Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

В момента, Kamen каза:

Все се каня да Ви питам, как я докарвате отстъпката през пейпал/британски лири/ 12%?

Колкото пъти съм плащал реално ми излиза 7%, след дървеният курс на пейпал.

Сам си отговорил на въпроса. Оставяш Пейпал да конвертира валутите, което е тотална грешка. Трябва да избираш при всяко плащане "Convert with card issuer"

 

Някъде по-назад в темата, а и в други теми многократно е коментирано как става

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , cybersimo каза:

Сам си отговорил на въпроса. Оставяш Пейпал да конвертира валутите, което е тотална грешка. Трябва да избираш при всяко плащане "Convert with card issuer"

 

Някъде по-назад в темата, а и в други теми многократно е коментирано как става

Благодаря ти! Пропуснал съм го.

Връзка към коментар

Получих този код по имейл  - HTLBOGO

HTLBOGO HTLBOGO

Условията - https://makemytrip.com/promos/domhotel-htlbogo-14082017.html?cmp=CRM_eml_15Aug17_Hotels_HTLBOGO_RESTFB

 

Миналия месец използвах BOOKTRIP за нощувка в София. Получих кешбек в уолет-а, а след това и покана да напиша ревю. Тотал - 981 рупии, които изолзвах за резервация в Рим другата седмица. Резервирах пансион, поддържан от монахини. Аз доволен :) 

Връзка към коментар
преди 20 минути , Zornitsa каза:

Миналия месец използвах BOOKTRIP за нощувка в София. Получих кешбек в уолет-а, а след това и покана да напиша ревю. Тотал - 981 рупии, които изолзвах за резервация в Рим другата седмица. Резервирах пансион, поддържан от монахини. Аз доволен :) 

Системата дава ли кешбека да се ползва еднократно целия наличен или процентно? 

Редактирано от Kamen
Връзка към коментар
Преди 1 час, Kamen каза:

Системата дава ли кешбека да се ползва еднократно целия наличен или процентно? 

Зависи от конкретната оферта. На всяка оферта си пише какъв е максимумът, който можеш да използваш от wallet-a. В някои случаи е до 40%. в други по-малко, но ако имаш 2000 рупии, малко са офертите (ако изобщо има такива), които биха ти позволили да го използваш целия накуп. Трябва общата сума да е по-голяма. Не може примерно на резервация от 3000 рупии да платиш 2000 от портфейла, а останалите от карта. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8/14/2017 в 15:04, Kamen каза:

Към този момент работи BOOKHOTEL за резервации над 4 500 рупии. Сваля 2 000. 

Да добавя  , че дава и 1000 рупии кешбек без значение дали резервацията е за 5000 или 50000 рупии, сумата е фиксирана.

Връзка към коментар

Аз се възплозвах, през мобилното приложение на notification и там натискате сделката със 750 рупии намирате си хотел и като си изберете стаята да резервирате ви показва колко от сумата в портфейла ще приложи за намаление.

Редактирано от Individuala
Връзка към коментар
На 15.08.2017 г. в 14:45, cybersimo каза:

Сам си отговорил на въпроса. Оставяш Пейпал да конвертира валутите, което е тотална грешка. Трябва да избираш при всяко плащане "Convert with card issuer"

 

Някъде по-назад в темата, а и в други теми многократно е коментирано как става

Не можах да намеря къде точно е коментирано и затова ще попитам - това "Convert with card issuer" в Пейпал акаунта ли го търся или на страницата на ММТ при избор на метод на плащане?

Връзка към коментар

Някой беше написал, че всеки път трябва да цъкаш отметката е пейпал  да плащаш по курса на твоята банка. Има го нарочно скрито дълбоко в опциите през няколко менюта да смениш по дефоулт да е така. Не помня къде точно беше , ако не ви се разцъква, вижте в гугъл как е обяснено. :)

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Натискаш зъбчатото колелце – Payments – Manage pre-approved payments – вдясно търсиш Set Available Funding Sources – показва се прозорещ с активните карти и срещу всяка карта има Conversion Options – слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 7 минути , Zornitsa каза:

Натискаш зъбчатото колелце – Payments – Manage pre-approved payments – вдясно търсиш Set Available Funding Sources – показва се прозорещ с активните карти и срещу всяка карта има Conversion Options – слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

Срещу моите активни карти обаче няма такава отметка. Предполагам защото са дайнърс, а не Виза или МК. Може да е и защото акаунтът ми е обикновен, а не бизнес.

Редактирано от tougherty
Връзка към коментар
преди 3 минути , tougherty каза:

Е значи остава само Дайнърс да е причината. Ще пробвам да регистрирам друга карта да видя дали става с нея.

Със сигурност причината е в Дайнърс-а. Paypal по подразбиране предполага, че всички Дайнърси по света са само и единствено в USD и съответно не предлага опция за превалутиране.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 3 минути , tougherty каза:

Е значи остава само Дайнърс да е причината. Ще пробвам да регистрирам друга карта да видя дали става с нея.

Да в Дайнърс е причината, защото имам три карти, една от която е Дайнърс и само при нея я няма активна опцията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Мари Николова каза:

За съжаление BOOKTRIP  и т.н. кодове с кешбек вече не работят:(Не можах да намеря по-тъжно емотиконче

Потвърждавам: в момента всички стари кодове са вече невалидни, с изключение на все още работещия BOOKAGAIN, който дава незабавна отстъпка 30% (макс 1400 INR) + допълнително връща 20% кешбек в уолета (макс 1000 INR).

 

Чакаме @koliob с нови предложения :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.