Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 28 минути , radi777 каза:

Да попитам и аз нещо,портфейла ми е празен и никога не е имало нещо в него.Как се пълни?

И моят така. Много тъжно :) Ако букваш с код, който ти дава кеш бек след резервацията, кеш бекът ще ти го върнат в портфейла. Ако даваш ревюта на хотели, получаваш по 100 рупии в потфейла. Тук само че първо трябва да получиш покана да дадеш ревю, а след това да чакаш и да ти го одобрят. Треият вариант е когато платформата ти направи подарък и ти зареди портфейла с рупии. На мен само веднъж ми се е случвало това.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 hours ago, Kamen said:

Не знам дали не е свързано с промяната на индийското законодателство от 1 юли, но аз не попадам на някакви заинтригуващи цени. Сега търся за Палермо и от 100 предложения, няма нещо което да бие букинг с кешбека който дават.

Ти сериозно ли не намираш/правиш разликата между еднократният кешбек на букинг и ежедневните и многоооократни кодове на индийците? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 45 минути , stanislavpp каза:

Ти сериозно ли не намираш/правиш разликата между еднократният кешбек на букинг и ежедневните и многоооократни кодове на индийците? 

Е, аз също досега не съм намерила нито едно място за настаняване в този сайт, а го проверявам най редовно. Не знам защо така се получава, можеби зависи какво се търси, аз спа предимно в гестхаузи, рядко в хотели, но е факт, че не съм попадала на далавера тук.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Kamen каза:

Не знам дали не е свързано с промяната на индийското законодателство от 1 юли, но аз не попадам на някакви заинтригуващи цени. Сега търся за Палермо и от 100 предложения, няма нещо което да бие букинг с кешбека който дават.

В началото и аз не намирах. Нямам все още много опит, но според мен излиза изгодно, ако букваш по 1, 2 или 3 нощувки или си разпределяш нощувките до 3. Като използваш някой от кодовете като booktrip, bookhotel, bookagain, booksearch, booknew ( карам на изуст. Виж ги назад в темата да не те излъжа) освен че ти сваля малко повече рупии, ти връща кешбек след нощувките, който кешбек може да използваш за нови резервации. Някои имат по няколко акаунта и използват кодовете през различни акаунти. Ако търсиш само веднъж да букваш, няма голям смисъл от упражнението, защото най - вероятно ще ти изтече срокът, в който можеш да си ползваш кешбек. Ако търсиш за 5 нощувки на цяло, според мен също няма да излязат много изгодни оферти. Поне при мен беше така за Майорка, преди да разбия нощувките. Има и дестинации, за които просто няма оферти в момента. За Малта от време на време гледам, но не виждам нищо интересно. Някой път пък излиза някоя изгодна оферта за хотел, която трае изключително кратно. Общо взето или пробвай различни варианти, или през букинг. Кешбекът там не е малко. Надявам се да съм помогнала. Ако за нещо бъркам, се извинявам предварително. Нека някой от по- знаещите да ме поправи. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Понякога няма значение какво място търсиш, а мястото (града), в MakeMyTrip за по-непопулярни места няма нищо налично. Нямам предвид оферти, а каквито и да било налични хотели.

 

Връзка към коментар

Ще обобщя накратко: без използването на "суперкодове" , а само на стандартните кодове, цената в ММТ е стандартно с 30% надолу от останалите платформи, с използване на суперкодове и други трикове варира между  намаление 50% до невероятните 90%. Имайте предвид, че : 1) само част от хотелите  работят с кодове ; 2) често една единствена стая във въпросният хотел е на невероятна цена ; 3)най-добра цена се постига при 2 ,3 или една нощувка (започвайте винаги търсенето с две нощувки) . Успех!

 

п.п. Ако прочетете темата внимателно от първата страница, ще ви помогне много!

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

За Палермо точно има доста добри оферти. Не знам за кои дати търсиш, но примерно за 27-28.09 в хотел Grand Hotel Et Des Palmes букинг дава цена от 130еур/вечер срещу 90 при MMT :) Така че индииците отново дават най-добра цена. При мен най-добрата цена с genius програмата на booking е 117eur/вечер и пак бих взел от ММТ . 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 46 минути , prozium каза:

За Палермо точно има доста добри оферти. Не знам за кои дати търсиш, но примерно за 27-28.09 в хотел Grand Hotel Et Des Palmes букинг дава цена от 130еур/вечер срещу 90 при MMT :) Така че индииците отново дават най-добра цена. При мен най-добрата цена с genius програмата на booking е 117eur/вечер и пак бих взел от ММТ . 

Много интересно. На мен за същия хотел, за същите дати с букинг ми дава 107 евро с genius и абсолютно същата цена ми дава и през ММТ мобилното. Нямам компютър да видя в десктоп версиите.

Връзка към коментар
Преди 1 час, stanislavpp каза:

Ще обобщя накратко: без използването на "суперкодове" , а само на стандартните кодове, цената в ММТ е стандартно с 30% надолу от останалите платформи, с използване на суперкодове и други трикове варира между  намаление 50% до невероятните 90%. Имайте предвид, че : 1) само част от хотелите  работят с кодове ; 2) често една единствена стая във въпросният хотел е на невероятна цена ; 3)най-добра цена се постига при 2 ,3 или една нощувка (започвайте винаги търсенето с две нощувки) . Успех!

 

п.п. Ако прочетете темата внимателно от първата страница, ще ви помогне много!

Аз темата я следя от първия пост, постоянно проверявам, следя кодовете и нищо. Все пак продължавам да проверявам.

Връзка към коментар
15 minutes ago, Алекс said:

Много интересно. На мен за същия хотел, за същите дати с букинг ми дава 107 евро с genius и абсолютно същата цена ми дава и през ММТ мобилното. Нямам компютър да видя в десктоп версиите.

Не се интересвам точно от Палермо, но реших да тествам как е при мен за този хотел - излиза 107 в букинг с genius и 91 евро в ММТ . В момента е така, ползвам купона, който ми излиза автоматично . Така, че си струва . Е разликата е 15%, но си е пак нещо. 

Редактирано от Роми
Връзка към коментар
В момента, Роми каза:

Не се интересувам точно от Палермо, но реших да тествам как е при мен за този хотел - излиза 107 в букинг с genius и 91 евро в ММТ . В момента е така, ползвам купона, който ми излиза автоматично . Така, че си струва . Е разликата е 15%, но си е пак нещо. 

Ако в ММТ платиш в британски паунди чрез Пейпал, то цената на този хотел пада на €82.94. Разликата спрямо genius тарифата на booking е приблизително 25%.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Какво забелязах. На мобилното приложение, накрая нали показва уж цената в евро. Пише ми 6578 рупии и отдолу 107 евро. Обаче като обърнах рупиите в гугъл ми показа 87 евро. Това значи, че мобилното приложение обръща валутата с големи отклонения и трябва да проверявам постоянно ли? Или е някакъв временен бъг?

Връзка към коментар

По-скоро не показва автоматично стаята с най-ниска цена, и затова изглежда като несъответствие - показва първоначално друга по-скъпа стая , а има налична стая с по-ниската цена от 87€.

Връзка към коментар

Днес взех един хотел в Талин с над 40% надолу от цената в букинг, което е в реда на нещата :) (следя го отдавна, а и днес излезе нов код FREEDOM, който свали още от цената). Но друга ми е мисълта, от два различни акаунта (на два различни телефона) същия хотел излиза на различна цена. Не се оплаквам, защото на единия акаунт случайно открих, че цената е още по-ниска :) , но не мога да схвана логиката... не, че това ще наруши съня ми :) 

Връзка към коментар

Само да допълня, че за горния пример с хотел "Grand Hotel Et Des Palmes" гледах Double Superior room в MMT и съответно същата в booking. И в момента booking ми дава цена от € 131.20 ( и не ми смята genius намаленията, явно за супериорната опция не се прилагат ? ), а в MMT продължава да дава цена от £ 82.77 с купон FLASHSALE ( който сайтът сам си сложи ). 

Връзка към коментар
преди 14 часа, stanislavpp каза:

Ти сериозно ли не намираш/правиш разликата между еднократният кешбек на букинг и ежедневните и многоооократни кодове на индийците? 

Съвсем сериозно. Не знам от кога резервираш в ММТ. Имам над 50 резервзции при тях. Поне от два месеца не виждам нещо кой знае какво. Говоря за едни отстъпки от -70%, които не се появяват  вече. Остави 70, ама поне едни -50% да са, преди ги имаше редовно. Повечето им резервации са без връщане, поне да знаем за какво да рискуваме. Цитираният хотел я има - 20%, я няма. Като го прекараш през кешбека на Букинг, където е 30-50%, далаверата ако я има накрая е някаква мижава.

Сега 11-13 август съм във Варна в 4 звезден хотел на пъпа за 50лв за две вечери със закуска за двама. В букинг същият е 100лв за една вечер, за това говоря.  

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , Kamen каза:

 

Сега 11-13 август съм във Варна в 4 звезден хотел на пъпа за 50лв за две вечери със закуска за двама.

Преди няколко месеца следих хотелите във Варна, не попаднах на такава цена и мисля, че е добре да се знае кой е хотела.

/Имаме тема за ревюта на хотели закупени и посетени през ММТ./

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Таньо каза:

Преди няколко месеца следих хотелите във Варна, не попаднах на такава цена и мисля, че е добре да се знае кой е хотела.

/Имаме тема за ревюта на хотели закупени и посетени през ММТ./

 

http://boutiquesplendid.net/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Звелина каза:

Имаше такива цени, но доста преди да започне лятото.

Визирам периода април май и бях попаднал на няколко добри цени, които споделих тук.

 

Иначе ... аз също имам усещане подобно на @Kamen.  Големите отстъпки сякаш намаляха, но може причината да е и по-голямото търсене за дестинации близки до нас и/или и заради това, че често има само една стая на такава - най-добра цена, която се е изкупила бързо.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Звелина каза:

Имаше такива цени, но доста преди да започне лятото.

Резервирано е преди 4 месеца, без отмяна, но за -75% си заслужава риска

преди 3 минути , Таньо каза:

Визирам периода април май и бях попаднал на няколко добри цени, които споделих тук.

 

Иначе ... аз също имам усещане подобно на @Kamen.  Големите отстъпки сякаш намаляха, но може причината да е и по-голямото търсене за дестинации близки до нас и/или и заради това, че често има само една стая на такава - най-добра цена, която се е изкупила бързо.

Ако не ме лъже паметта, macf1an, беше споменал за промяна в индийското законодателство от 1 юли

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моето обяснение е доста по-простичко и няма връзка с индийското законодателство.

 

Миналата година през летния период - когато има нарастване на резервациите - беше абсолютно същото: доста мижави отстъпки и като цяло се получи застой от 3-4 месеца, в който нямаше потресаващи оферти. Обаче веднага след края на септември - когато резервациите намаляват - започнаха да изкарват силни кодове и промоции. Прогнозирам, че и тази година ще се получи същото.

 

Индийците може да са всякакви, но не и тъпи, и е напълно логично да опитват да генерират повече кеш в топ сезона.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.