Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Вива MMT - няма как да не са комплексни факторите , но единичните супер изгодни стаи е нормално да свършват бързо в топсезона. Все пак тези дни резервирах за следващата седмица апартамент +закуска в хотел Дивеста Варна за 60лв вместо 120лв ,след кешбека намалението ще е стандарните за ММТ 60-70%.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, Таньо каза:

/Имаме тема за ревюта на хотели закупени и посетени през ММТ./

 

Знам за темата. Но какви мнения да пишеш, когато си платил 20-30лв двойка за 4 зв. хотели: Лилия на Златните, Рок Касъл Балчик, Бутик Сплендид Варна, то само закуската им струва повече и това е за сезон юни-август. Повече от ясно е че си доволен, повече от ясно е, че това е цена по време на сериозен код и такава цена я се появи я не. Един вид да дразниш другите. И по времетраенето на тези кодове може да се проследи, че се е дискутирало за съответните хотели, най-вече за България.   

Връзка към коментар
преди 49 минути , Kamen каза:

Знам за темата. Но какви мнения да пишеш, когато си платил 20-30лв двойка за 4 зв. хотели: Лилия на Златните, Рок Касъл Балчик, Бутик Сплендид Варна, то само закуската им струва повече и това е за сезон юни-август. Повече от ясно е че си доволен, повече от ясно е, че това е цена по време на сериозен код и такава цена я се появи я не. Един вид да дразниш другите. И по времетраенето на тези кодове може да се проследи, че се е дискутирало за съответните хотели, най-вече за България.   

Аз не бих се подразбира, даже бих се радвала да прочета мнението ти за хотелите. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Kamen каза:

Знам за темата. Но какви мнения да пишеш, когато си платил 20-30лв двойка за 4 зв. хотели: Лилия на Златните, Рок Касъл Балчик, Бутик Сплендид Варна, то само закуската им струва повече и това е за сезон юни-август. Повече от ясно е че си доволен, повече от ясно е, че това е цена по време на сериозен код и такава цена я се появи я не. Един вид да дразниш другите. И по времетраенето на тези кодове може да се проследи, че се е дискутирало за съответните хотели, най-вече за България.   

Възможно е да не разбирам съвсем тезата ти,но от април до сега имам над 30 резервирани нощувки за нас и наши близки в България и чужбина със намаление поне от 70%.Може би,около 1/3 от тях са със безплатна отмяна.През целия юли с BOOKTRIP даваше страхотни намаления.Сега  август действително малко се вдигнаха цените,но пак въобще не може да се сравнява с букинг и тяхното еднократно намаление.

Разбира се,че всичко зависи от това за къде и за кога търсиш.Преди време аз твърдях,че за България няма смисъл да се ползва букинг заради високите цени,но се намериха доста потребители които да ме убедят в обратното.

Ревютата имат за цел да информират, кой хотел е добър и ако имаш желание да го следиш за добра оферта,не да предизвикват завист и раздразнение.:)

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ако имате някаква съществена сума в wallet-а опитвайте да резервирате както през мобилната, така и през уеб версията. Не знам дали е случайно, но за CDH Hotel Bologna през мобилното приложение ми дава да използвам около INR 500 за една нощувка, а през уеб версията всички INR 1200, които имах към момента в портфейла.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Замислих се, ако съм направил резервация през ММТ и поради някаква причина не мога да отида, дали е възможно друг да се възползва от тази резервация и как би станало това?

Връзка към коментар
преди 29 минути , Ivan Ivanich каза:

как би станало това

Пускаш им през сайта заявка да сменят името. Ако те мързи - просто другите се появяват с твоя ваучер.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, на мен точно имена ми отказаха да променят, беше ми нов профилът и явно не се беше ъпдейтнала информацията на сайта, та на място на имената пишеше null null и това ме притесняваше.

Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

Е, на мен точно имена ми отказаха да променят, беше ми нов профилът и явно не се беше ъпдейтнала информацията на сайта, та на място на имената пишеше null null и това ме притесняваше.

И аз имах такъв случай с нов профил, мен не ме притесняваше null null, но те ми писаха да си дам имената и валиден телефонен номер или ще ми анулират резервация.

Връзка към коментар
преди 55 минути , macf1an каза:

Пускаш им през сайта заявка да сменят името. Ако те мързи - просто другите се появяват с твоя ваучер.

Точно миналата седмица имах ОГРОМЕН проблем с хотел в Слънчев Бряг, след като опитах да настаня в резервираната стая човек с различно име от това на ваучера. Едвам се оправих и беше голяма разправия.

 

Името задължително трябва да се смени предварително през ММТ.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
20 minutes ago, Георги Матеев said:

Точно миналата седмица имах ОГРОМЕН проблем с хотел в Слънчев Бряг, след като опитах да настаня в резервираната стая човек с различно име от това на ваучера. Едвам се оправих и беше голяма разправия.

 

Името задължително трябва да се смени предварително през ММТ.

За този човек ли иде реч? :)

 

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , cybersimo каза:

За този човек ли иде реч? :)

 

 

Казах "миналата", не "по-миналата" седмица ;)

преди 24 минути , macf1an каза:

Можеше да спреш на Слънчев Бряг :)

Принципно да, но все пак да се има едно наум със смяната на имената.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако искате да смените име, пишете направо на хотела да ви сменят името в резервацията. Изпробвано, работи. Хотела не го вълнува дали ще дойде Минка, Гинка или Кольо или Спас, те си прибират кинтите. И не се занимавайте с ММТ.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivan Ivanich каза:

Замислих се, ако съм направил резервация през ММТ и поради някаква причина не мога да отида, дали е възможно друг да се възползва от тази резервация и как би станало това?

Имах такъв случай в Балчик. Нямаше проблем при настаняването.

 

Връзка към коментар

Здравейте,днес опитах да резервирам хотел"Лион"на Слънчев бряг,приема всички кодове,защото е над 5000 рупии,дотам добре,но когато тръгнах да плащам ми изписа с ЧЕРВЕНИ БУКВИ ,че от 1ви август са спрели да дават кешбек.На някой случвало ли му се е така?Като преди седмица резервирах друг хотел,на който ще получа кешбек.Те пишат payback,но то нали е едно и също?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Olianata каза:

Здравейте,днес опитах да резервирам хотел"Лион"на Слънчев бряг,приема всички кодове,защото е над 5000 рупии,дотам добре,но когато тръгнах да плащам ми изписа с ЧЕРВЕНИ БУКВИ ,че от 1ви август са спрели да дават кешбек.На някой случвало ли му се е така?Като преди седмица резервирах друг хотел,на който ще получа кешбек.Те пишат payback,но то нали е едно и също?

Payback points не е същото като cashback от кодовете BOOKTRIP, BOOKHOTEL и т.н. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, koliob каза:

Ако имате някаква съществена сума в wallet-а опитвайте да резервирате както през мобилната, така и през уеб версията. Не знам дали е случайно, но за CDH Hotel Bologna през мобилното приложение ми дава да използвам около INR 500 за една нощувка, а през уеб версията всички INR 1200, които имах към момента в портфейла.

Мисля, че това, което написах вчера се отнася за всички хотели 5* (далеч не всички, които те считат за 5* реално са такива, но е важно те как са ги маркирали). При тези хотели уеб версията позволява да се използват много повече рупии от wallet-а от стандартния максимум от 15%. Колко точно - не знам (пише до 40%, но няма как да го пробвам). Мобилната версия първо уж намалява повече, но на последната стъпка позволява 15% макс.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Направих си още един акаунт, и се чудя дали да си потвърдя местоположението. За сега съм го игнорирал, но ако  го потвърдя и разберат,че не е в Индия , дали ще имам проблеми ?

Връзка към коментар
На 8/10/2017 в 21:48, Mistela каза:

Предполагам няма да има проблем и за мен, резервирала съм две стаи за едно и също място, за нас и наши приятели, но и двете резервации са на мое име?!

Може би зависи от хотела, но аз правих резервация на познат, която беше на мое име ( аз даже не пътувах с тях) и нямаха никакъв проблем да ги настанят в хотела след като представиха разпечатания ваучер

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.