Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Георги Матеев каза:

Потвърждавам: в момента всички стари кодове са вече невалидни, с изключение на все още работещия BOOKAGAIN, който дава незабавна отстъпка 30% (макс 1400 INR) + допълнително връща 20% кешбек в уолета (макс 1000 INR).

 

:)

Над какви суми работи?Пробвам го за 4699 рупии и пише ,че е невалиден.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Мари Николова каза:

Над какви суми работи?Пробвам го за 4699 рупии и пише ,че е невалиден.

Нямам идея - пробвах го на супер произволни хотели, но определено бяха на стойност над 5000 рупии... Експериментирай, със сигурност работи в момента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И при мен кодът работи под 5000 рупии за края на октомври и точно с 30% отстъпка и 20% кешбек, както го е описал Георги Матеев. Благодаря! И то доста мощно на фона на предложените по подразбиране Best deal available. :-)

 

bookagain.png.5309daf3a2cbe449bd37774be55e9a8a.png

 

Обаче да си кажа аз, че по тяхната си математика индийците са закръгляли към по-малкото цяло число. Така отстъпката, която е 1385.70, реално става не 1386, а... само 1385 рупии. Което не е добре, както и да го погледнеш. :lol:

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , Dian каза:

IHTRIP-22% без горна граница и 20% кешбек(до 1000 рупии).

IHFIRST = IHTRIP дава същата отстъпка , но не виждам кешбек . Даде ми го за мобилното приложение, но става и на десктопа.

Връзка към коментар
преди 9 минути , nino каза:

IHFIRST = IHTRIP дава същата отстъпка , но не виждам кешбек . Даде ми го за мобилното приложение, но става и на десктопа.

Как става и за десктопа? Аз имам линк за 2000 рупии ако изтегля мобилното но пише че трябва да се потвърди индийски телефонен номер?

Връзка към коментар
преди 8 минути , cybersimo каза:

Как става и за десктопа? Аз имам линк за 2000 рупии ако изтегля мобилното но пише че трябва да се потвърди индийски телефонен номер?

Логваш се в ММТ през десктопа  и като напишеш кода IHTRIP на хотела, който искаш ти дава 2000 рупии кешбек, които ще ти ги добавят в потфейла 10 дни след като напуснеш хотела. Определено IHTRIP  е по-добрия код, тъй като IHFIRST не дава кешбек. А за 2000 рупии няма как да ги получиш без реален индийски номер. Просто при регистрацията , като ти иска телефонен номер ( OTA) натискаш SKIP и продължаваш до края.

Редактирано от nino
Връзка към коментар
преди 11 минути , cybersimo каза:

Аз питах само за тези 2000 при които се сваля мобилно приложение дали може да се вземат. Иначе за кодовете ми е ясно

Мисля, че няма как да стане без истински индийски номер , понеже на него с SMS ти изпращат четирицифрен код , с който да си активираш портфейла за да получиш тези 2000 рупии. Май нещо такова беше. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Dian каза:

IHTRIP-22% без горна граница и 20% кешбек(до 1000 рупии).

Добро попадение на фона на настоящата суша, особено за по-скъпи резервации (рядко пускат без горна граница). А доколкото видях кодът всъщност дава кешбек дори до 2000 рупии, което го прави още по-приятен :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, Георги Матеев каза:

Чакаме @koliob с нови предложения

Нищо впечатляващо не мога да предложа на този етап. Все пак можете да използвате освен BOOKAGAIN и IHTRIP, също така и IHHOTEL и IHSEARCH. Добре е, че го няма ограничението за минимум INR 4000, но друго позитивно май няма.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

За улеснение нека обобщим всички работещи към момента кодове:

 

BOOKAGAIN - 30% отстъпка (до 1400 рупии) + 20% кешбек в уолета (до 1000 рупии) /за резервации над 4000 рупии преди такси/
IHTRIP - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% кешбек в уолета (до 2000 рупии)
IHHOTEL - 20% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% кешбек в уолета (до 1000 рупии)
IHSEARCH - 24% отстъпка (без горен лимит в рупиите)
IHFIRST - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите)

 

Ако се търси хотел през мобилното приложение без да се стигне до резервация, до ден след това изпращат "персонален" код INTLSALE за търсения град. Може и той да се пробва профилактично.

Периодите на кодовете не са съвсем ясни, но със сигурност работят за настанявания поне до края на Октомври.

При плащане чрез Paypal в британски лири (възможно само в сайта, но не и в мобилното приложение) се ползва допълнителна отстъпка от около 12%.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 49
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

За улеснение нека обобщим всички работещи към момента кодове:

Благодарско, ей на това му викам полезен пост! :clapping:
Разбира се - благодарности на всички, които споделят инфо за кодове!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги Матеев каза:

За улеснение нека обобщим всички работещи към момента кодове:

 

BOOKAGAIN - 30% отстъпка (до 1400 рупии) + 20% кешбек в уолета (до 1000 рупии) /за резервации над 4000 рупии преди такси/
IHTRIP - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% допълнителен кешбек в уолета (до 2000 рупии)
IHHOTEL - 20% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% допълнителен кешбек в уолета (до 1000 рупии)
IHSEARCH - 24% отстъпка (без горен лимит в рупиите)
IHFIRST - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите)

Не мога да хвана за колко време напред им важат кодовете. За октомври, например, е ок. За януари не става.

 

Прeз мобилната, ако търсиш хотел и се откажеш, до ден след  това изпращат код за търсения град INTLSALE.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , T.E.Lawrence каза:

Не мога да хвана за колко време напред им важат кодовете. За октомври, например, е ок. За януари не става.

 

Прeз мобилната, ако търсиш хотел и се откажеш, до ден след  това изпращат код за търсения град INTLSALE.

Добавих го в обобщаващия пост. Обръщал ли си внимание какъв % отстъпка дава тоя код за да ъпдейтна инфото?

Връзка към коментар
преди 46 минути , Георги Матеев каза:

Добавих го в обобщаващия пост. Обръщал ли си внимание какъв % отстъпка дава тоя код за да ъпдейтна инфото?

Обявен е като 2500 inr, минимум 2 нощувки, до 40%

Връзка към коментар

Здравейте, имам един въпрос :)

 Може ли с paypal акаунта и една банкова сметка в него/ карта, да се платят няколко поредни резервации за един хотел от различни профили ?

 Някой беше писал, че могат да се добавят много сметки, но дали с една е възможно всичко това?

Връзка към коментар
преди 5 минути , noname1 каза:

Здравейте, имам един въпрос :)

 Може ли с paypal акаунта и една банкова сметка в него/ карта, да се платят няколко поредни резервации за един хотел от различни профили ?

 Някой беше писал, че могат да се добавят много сметки, но дали с една е възможно всичко това?

Може без проблем

 

@Георги Матеев може да добавиш и кода IHSUPER (идентичен е на IHHOTEL)

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, macf1an каза:

 

При мен в условията не пише, че е само за хотели в Индия. Кода си дава една безплатна нощувка (при букване на две), а за инсталиране на апп - дава 2000 рупии (но това вече е ясно че няма как да стане без индийски номер)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.