Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 11 минути , macf1an каза:

Т.е. ти не виждаш това в условията?

image.png.29a6977c6413118879b9fc4c59083f98.png

Не. В понеделник ще правя резервация и ще го пробвам и ще пиша за резултата

 

Четох T&C няколко пъти и нищо не пише за Domestic

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

Аз пробвах и извън Индия казва "Coupon not found in database". В Индия си работи.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Получих кода по email днес и веднага го пробвах за 5-6 хотела в Лондон, но не работи при мен. Наистина не го открива в базата данни. Затова и не го публикувах тук. От друга страна, в условията няма ограничение за местни хотели, което е странно.

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Нямам време да го пробвам, но изрично е написано, както и споделих, че е валиден ако си инсталираш апа им, не просто да пробваш с него, без нищо да правиш. 

Връзка към коментар
преди 17 минути , macf1an каза:

Поне в моето писмо:

image.png.ac1736a238c0c186e1f31e36bee86bd7.png

 

Това са две напълно отделни оферти.

И аз мисля така, което не пречи нито една от двете да не работи. :mad:

Пробвах ги и двете - нищо.

 

Връзка към коментар

Още две, по-скоро мижави предложения:

 

IHMORE - 20% отстъпка (без горен лимит в абсолютна сума за отстъпката и без долен лимит за цената на резервацията) + 18% кешбек в портфейла (до INR 1000);

IHEXPLORE - 18% отстъпка (без горен лимит в абсолютна сума за отстъпката и без долен лимит за цената на резервацията).

Кодовете IHTRIP, IHFIRST, IHHOTEL, IHSEARCH, IHSUPER, IHMORE и IHEXPLORE могат да се прилагат за резервации до 31.01.2018 г. Oтстъпките не са като доскоро, но това са реалностите към момента. 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Мен също ми пратиха вчера 1000, до 9ти септември, и днес безочливо ми затвориха кейса за липсващите 2000 от BOOKNEW с обяснението: "ето, получили сте си ги вчера" ..

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , macf1an каза:

Мен също ми пратиха вчера 1000, до 9ти септември, и днес безочливо ми затвориха кейса за липсващите 2000 от BOOKNEW с обяснението: "ето, получили сте си ги вчера" ..

Аз нямам рупии за получаване,т.е предстоят ми нощувки този уикенд,но не вярвам да са ги пратили предварително.Но тези 1000 са описани като бонус.Досега съм нямала нощувки с кеш бек,но за тях какво пише по принцип?Само да отбележа,че на този профил,не получих 750 предната седмица.

Връзка към коментар
преди 53 минути , macf1an каза:

Мен също ми пратиха вчера 1000, до 9ти септември, и днес безочливо ми затвориха кейса за липсващите 2000 от BOOKNEW с обяснението: "ето, получили сте си ги вчера" ..

О, много грубо! Тези  1000 са съвсем различни, някакъв подарък, нищо общо с кеш бек :(

Връзка към коментар
преди 9 минути , kali каза:

Аз имам подарък в два от трите ми акаунта. Този, в който нямам подарък, е най-новия и от него не съм правила резервации.

Е, то и от него ако получиш подарък, трябва вече да черпиш. Ако успееш да ги опазиш. :)

 

На мен пък подаръкът ми - от старите 750 - изтича съвсем скоро, но поне се поправиха днес, че ще си вземат само него, а не както изглеждаше, че ще забършат и останалото. :-)

преди 1 час, macf1an каза:

Мен също ми пратиха вчера 1000, до 9ти септември, и днес безочливо ми затвориха кейса за липсващите 2000 от BOOKNEW с обяснението: "ето, получили сте си ги вчера" ..

Танто за кукуригу, ама не баш. Май е едно към индийско гьотере, като сме тръгнали с фразеологизмите... :lol:

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, macf1an каза:

Мен също ми пратиха вчера 1000, до 9ти септември, и днес безочливо ми затвориха кейса за липсващите 2000 от BOOKNEW с обяснението: "ето, получили сте си ги вчера" ..

Преди малко си поиграх и разцъках уолета.За всяко движение си има означена резервация с която е свързано,като бонусът от днес при мен е NHPROMO9423....,а аз такава резервация нямам.Виж дали и при теб е така и продължи да ги занимаваш.

С аналогично означение е бонуса от 1500 рупии,който имахме за 9-ти май.Та за това съм абсолютно сигурна,че това не е кеш бек.

Редактирано от mamaivy
Връзка към коментар

Към момента считам ММТ за почти неизползваеми за мен. Настоящите им кодове и цени са неконкурентни и на този етап има смисъл да се резервира от тях най-вече при наличието на натрупан кешбек в уолета.

 

Но дори това да е "краят" - партито пак продължи доста дълго, близо 2 години. Правих си груба калкулация и лично аз съм спестил от ММТ 5-цифрена сума в евро, та лоша дума по техен адрес не мога да кажа. Надявам се сегашното положение да е временно, но времето ще покаже :)

 

P.S. Agoda.com и Amoma.com вадят страхотни цени, хвърляйте им по едно око.

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Подкрепям горното изцяло. След много ровене отново в сайта не откривам нищо изгодно с малки несъществени изключения.

Аз също спестих от него доста.

 

Търсиш ли усърдно в пространството винаги намираш.

Както в случая чакам още няколко кешбека от букинг и не спирам с резервациите докато ги има.

Така, че продължаваме на други честоти като не забравяме да проверяваме и тази.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8/10/2017 в 8:28, Георги Матеев каза:

Миналата година през летния период - когато има нарастване на резервациите - беше абсолютно същото: доста мижави отстъпки и като цяло се получи застой от 3-4 месеца, в който нямаше потресаващи оферти. Обаче веднага след края на септември - когато резервациите намаляват - започнаха да изкарват силни кодове и промоции. Прогнозирам, че и тази година ще се получи същото.

 

Индийците може да са всякакви, но не и тъпи, и е напълно логично да опитват да генерират повече кеш в топ сезона.

Дано тази прогноза се окаже правилна и през септември да се радваме на хубави кодове!

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.