Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

В момента, chandni каза:

Travelscape - сега си погледнах ваучера. 

Хотелът ми в Макао ММТ го бяха букнали през букинг. Сигурно ползват и други посредници.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Dani Magelan каза:

Хотелът ми в Макао ММТ го бяха букнали през букинг. Сигурно ползват и други посредници.

Със сигурност ползват и други. Тези ги давам като пример какво да търси bad kid, защото нашите резервации (10-ина на брой) са били през тези и нямам други, които да посоча. 

Връзка към коментар

Къде виждате агенцията? В акаунта ви или на ваучера?

Edir: Намерих го най-отфолу във ваучера. Като обаче на резервация, която скоро мина ми казаха, че е през Експедия, а във ваучера пише travelscape. Едно и също ли е?

Редактирано от Vyara
Връзка към коментар

Искам да попитам, нали, за да се задейства кода BOOKNEW е необходимо сумата да бъде минимум 4000 рупии?

Аз ли греша някъде или има някакъв бъг в системата. Опитах се да резервирам в няколко хотела с цена на нощувка малко над 4000 и исках да ги разбия на отделни нощувки. Но въвеждайки кода ми изписва Sorry the coupon you are trying to apply is valid on a manimum fare of Rs. 4000. 

Например с този хотел се случи това 

https://www.makemytrip.com/mmthtl/site/hotels/review?hotelAvailabilityCriteria.hotelRef.id=674463971993630&searchType=E&roomStayQualifier=1e0e&hotelAvailabilityCriteria.stayDateRange.start=11%2F07%2F2017&hotelAvailabilityCriteria.stayDateRange.end=11%2F08%2F2017&countryCode=ES&searchCountryCode=ES&searchCityCode=VLC&cbKey=cbcda323-67ce-4e2f-8dba-cdd779643d76&newDetail=true&forkEnabled=true&suppDetail=HBXX0002&payMode=PAS&roomCriteria=1e0e-~ST-~-~ST%3AMSE%3A1120%3AMSE%3AHBXX0002&s_id=1501970552707

Връзка към коментар
преди 7 часа, noname1 каза:

Искам да попитам, нали, за да се задейства кода BOOKNEW е необходимо сумата да бъде минимум 4000 рупии?

Да, сумата трябва да е минимум 4000 рупии и може да се използва само веднъж за един акаунт.

Връзка към коментар

И на мен ми приема купоните за суми над 4500.Вече не знам с колко хотела пробвах на различни устройства,ако сумата е между 4000 и 4500 дава надпис,че купона е невалиден.

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Мари Николова каза:

И на мен ми приема купоните за суми над 4500.Вече не знам с колко хотела пробвах на различни устройства,ако сумата е между 4000 и 4500 дава надпис,че купона е невалиден.

 

Сумата трябва да е минимум 4000, но без таксата на ММТ. Тази такса е различна за всеки хотел и много рядко е нула. Това, което виждате в началото е брутната сума и затова изглежда, че не работи коректно кода.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , koliob каза:

Сумата трябва да е минимум 4000, но без таксата на ММТ. Тази такса е различна за всеки хотел и много рядко е нула. Това, което виждате в началото е брутната сума и затова изглежда, че не работи коректно кода.

koliob, коя в случая е брутната сума? От линка, който съм посочила има една сума на стойност 4353 рупии и при разбивката й  има една такса service  charge на стойност 277 рупии. Така цялата сума става 4630. Не е ли това брутната сума?

 

CHECK IN: 2 PM

07 Nov' 17 Tue

CHECK OUT: 11 AM

08 Nov' 17 Wed

Room Only (1 Room & 1 Guest)

Standard

Rs  4,353

PRICE BREAKUP

Price 1 Rooms x 1 Nights4,353Rs  

Service Charge277Rs  

Total 1 Rooms x 1 Nights

4,630

 

 

Връзка към коментар
преди 12 минути , noname1 каза:

koliob, коя в случая е брутната сума? От линка, който съм посочила има една сума на стойност 4353 рупии и при разбивката й  има една такса service  charge на стойност 277 рупии. Така цялата сума става 4630. Не е ли това брутната сума?

 

CHECK IN: 2 PM

07 Nov' 17 Tue

CHECK OUT: 11 AM

08 Nov' 17 Wed

Room Only (1 Room & 1 Guest)

Standard

Rs  4,353

PRICE BREAKUP

Price 1 Rooms x 1 Nights4,353Rs  

Service Charge277Rs  

Total 1 Rooms x 1 Nights

4,630

 

 

В твоя случай ММТ ти дава по-ниска цена на следващата стъпка. Като махнеш купона можеш да видиш, че брутната ти цена е INR 4229, а таксата е INR 277, т.е. нето INR 3952.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

koliob, аз тук купона съм го махнала и тези цени ми излизат без него.  

Service charge е таксата на хотела нали, а без него е нетната цена?  Правилно ли разсъждавам?

 В случай, че е така, намерих един хотел в Кейптаун с цена 4647 рупии и Service charge 0. Опитах да прибавя купона BOOKNEW и отново не беше приет.

Редактирано от noname1
Връзка към коментар
Преди 1 час, noname1 каза:

koliob, аз тук купона съм го махнала и тези цени ми излизат без него.  

Service charge е таксата на хотела нали, а без него е нетната цена?  Правилно ли разсъждавам?

 В случай, че е така, намерих един хотел в Кейптаун с цена 4647 рупии и Service charge 0. Опитах да прибавя купона BOOKNEW и отново не беше приет.

Не виждам смисъл да обсъждаме всеки хотел, който намираш, че не става. Ако не си разбрала какво съм написал в последните два поста - не мога да помогна повече.

Връзка към коментар
преди 1 час, Dreamm каза:

Как се получават стоте рупии за написано ревю за хотел?

До тук имам 3 ревюта, след получени подканящи имели, но нищо не получавам.

Трябва да ти одобрят ревюто. Първото одобрение го чаках не реално дълго, със сигурност седмици, може и месеци да беше. Спрях да пиша и по едно време видях, че съм получил бонуса.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

а при мен дори, при едно одобрено ревю, за което рупиите се появиха също след около месец, продължава да ми излиза подканване да го напиша - хем са ми го платили вече, хем пак ме карат :))

Връзка към коментар

Продължавай да пишеш, току виж се излъгали. Макар, че аз вътрешно си недоволстват, че при три резервации за един хотел дават само един пъъ 100 :) На мен рупиите за последното ревю ми ги преведоха за ден, което много ме изненада, точно защото по принцип бавят доста одобрението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хаха,явно някой ги чете и одобрява първо - моите ревюта са на английски и парите се превеждат в Уолета да седмица.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен парите от ревюто дойдоха за два, три дни след като го написах. :)

Интересното при мен е, че като тръгна да резервирам  през уеб версията ми пише, че телефонния ми номер е невалиден, докато през мобилното със същия номер няма проблеми

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.