна стая с баня)

 

Аз ли нещо не успявам или просто няма.

Hostal Jerez 3* на метро станция Gran Via. Цена за twin room в ММТ 130 € срещу 190 в букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , lesy каза:

Не съм ползвала досега сайта и имам въпрос относно хотел в Санторини. Излиза ми хотел със заложена отстъпка FLASHSALE, пробвам да добавя BOOKTRIP, BOOKNEW, но не ги добавя. Могат ли да се дублират отстъпки или?

Трябва да се изтрие този купон, който ти дава по подразбиране и да напишеш новия.

Връзка към коментар

Хайде, и аз се класирам с 4 нощувки в Париж, края на октомври, за обща цена 161 лева. Страхотно попадение, дано не ги отменят. 

Специални благодарности на oli_mali 

И аз отивам да се почерпя за Индийско здраве. 

Никаква отпуска нямам, но все се надявам да не откажат 5 дена :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , lesy каза:

Не съм ползвала досега сайта и имам въпрос относно хотел в Санторини. Излиза ми хотел със заложена отстъпка FLASHSALE, пробвам да добавя BOOKTRIP, BOOKNEW, но не ги добавя. Могат ли да се дублират отстъпки или?

@lesy, някои купони не важат за всички хотели. Като стигнеш до плащането, под автоматично избрания код има поле "Have a coupon code or booking ID?". Пишеш там кода и натискаш Apply - ако е приложим този купон за съответния хотел, ще се приложи той и ще се махне предишния. Не могат да се комбинират отстъпки/купони. Ако ти излезе червен надпис "Coupon code used is invalid. Please check and try again", значи кодът е неприложим за този хотел. Оставяш предишния и продължаваш към плащане. Ако платиш през Paypal (само на десктоп версията) в британски лири, ще изкараш още около 10% заради грешка в обменния им курс.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да добавя и аз малко инфо : вчера  след като за н-ти път не успях да направя плащане през пейпал през десктоп версията , реших да опитам на айпада през американската версия и воала :излиза отметка за плащане пейпал и нататък процеса е същият ,има  и отметка за смяна на превалутирането от курса на пейпал към курса на банката картоиздател.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimov каза:

Hostal Jerez 3* на метро станция Gran Via. Цена за twin room в ММТ 130 € срещу 190 в букинг.

Мерси.

Това го видях, но аз търсех нещо драстично по-ниско.;) За почти такава цена (260-300 лв.) има апартаментчета в airbnb, които ние предпочитаме.

 

преди 3 часа, Звелина каза:

Просто няма. Единствено виж WooTravelling Plaza de Oriente. По-скоро погледни в Букинг с линковете  за връщане на 40/80 и 75/225 Е.

Може ли малко инфо за тия линкове - нещо съм ги изпуснал, ... и да не търся те първа. Мерси предварително.

Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Може ли малко инфо за тия линкове - нещо съм ги изпуснал, ... и да не търся те първа. Мерси предварително.

Click:)

Разгледай последните 1-2 страници, защото първите линкове вече не са активни.

 

 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След всяка резервация, която прави през ММТ, пиша мейл до хотела за потвърждение и цитирам номера от Booking ID: NH....., не знам дали е точно той като определящ номер от ММТ, но засега не съм имал разминаване с отсрещната страна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Набързо само да отчета колко са коректни индииците! Случи се скоро да ме накарат в един хотел да платя такса "почистване" на стаята, таксата беше в размер на 30евро, дори мислех, че го е имало споменато във ваучера - платих си ги. Чак после се сетих да погледна, защото се чудех, дали аз съм недогледал или е практика да има такива допълнителни начислявания. Във ваучера пишеше, че може да ми вземат само local tax, но нищо повече. Писах на съпорта, разказах за ситуацията, прикрепих извлечение от кредитната си карта ( защото не пазех инвойса от хотела ) и 6 дни по късно в уолета ми в MMT се появиха 2000 INR :) Обясниха ми, че не могат да направят пълн refund, но това бил goodwill gesture от тяхна страна и един вид извинение, което много ме зарадва. Самият жест наистина ме накара веднага да букна с тях ( не че щях да спирам де ... ). 

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

Търся (за сега без успех):

Мадрид - център или почти, 9-11.09.2017

Нищо не намирам, което да не може ценово да се сравни с booking или airbnb т.е да е доста под 300 лв. (двойна стая с баня)

 

Аз ли нещо не успявам или просто няма.

Миналия месец имахме същата драма, през уикендите цените в Мадрид са драстично по-високи спрямо тези през седмицата. Принудихме се да излезем от централната зона, но по-ниската цена на хотела се компенсира с по-високата цена на картата за метро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да си попитам.

Миналата седмица резервирах за Братислава с безплатна отмяна. Въпреки това, ММТ си изтеглиха сумата и ми изпратиха ваучер.

Предполагам е практика в ММТ, т.е. всичко е платено и ако не променя нещо, си отивам с ваучера в хотела и никой няма да ми се тръшка за плащане? 

Съответно, ако размисля и отменя резервацията, ще си ми върнат парите автоматично в картата и без разправии?

Връзка към коментар
На 8/2/2017 в 13:08, ven62 каза:

Търся (за сега без успех):

Мадрид - център или почти, 9-11.09.2017

Нищо не намирам, което да не може ценово да се сравни с booking или airbnb т.е да е доста под 300 лв. (двойна стая с баня)

 

Аз ли нещо не успявам или просто няма.

Вен, влез в сайта на Мелия,често имат намаления. В Мадрид имат десетина хотела.

Освен това, ако резервираш през сайта, ти пращат и ваучер за 10,15 или 20 евро на ден - в зависимост от хотела.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Вен, влез в сайта на Мелия,често имат намаления. В Мадрид имат десетина хотела.

Освен това, ако резервираш през сайта, ти пращат и ваучер за 10,15 или 20 евро на ден - в зависимост от хотела.

Мерси, проверих. За съжаление не ми се отваря парашута. :)

Или са скъпи, или няма за тези дати или са далече от центъра...

Но, ... докато избера нещо, ще ги чеквам и тях.

Връзка към коментар
преди 24 минути , ven62 каза:

Мерси, проверих. За съжаление не ми се отваря парашута. :)

Или са скъпи, или няма за тези дати или са далече от центъра...

Но, ... докато избера нещо, ще ги чеквам и тях.

При това добро метро не е необходимо да си в центъра, достатъчно е да си до метростанция.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, ще бъда 4 нощи във Валенсия и сега ще си търся за първи път чрез ММТ стая. Искам да направя два акаунта и да разделя резервациите на 2 по 2. Следователно смятам да си направя 2 акаунта.

Имам две кредитни карти, но са и двете на мое име, смятам да ползвам тях. Проблем ли ще е това според вас? 

Имам и още един въпрос- Може ли двете резервации да са пак на мое име, ако напиша измислено име, няма ли да е проблем, като отида в хотела, да се регистрирам? 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.