Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 49 минути , noname1 каза:

Кешбекът от BOOKNEW трябваше да се изразходи до 45 дни, нали?

Напоследък кешбекът наистина изтича след 45 дни. Проверих няколко хотела, които преди съм резервирал с кодовете BOOKTRIP, BOOKNEW, BOOKSEARCH и BOOKHOTEL. Дава ми съобщение, че кодът не може да се приложи, т.е. към момента мимималната сума от INR 4000 не се отчита коректно. Може да е станала INR 5000. Честно казано не знам защо.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
преди 41 минути , koliob каза:

Напоследък кешбекът наистина изтича след 45 дни. Проверих няколко хотела, които преди съм резервирал пос кодовете BOOKTRIP, BOOKNEW, BеOOKSEARCH и BOOKHOTEL. Дава ми съобщение, че кодът не може да се приложи, т.е. към момента мимималната сума от INR 4000 не се отчита коректно. Може да е станала INR 5000. Честно казано не знам защо.

Благодаря. От прочетеното тук останах с впечатление, че на резервиралите не им се приспадат INR 2000 под формата на кешбек, както пише в сайта, а по-малко.

Редактирано от noname1
Връзка към коментар
преди 16 минути , noname1 каза:

Благодаря. От прочетеното тук останах с впечатление, че на резервиралите не им се приспадат INR 2000 под формата на кешбек, както пише в сайта, а по-малко.

Да. Всички изброени кодове дават 20% кешбек до INR 1000, с изключение на BOOKTRIP - до INR 1500.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , koliob каза:

Да. Всички изброени кодове дават 20% кешбек до INR 1000, с изключение на BOOKTRIP - до INR 1500.

И за всички ли кешбекът трябва да бъде изпозлван за 45 дни?

Има ли за по-дълъг период?

Редактирано от noname1
Връзка към коментар
преди 17 минути , noname1 каза:

И за всички ли кешбекът трябва да бъде изпозлван за 45 дни?

Има ли за по-дълъг период?

за изброените кодове е 45 дни. За други не знам. Не съм получавал скоро.

Връзка към коментар
преди 5 часа, koliob каза:

 

Отново проверих няколко хотела, които преди съм резервирал с кодовете BOOKTRIP, BOOKNEW, BOOKSEARCH и BOOKHOTEL. Дава ми съобщение, че кодът не може да се приложи, т.е. към момента мимималната сума от INR 4000 не се отчита коректно. Може да е станала по-висока.  А може и просто да са стеснили обхвата на хотелите, където кодовете са приложими. Честно казано не съм сигурен кое е вярно.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар

koliob, благодаря за отговорите. Възможно ли е според теб причината да не приема кодовете да е бъг, който да бъде отстранен по-късно, тъй като продължава да изписва в сайта, че кодът е валиден при INR 4000 ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , noname1 каза:

koliob, благодаря за отговорите. Възможно ли е според теб причината да не приема кодовете да е бъг, който да бъде отстранен по-късно, тъй като продължава да изписва в сайта, че кодът е валиден при INR 4000 ?

При тези индийци невъзможните неща не са много, но аз не бих разчитал на това. Напоследък по-скоро намаляват отстъпките, но и тази политика може рязко да се промени. Общо взето не са много предвидими.

Връзка към коментар

Опитвам се вече няколко пъти да направя резервация през лаптопа, както и през моб. приложение, но не става, излиза ми това 

Your transaction could not be processed! There is a problem connecting with the bank .Tip: We recommend to use Net Banking or other Debit/Credit Card to quickly complete your booking. We request you to try making the payment again.

За пръв път ще резервирам, пробвах с 2 дебитни карти на ОББ, едната Мастер, другата Виза, не става. Там, където се попълва адреса, си написах реалния в България, нали така. Не знам къде бъркам или системата нещо се е бъгнала.

Връзка към коментар

Едва ли се е бъгнала - ММТ не харесва част от нашите карти, аз имам безброй неуспешни опити с 3 бг карти (Маестро и Дайнърси) , та всеки път плащам през пейпал или иноземски КК.

Връзка към коментар
преди 4 часа, koliob каза:

Отново проверих няколко хотела, които преди съм резервирал с кодовете BOOKTRIP, BOOKNEW, BOOKSEARCH и BOOKHOTEL. Дава ми съобщение, че кодът не може да се приложи, т.е. към момента мимималната сума от INR 4000 не се отчита коректно. Може да е станала по-висока.  А може и просто да са стеснили обхвата на хотелите, където кодовете са приложими. Честно казано не съм сигурен кое е вярно.

Пак ми работят кодове.

Връзка към коментар

Не мога да разгледам кой и да е хотел - страницата му излиза бяла. Горе в таба пише "Hotel details Desktop Only". Браузер IE, OS - Win 10.

На мобилната версия всичко си е ОК.

Само при мен ли е така?

 

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , ven62 каза:

Не мога да разгледам кой и да е хотел - страницата му излиза бяла. Горе в таба пише "Hotel details Desktop Only". Браузер IE, OS - Win 10.

На мобилната версия всичко си е ОК.

Само при мен ли е така?

 

 

И при мен е така бяло, само че не ми излиза никакво съобщение.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Мари Николова каза:

Отмяна при резервация в ММТ излиза доста скъпо удоволствие - заедно с наказателната такса от банката около -15%.Да знаете, ако имате намерение да канселирате.

Това няма как да стане от ММТ. Единствената причина е в промяната на курса индийска рупия към британски паунд. Канселирал съм няколко пъти/но не пейпал плащане/ и реално връщат до стотинка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Браузер IE

IE e много хубав браузър... С него мога да си сваля някой истински такъв... :lol:

 

П.С. Тествах за Брюксел (през истински браузър :lol:) и всичко си излиза както трябва. ;)

Редактирано от chandni
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 18 часа, chandni каза:

IE e много хубав браузър... С него мога да си сваля някой истински такъв... :lol:

 

П.С. Тествах за Брюксел (през истински браузър :lol:) и всичко си излиза както трябва. ;)

Ясно..., вероятно имаш предвид Edge.  :lol:

Сега ще те докладвам на MS и ще видиш ти...:)

 

 

---

btw, сега си работи.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 18 часа, Мари Николова каза:

Да,прав си.Пропуснах да отбележа - резачката е само при плащане през Пей пал в британски паунд.

 

В какво е най-добре да се плащ за да са минимално загубите при евентуален отказ на резервацията в последствие??

Ако се плати през пейпал в паунди, не виждам как няма да има абсолютно никакви загуби,  след като крайната цена на ММТ е в рупии

Връзка към коментар
На 04/08/2017 в 18:23, oli_mali каза:

Най-много да отменят резервациите като се усетят, че е гнила работата...

Ето, че и това се случи. :( Току-що ми писаха мейл от ММТ, че хотела не е потвърдил резервацията, съответно е върната. Предлагат ми да канселирам при full refund и да ми дадат ваучер за 2000 рупии, за да ми се извинят.

- Възможно ли е да канселирам, при положение, че цената беше non-refundable?

- MMT не могат ли да се ангажират да ми предложат друг хотел за периода?

- Кажете как да постъпя - да им взъня по телефона или? @Георги Матеев - ти какво мислиш по въпроса?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.