Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Някой звънял ли е на съпорта им на така наречения безплатен телефон ? Наистина ли е безплатен ?

Имам такъв проблем -  мога да резервирам хотел през мобилното - има свободни стаи. Когато пробвам през десктопа, за да ползвам опцията с Пейпал и натисна BOOK NOW  става червено и толкова, не продължава нататък. От вчера е така, дали е някакъв бъг или просто през десктопа няма да може да се резервира? Писах на съпорта , но ще отговорят до 72 часа.

Редактирано от nino
Връзка към коментар
преди 35 минути , nino каза:

Някой звънял ли е на съпорта им на така наречения безплатен телефон ? Наистина ли е безплатен ?

Имам такъв проблем -  мога да резервирам хотел през мобилното - има свободни стаи. Когато пробвам през десктопа, за да ползвам опцията с Пейпал и натисна BOOK NOW  става червено и толкова, не продължава нататък. От вчера е така, дали е някакъв бъг или просто през десктопа няма да може да се резервира? Писах на съпорта , но ще отговорят до 72 часа.

На мен ми се получаваше по същият начин през firefox, странното е, че през други два браузъра беше ок, но цената беше по-висока с около 1000 рупии. В крайна сметка букнах с по -високата цена, така и не зацепи през firefox.

Връзка към коментар

Гледах някъде по-назад в темата, че на хотелите показвате първата страница на резервацията, за да не вижда колко сте платили. Но като ги принтирам, сметките с цената започват от края на първата страница. Нещо бъркам ли? 

 

И другото, когато тръгнах да резервирам избраната стая за н брой нощувки, ми изписа sold out, след това пробвах с една по-малко - стана, и после отделно още една нощувка - пак стана. Възможно ли е от хотела да ми кажат, че тази стая която съм резервирала не е свободна?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Sisi11 каза:

Гледах някъде по-назад в темата, че на хотелите показвате първата страница на резервацията, за да не вижда колко сте платили. Но като ги принтирам, сметките с цената започват от края на първата страница. Нещо бъркам ли? 

И при мен излиза така и за това аз свалям потвърждението през мобилната версия директно в Wallet-a на телефона и показвам резервацията през пасбук-а ( с iPhone съм) и там няма сума

Връзка към коментар

При мен до момента така се случваше че всички резервации които съм правила  през ММТ са за други хора и те няма как да си кажат името , че резервацията е на мое, та за това трябваше да показват :) 

Връзка към коментар
преди 34 минути , funny каза:

При мен до момента така се случваше че всички резервации които съм правила  през ММТ са за други хора и те няма как да си кажат името , че резервацията е на мое, та за това трябваше да показват :) 

Аз съм правила резервация за други хора и дори не се наложи да показват ваучера. В ММТ има поле, в което да попълниш името на госта и не е задължително да е твоето.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като пълен лаик по тази тема, моля някой с две думи да ми отговори на някои въпроси, гледам че темата от години си се появява периодично, явно има мотив.

1. Екзистенциалния въпрос, който не ми стана ясен четейки темата - регистрация чрез мобилно приложение или директно в сайта? Тези кодове за отстъпки и за двете версии ли са валидни?

2. Този уолет доколкото разбирам се активира само с валиден индийски номер, виждам , че доста от вас чакат някакви кешбеци, от къде тогава сте намерили тези индийски номера, за да получавате кешбек ?

3. Дадена отстъпка чрез кодове може да я ползваш повече от веднъж, разделяйки резервацията на отделни единични нощувки, така ли е?

Благодаря предварително за разясненията, може би и на други "закъснели" като мен ще са полезни :)

Връзка към коментар
преди 32 минути , chandni каза:

 В ММТ има поле, в което да попълниш името на госта и не е задължително да е твоето.

Много мерси за това инфо. Не съм обръщала внимание на това поле :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , dealni каза:

Като пълен лаик по тази тема, моля някой с две думи да ми отговори на някои въпроси, гледам че темата от години си се появява периодично, явно има мотив.

1. Екзистенциалния въпрос, който не ми стана ясен четейки темата - регистрация чрез мобилно приложение или директно в сайта? Тези кодове за отстъпки и за двете версии ли са валидни?

2. Този уолет доколкото разбирам се активира само с валиден индийски номер, виждам , че доста от вас чакат някакви кешбеци, от къде тогава сте намерили тези индийски номера, за да получавате кешбек ?

3. Дадена отстъпка чрез кодове може да я ползваш повече от веднъж, разделяйки резервацията на отделни единични нощувки, така ли е?

Благодаря предварително за разясненията, може би и на други "закъснели" като мен ще са полезни :)

Ще се пробвам да отговоря:

1. Можеш да се регистрираш където искаш, пишеш си твоя номер с 9 отпред. На приложението се получават понякога различни отстъпки. Но пък на десктоп версията можеш да платиш през Paypal в британски паундове, което води до още 10-на% по-ниска цена - такова им е превалутирането.

2.Уолета се пълни, ако дадеш ревю / пращат ти мейл/ Кешбек се чак, ако си резервирал с код, при който е описано, че ще получиш  х  сума като кешбек.

3. Винаги се пробва как ще излезе най-ниска цената. Обикновено всеки код е валиден по веднъж на профил. Правят се допълнителни профили или ползваш друг код за другата резервация. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моят казус за липсващ 2000 Rs кешбек от BOOKNEW се сдоби с неочаквано решение.

Един ден след като отворих наново жалбата към съпорта, 20 паунда изведнъж се появиха в пейпала, с който беше платено + 3 писма с извинения и потвърден рефънд ...

 

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 9
Връзка към коментар
преди 17 часа, Mistela каза:

Току що получих email че резервациите ми за хотел Калифорния Париж не са потвърдени. Има ли и други на това дередже и как постъпихте? :mad::(

Моята резервация за този хотел е 24-28 октомври. Все още нямам нищо в пощата. АЗ, честно само заради хотела реших да отида до Париж. Сега се чудя ако я анулират дали изобщо да тръгвам... Проблемът е, че вече си купих билет за отиване. Връщането още не е купено.

Връзка към коментар
преди 3 часа, bad kid каза:

@oli_mali ако може да се включи с инфо? :)

Аз се надявам да предложат алтернатива.

 

 

 

 

Включвам се веднага. :) На мен ми канселираха резервацията от ММТ като само по емайл съм кореспондирал, за един ден и около десетина мейла свършиха работа. Не можеха да ми предложат алтернативен хотел. потвърдих им те да канселират резервацията, за да може да ми върнат всичките пари, тъй като беше non refundable booking. Отделно ми дадоха и ваучер за 2000 рупии като компенсация.

 

В крайна сметка си букнахме ей това Airbnb студио. Комуникацията с хоста е перфектна, намира се на 2-3мин от Триумфалната арка, на около 20мин пеша от Айфеловата кула, чудесна локация! На нас хоста ни даде допълнително 10% дискаунт заради 8те нощувки, както и нямахме такси за ранно настаняване и освобождаване (тръгнахме в 5:30 сутринта и просто ни казаха да оставим ключа еди къде си). Много сме доволни и препоръчвам. А Париж е уникален винаги, така че тръгвайте смело, независимо че този хотел отпадна.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Благодаря, да видим, на мен са ми писали 

. We can also cancel the booking right away at any cancellation fees or we can provide an alternate Hotel.

писах, че искам да видя какви са алтернативите, още нямам отговор

 

Връзка към коментар

Инсталирах си мобилното ,защото предлагат 2000 рупии,а кодовете вече не работят.Сега искат да потвърдят номера с обаждане,аз съм си дала моя номер с 1на цифра накрая.

И изобщо някой получил ли е обещаните 2000 за инсталиране на мобилното?Как става?

Редактирано от Olianata
Връзка към коментар
преди 14 минути , bad kid каза:

Благодаря, да видим, на мен са ми писали 

. We can also cancel the booking right away at any cancellation fees or we can provide an alternate Hotel.

писах, че искам да видя какви са алтернативите, още нямам отговор

 

И аз им писах за алтернативен хотел, но нямам отговор.

Връзка към коментар
преди 24 минути , Olianata каза:

Инсталирах си мобилното ,защото предлагат 2000 рупии,а кодовете вече не работят.Сега искат да потвърдят номера с обаждане,аз съм си дала моя номер с 1на цифра накрая.

И изобщо някой получил ли е обещаните 2000 за инсталиране на мобилното?Как става?

Това няма как да се случи без реален индийски номер

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.