Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Ясно,значи ,който пътува за Индия може да купи истински индийски карти и после да си ги получим на някоя Магеланска :)сбирка.И готово,след това 1вия започва да кани останалите и получаваме по още 2000 и така....:)

 

Връзка към коментар
преди 9 часа, Olia каза:

На мен ми се получаваше по същият начин през firefox, странното е, че през други два браузъра беше ок, но цената беше по-висока с около 1000 рупии. В крайна сметка букнах с по -високата цена, така и не зацепи през firefox.

Мерси за съвета, пробвах през няколко браузера, но няма ефект. Ще видим какво ще отговорят от съпорта.

Връзка към коментар
На 8/18/2017 в 11:20, Георги Матеев каза:

BOOKAGAIN - 30% отстъпка (до 1400 рупии) + 20% кешбек в уолета (до 1000 рупии) /за резервации над 4000 рупии преди такси/
IHTRIP - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% кешбек в уолета (до 2000 рупии)
IHHOTEL - 20% отстъпка (без горен лимит в рупиите) + 20% кешбек в уолета (до 1000 рупии)
IHSEARCH - 24% отстъпка (без горен лимит в рупиите)
IHFIRST - 22% отстъпка (без горен лимит в рупиите)

Май са махнали кешбека за IH* кодовете, не излиза в полето при въвеждане. Някой друг забелязал ли е ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, macf1an каза:

Май са махнали кешбека за IH* кодовете, не излиза в полето при въвеждане. Някой друг забелязал ли е ?

Да,през мобилната версия няма кешбек.Само през десктопа,само че там цената е по-висока.Всъщност с един и същи код сваля съвсем различни суми през двете версии и то минимално.А се надявахме на вечна българо-индийска дружба.:)

Връзка към коментар

Очаквано и на мен ми канселираха  парижкия хотел. Утре ще им пиша, да видим каква алтернатива ще предложат. Имам билети 12 - 15. 10. 

Редактирано от Цвете
Връзка към коментар
преди 12 минути , Цвете каза:

Очаквано и на мен ми канселираха  парижкия хотел. Утре ще им пиша, да видим каква алтернатива ще предложат. Имам билети 12 - 15. 10. 

Писах им още на обяд, нямам никакъв отговор.

Връзка към коментар
преди 17 часа, Olianata каза:

Ясно,значи ,който пътува за Индия може да купи истински индийски карти и после да си ги получим на някоя Магеланска :)сбирка.И готово,след това 1вия започва да кани останалите и получаваме по още 2000 и така....:)

 

Индийски номер се взима като представиш снимка, проверяват визата ако е онлайн виза,  правят копие на паспорта. Картата е активна след няколко часа. Аз платих около 15 $ за Интернет и 100 минути. 

 

Редактирано от Ametist
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

Свързах се с @Ametist /която в момента е в Индия и ползва индийски номер/ с молба да провери дали след като е локализиран номера ѝ в Индия излизат добри отстъпки за хотели. Тя се съгласи да провери дали офертите, които вижда тя са същите, които виждаме и ние.  Копирам част от разговора ми с нея и съгласието ѝ да отдели от времето си, за да информира форума.

"

Здравей, 

Хотела в който сме в момента е най-евтин в ММТ. 

Дай ми няколко хотела, които те интересуват да им проверя цената. 

 

Здравей,Лично за себе си не търся в момента хотел, но обществото магеланци  в последните седмици сигнализира, че няма добри оферти. Моето предположение, че са ни локализирали, защото регистрацията ни не е с коректен индийски номер и към България големите отстъпки са спрени. Ако позволиш да публикувам твоето съгласие ще има много запитвания към теб.

 

Здравей, 

Можеш да публикуваш разговора. Докато съм тук съм с индийски номер и мога да проверя цени на дадени хотели. "

  •  

 

Аз ѝ благодаря за доброто отношение - както към молбата ми, така и към форумните дела. :)

 

П.П. Аз имам стара регистрация в ММТ - правена е преди повече от 6 години от Англия. Помолих да влязат в нея от там и да проверят няколко хотела, които аз съм проверявал от България. Ще ви информирам, когато имам резултат.

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , bad kid каза:

И аз нямам още, вече 24 часа ще станат

май ще се озорят с намирането на подобен хотел...

И аз сега им писах, да видим. При мен е малко сложно че сме с приятели и тяхната резервация е на 190€/нощ.

 

Връзка към коментар
преди 54 минути , Ametist каза:

Индийски номер се взима като представиш снимка, проверяват визата ако е онлайн виза,  правят копие на паспорта. Картата е активна след няколко часа. Аз платих около 15 $ за Интернет и 100 минути. 

Май не си се възползвала от инструкциите ми ?

Връзка към коментар
преди 1 час, Таньо каза:

Моето предположение, че са ни локализирали, защото регистрацията ни не е с коректен индийски номер и към България големите отстъпки са спрени.

Току-що си направих експеримент: чрез прокси влезнах в ММТ с IP адрес от САЩ и направих сравнение на "българските" и "американските" оферти с 3-4 произволни хотела. Всички цени и отстъпки бяха 1:1, така че според мен ММТ нямат по-специално отношение към България.

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , Георги Матеев каза:

Току-що си направих експеримент: чрез прокси влезнах в ММТ с IP адрес от САЩ и направих сравнение на "българските" и "американските" оферти с 3-4 произволни хотела. Всички цени и отстъпки бяха 1:1, така че според мен ММТ нямат по-специално отношение към България.

Преди две седмици търсих хотел в Барселона за средата на септември. Харесах един на минути от пласа Каталуня, но не ми даде добра цена нито през мобилната, нито през десктоп версията. Същият хотел ми беше закупен през профил с английска регистрация, от Англия, минути след моето търсене на цена 40 процента по-ниска от Букинг. Ползван беше купон, който аз не успях да приложа от България.

.....................

Аз също се надявам и искам да няма специално отношение към България и т.к. много хора ползват платформата мисля, че всяка информация е полезна.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, macf1an каза:

Май не си се възползвала от инструкциите ми ?

Не,  на летището ни изгубиха багажа,  а ни чакаха от хотела и чак на следващия ден успях да си купя карта. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ametist каза:

Индийски номер се взима като представиш снимка, проверяват визата ако е онлайн виза,  правят копие на паспорта. Картата е активна след няколко часа. Аз платих около 15 $ за Интернет и 100 минути. 

 

Мерси!

Връзка към коментар
преди 56 минути , Таньо каза:

... но не ми даде добра цена нито през мобилната, нито през десктоп версията...

 

...от Англия, минути след моето търсене на цена 40 процента по-ниска от Букинг.

Защо сравнението е с Букинг? Цената беше ли по-ниска от това, което ти откриваш в ММТ в България?

Имам предвид да сравняваме резервацията при еднакви условия - една и съща стая (ако е такава), в едно и също приложение каква разлика даде?

Редактирано от Sju
Връзка към коментар
преди 30 минути , Sju каза:

Защо сравнението е с Букинг? Цената беше ли по-ниска от това, което ти откриваш в ММТ в България?

Имам предвид да сравняваме резервацията при еднакви условия - една и съща стая (ако е такава), в едно и също приложение каква разлика даде?

Около 15% по ниско с ММТ от България, почти 40% с ММТ от UK + различни работещи кодове.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що се регистрирах в ММТ. Поискаха ми мобилен номер, след това получих SMS с четири цифрен код,  който трябваше да въведа в рамките на минута и след това ми потвърдиха регистрацията.  /може и да е описано вече, но да споделя :)./ 

Надявам се да съм полезна. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Ametist каза:

Надявам се да съм полезна. 

Щеше да си още по-полезна, ако някой ти беше пратил реферал да вземе 1500 рупии за регистрацията, а ти 1200 .. :)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, macf1an каза:

Щеше да си още по-полезна, ако някой ти беше пратил реферал да вземе 1500 рупии за регистрацията, а ти 1200 .. :)

Ами да ми беше пратил някой....Караш ме да се чувствам безполезна. 

Редактирано от Ametist
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз миналата седмица запазих няколко нощувки в Мадейра през MMT. Единият хотел беше запазен за 3 нощувки, цена 78евро, с някой от IH кодовете. По това време в booking цената беше 138евро за този хотел и нощувки. Направих резервацията през служебен компютър, който има IP адрес от Германия. Но, пък цените в MMT на другия служебен лаптоп с IP от Англия бяха същите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8/24/2017 в 19:02, macf1an каза:

Май са махнали кешбека за IH* кодовете, не излиза в полето при въвеждане. Някой друг забелязал ли е ?

И при мен изглежда вярно. Няма кешбек на десктоп версията и кода BOOKAGAIN изглежда вече не работи?

Връзка към коментар
На 8/25/2017 в 11:09, bad kid каза:

И аз нямам още, вече 24 часа ще станат

май ще се озорят с намирането на подобен хотел...

И на мен още не са отговорили.

Да вземат да пишат че времето минава да може да се организираме навреме.

Вие на кой email пишете? Аз върнах отговор на този който ми писа.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.