Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

И аз върнах веднага еще в четвъртък, вчера пак писах и получих това

 Hi, I am currently out of office, so unable to respond at this moment so if any urgent query , you can mark an email to bdoperations@makemytrip.com.

Препратих мейла, но още нямам отговор

Връзка към коментар
преди 3 минути , bad kid каза:

И аз върнах веднага еще в четвъртък, вчера пак писах и получих това

 Hi, I am currently out of office, so unable to respond at this moment so if any urgent query , you can mark an email to [email protected]

Препратих мейла, но още нямам отговор

И аз го препратих, но още нямам отговор.

Как сме с часовата им разлика :umnik: да ги бомбардирам с малко писма :-))

Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

И аз върнах веднага еще в четвъртък, вчера пак писах и получих това

 Hi, I am currently out of office, so unable to respond at this moment so if any urgent query , you can mark an email to bdoperations@makemytrip.com.

Препратих мейла, но още нямам отговор

И аз съм в същото положение.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Mistela каза:

И аз го препратих, но още нямам отговор.

Как сме с часовата им разлика :umnik: да ги бомбардирам с малко писма :-))

 

 Аз мисля да изчакам да минат 24 часа от пускането на мейла и да отворя кейс, там поне мисля, че не могат да се мотаят толкова...

Връзка към коментар
преди 1 минута , bad kid каза:

 

 Аз мисля да изчакам да минат 24 часа от пускането на мейла и да отворя кейс, там поне мисля, че не могат да се мотаят толкова...

Извинявам се за глупавият въпрос, но какво е кейс?

Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

 регистрирано запитване или оплакване (може и да не му вакат кейс в ММТ )

Аз ги пускам от Help & Support --> Raise a New Request в профила

Благодаря!

Връзка към коментар

Аз в четвъртък получих писмо от индийската кака (Hiralba Dodiya) и отговорих да ми канселират резервацииите, понеже не виждам как ще предложат нещо подобно на такава цена, пък и не ми се занимава допълнително с кореспонденция.
Оттогава нито имам потвърждение, че са канселирали, гледам и на сайта, че са налични резервациите, нито пък съм получил refund... 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

При мен е същото положение. Имаше копия в техния мейл до още двама, изпратих и до тях. Единият също е в отпуск. Моята резервация си стои потвърдена и в приложението и на сайта. Аз букнах друг хотел с право на отмяна през друга платформа, за да имам някаква сигурност все пак.

Връзка към коментар

Открих интересен и полезен бъг. Ако търсите хотели БЕЗ да сте логнати в акаунта си системата много често пропуска да начисли допълнителната service такса. За един и същи хотел ми даде крайна цена 20050 рупии (когато съм логнат) и 18490 рупии (когато не съм логнат), тоест реална разлика от над 1500 рупии. Доведох плащането до най-последния екран и по-ниската цена си остана без промяна.

 

Тествайте :)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Още един ъпдейт около ММТ. Всички, които са буквали с някой от готините кодове BOOKTRIP, BOOKSEARCH, BOOKTODAY, BOOKNEW и са плащали с Paypal, да очакват проблеми с получаването на кешбека.

 

След като не получих кешбек вече по няколко резервации се свързах със съпорта. Цитират ми условията на кодовете, в които пише в прав текст: при плащане чрез Paypal кешбек не се дава. Ние така и никога не видяхме точните условия на тези кодове и това нямаше как да се знае предварително. От друга страна обаче по някои минали резервации (пак платени чрез Paypal) си получих кешбека, та това ми намирисва на добавено в последствие условие за да си минимизират щетите от тея изтекли кодове.

 

Аз все пак нахално им размахвам техните собствени имейли с кешбек потвърждение и ги питам защо въобще са ги пращали, ако резервациите ми не са били валидни за кешбек. Да видим какво ще излезне накрая :)

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Нахитряха индийците, но и IHMATEEV не спи :) ММТ рязко се върна в играта.

 

Комбинацията от код IHSEARCH (20% намаление към момента) + плащане чрез Пейпал в паунди (допълнително 12.5% надолу) + бъга с избягването на тяхната service такса (описал съм го по-горе, като трика незнайно защо работи най-добре с Edge браузера) дава реален дискаунт от около 40%. Ако случайно имате да добавите и някакъв кешбек от уолета - още по-добре. Въобще да не споменавам за приятното бонусче от рекордно ниския курс на британския паунд.

 

По тази схема хотел на Малдивите излезна 2 пъти по-евтино спрямо възможно най-добрата оферта от всички други сайтове. Класика...

  • Харесвам 16
  • Браво 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Нахитряха индийците, но и IHMATEEV не спи :) ММТ рязко се върна в играта.

 

Комбинацията от код IHSEARCH (20% намаление към момента) + плащане чрез Пейпал в паунди (допълнително 12.5% надолу) + бъга с избягването на тяхната service такса (описал съм го по-горе, като трика незнайно защо работи най-добре с Edge браузера) дава реален дискаунт от около 40%. Ако случайно имате да добавите и някакъв кешбек от уолета - още по-добре. Въобще да не споменавам за приятното бонусче от рекордно ниския курс на британския паунд.

 

По тази схема хотел на Малдивите излезна 2 пъти по-евтино спрямо възможно най-добрата оферта от всички други сайтове. Класика...

А нали в един момент трябва да се логнеш, кога става това , иначе на кое име ще е резервацията ? 

Връзка към коментар
преди 10 минути , nino каза:

А нали в един момент трябва да се логнеш, кога става това , иначе на кое име ще е резервацията ? 

Стоиш нелогнат до края. На предпоследния екран попълваш ръчно данните - име за резервацията, имейл (този, който е асоцииран с акаунта ти) и телефон. Отиваш на финалния екран с плащането и след като сайта ти разпознава имейла те пита дали все пак не искаш да се логнеш. Логваш се чак тук и за разлика от предните екрани този с плащането НЕ СЕ рефрешва (иначе ако се логнеш по-рано има автоматичен рефреш, който води до промяна на сумата). Съответно визуализираната вече по-ниска цена без service такса се запазва и си плащаш нормално с пейпал, включително ползвайки кешбек от уолета. И потриваш доволно ръце накрая :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

В допълнение на MMTEEV, току що установих, че през служебния ВПН не ми начислява сервизна такса в Хонг Конг (и логнат, и разлогнат), а през българския - да. Пуснах ТОР браузъра и таксата изчезна :)

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Георги Матеев каза:

Стоиш нелогнат до края. На предпоследния екран попълваш ръчно данните - име за резервацията, имейл (този, който е асоцииран с акаунта ти) и телефон. Отиваш на финалния екран с плащането и след като сайта ти разпознава имейла те пита дали все пак не искаш да се логнеш. Логваш се чак тук и за разлика от предните екрани този с плащането НЕ СЕ рефрешва (иначе ако се логнеш по-рано има автоматичен рефреш, който води до промяна на сумата). Съответно визуализираната вече по-ниска цена без service такса се запазва и си плащаш нормално с пейпал, включително ползвайки кешбек от уолета. И потриваш доволно ръце накрая :)

Явно купон IHMATEEV работи само за Матеев... :maninlove:

mmt.png.1f90253eaf8b079ddf71da35a027015e.png

Връзка към коментар
преди 5 минути , chandni каза:

Явно купон IHMATEEV работи само за Матеев... :maninlove:

mmt.png.1f90253eaf8b079ddf71da35a027015e.png

Аз преди малко пробвах за хотел,който съм резервирал преди 3 дена и наистина стана и ми свали  още малко от цената. Между другото при мен сработи през Opera,  през Google Chrome не.

Редактирано от nino
Връзка към коментар

Току що с IHSEARCH резервирах хотел. И логнат и нелогнат в Chrome ми даде една и съща цена, а през приложението с 300 рупии по-скъпо.

 

А между другото понеже нямам опит с MMT веднага ли трябва да получа мейл, че не съм получил, а платих през PayPall?

Редактирано от boogy83
Връзка към коментар
преди 1 час, chandni каза:

Явно купон IHMATEEV работи само за Матеев... :maninlove:

mmt.png.1f90253eaf8b079ddf71da35a027015e.png

Тоест ти твърдиш, че ММТ са локализирали моето IP и ми пускат специални оферти? :)

21215984_10209597769970339_411982736_o.png.4de8341029398b4582ade451cb3a1666.png

 

P.S. Прави ли ти впечатление, че дизайна на страниците е леко различен при мен и при теб? Супер странно....

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

...и лична карта, ЕГН и номер на задграничен паспорт.... :lol:

Аз отдавна доброволно съм им ги дал :)

 

Без майтап, дизайните на моя и твоя скриншот леко се различават. Освен това при теб има service такса, а при мен - не. Пълна мистерия...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.