Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Сагата продължава, към 10 дни вече минаха

 

Dear Guest,
 
Thank you for contacting MakeMyTrip Customer Support regarding  your concern for booking conformation of booking ID NH0000000000 for California Champs Elysees Hotel .
 
Please accept our apologies as we are not able provide the conformation of the booking. We would like to inform you that due to some mapping issue at the supplier Restel, the booking was not conformed. Our concerned department is working for the conformation for the booking in the same hotel at the same tariff.
 
Further if we would be unable to provide the same hotel we will provide you the alternative hotel for your stay.
 
We will reach back to you within next 48 hours.

 

Поне звучи сякаш има надежда да дадат друг хотел.

Връзка към коментар
преди 4 часа, bad kid каза:

Сагата продължава, към 10 дни вече минаха

 

Dear Guest,
 
Thank you for contacting MakeMyTrip Customer Support regarding  your concern for booking conformation of booking ID NH0000000000 for California Champs Elysees Hotel .
 
Please accept our apologies as we are not able provide the conformation of the booking. We would like to inform you that due to some mapping issue at the supplier Restel, the booking was not conformed. Our concerned department is working for the conformation for the booking in the same hotel at the same tariff.
 
Further if we would be unable to provide the same hotel we will provide you the alternative hotel for your stay.
 
We will reach back to you within next 48 hours.

 

Поне звучи сякаш има надежда да дадат друг хотел.

На мен още не са писали, и аз ги чакам.

Връзка към коментар
На 25.08.2017 г. в 13:22, Таньо каза:

 

.....................

Аз също се надявам и искам да няма специално отношение към България и т.к. много хора ползват платформата мисля, че всяка информация е полезна.

Дали стана ясно ,има ли разлика при резервация от тук и от Индия.Няколко кода за намаление на международни хотели излизат през аппа,но не ми ги приема.HOTELFB например, за  мин. 3 нощувки,до 40%,какви ли не хотели пробвах-не става.

И на мен не ми се вярваше,ама почнах да се съмнявам.;)

Връзка към коментар
преди 2 часа, Мари Николова каза:

Дали стана ясно ,има ли разлика при резервация от тук и от Индия.Няколко кода за намаление на международни хотели излизат през аппа,но не ми ги приема.HOTELFB например, за  мин. 3 нощувки,до 40%,какви ли не хотели пробвах-не става.

И на мен не ми се вярваше,ама почнах да се съмнявам.;)

По-назад бях писал, че имам много стара регистрация в ММТ правена в UK. Дадох мейл и парола на човек живеещ там, той влезе и от няколко опита се оказа, че при търсене на хотели  от профила ми в България и от профила ми там за еднакви места , при еднакви заложени параметри излизат различни резултати за хотели и различни кодове за отсъпки. Кодовете, които излязоха там не можеха да се приложат през профила ми в България. Даваха и по-голяма отстъпка. Не мога да преценя дали е случайно, защото се иска много време да се проверят хотели на повече места. Факт е обаче, че вчера през английски профил локализиран в Испания излизаха отстъпки, които аз не испявам да открия от доста време за конкретна дестинация в Испания.

Бях публикувал съгласието на Аметист да провери някои хотели, ако форума има интерес, но не зная дали са я молили и какви са разултатите. Лично на мене не ми е удобно да я ангажирам с проби. Отношението ми към цените на сайта, купоните за отстъпки и възможноста за комбинации един купон да работи за ден, два или три приемах като "грешка", но като грешка която е работела години наред. Първата ми резервация в ММТ е преди 6 години и съм ползвал цени по-ниски около 30 % спрямо Букинг тогава. Нямаше купони във вида им, който виждахме в последните години, но имаше различни промоции в близка логика на сегашните купони. Регистрацията тогава беше с валиден английски номер. Интересното е, че преди месец започна да не приема плащане от профила, сменихме английския номер с измислен и няколко плащания минаха. Напълно възможно е да има промени в инокомическата обстановка в Индия, Macf1an беше писал за промяна на ДДС, възможно е да има рестрикции към клиенти с "индийски номер", но локализирани не в Индия, има много много вероятности ...

 

П.П. Личното ми мнение е, че в сайта имаше пробойни, които работеха добре и можеха да работят дълго, но сайта постепенно ги запуши и благодарение на нашето любезно съдествие. 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Канселирах си една резервация през ММТ. Преди няколко дни получих refund по картата си. Тъй като беше платено през пейпал, очаквано пристигнаха малко по- малко. Ей сега обаче получих следния имейл:

Screenshot_20170905-075236.png.96ecfb927bc21e71129e6f00ad61c899.png

За чека искат шипинг адрес. 

Че се чудя какво изобщо е това и още какво искат да ми връщат?

Някакви идеи?

 

Относно поста на @Таньо, аз не разбрах това от локация ли е или че регистрацията е направена с валиден ук номер? 

Аз буквам от Малта и не съм забелязала разлика в цените или кодовете. Това не пречи да харесаме няколко хотела за определен период и да пробваме от различни краища на света или Европа какви цени излизат. 

Връзка към коментар
преди 58 минути , Таньо каза:

П.П. Личното ми мнение е, че в сайта имаше пробойни, които работеха добре и можеха да работят дълго, но сайта постепенно ги запуши и благодарение на нашето любезно съдествие

И аз се замислям дали не прекаляваме с промоциите и сами не се прецакваме и при Букинг с атракциите  и бонусите.Доколко е възможно ,обаче ,да сме някакъв фактор за ММТ,че да ни спрат кодовете конкретно на нас,шепа хора с по няколко профила.Нали са международен играч,дали клиента е от Англия,България или Германия не би трябвало да е от значение.Ако са ограничени намаленията,по-вероятно е да се  е прекалявало масово, не само от Бг,за да се забележи.Чудно ми е това,че раздават неочаквани от никой бонуси в порфейлите за 1500 - 2000 рупии,а отказват да връщат кешбек за под 1000 р.

Може пък да наблягат в момента на вътрешния пазар,там излизат силни кодове.Така се успокоявам:)

 

@Алекс,би ли пробвала HOTELFB дали работи от Малта.За мин. 3 нощувки е:)

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не работи. Единствено като избирам non - refundable rooms ми излиза Sorry your stay dates do not match with the coupons stay dates validity, но така не успях да открия дати, които да съвпаднат. Пробвах от септември до декември. Знае ли се нещо за периода?

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Благодаря:)

На мен ми излиза същото и аз пробвах за същия период хотели в БГ и чужбина.Излезе ми като съобщение,но после така и не го намерих на сайта,за да видя условията.

Връзка към коментар

Поста на Таньо ме кара да се замисля, дали няма специални промоции за Великобритания?

Не разбирам много от политика и отношения, ама нали Индия е била колония и все пак индийците са с предимство във Великобритания, не бих се почудил да очаквам същото отношение за англичаните в Индия?

Ако има и някакви законови спогодби между двете страни (не ги разбирам нещата, само предполагам), може да се очаква по-специално отношение към английки акаунт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , stanislavpp каза:

Изглежда днес ММТ празнуват 12 си рожден ден - някой да е забелязал по-интересен код от обичайните IHSUPER/SEARCH ?

По-интересен не знам, но следните два ми дава на мен:

citisale - 15% кешбек по карта до 1500 рупии

bigsale - 10% кешбек в wallet до 1000 рупии

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , boogy83 каза:

По-интересен не знам, но следните два ми дава на мен:

citisale - 15% кешбек по карта до 1500 рупии

bigsale - 10% кешбек в wallet до 1000 рупии

Citisale не е ли само за притежатели на карта от citi bank

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хиралба изглежда се върна от отпуската... , достатъчно си печето д***то в Гоа :biggrin:  
И вече от официалното "сър" , минахме неформално на малки имена :biggrin: 

 

 

Цитат

 

Dear Philip,

 

Greetings from Make My trip!

 

We are working on your booking and will update you soon as we receive confirmation from our supplier, will confirm until next week.

 

We are sorry for late reply. Appreciate your Patience.

 

Regards,

Hiralba Dodiya

 

 

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Вече се преборих за три кешбека. Остава само един! Изглежда след ескалиране на втора инстанция знаят, че са допуснали грешка и просто връщат парите

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много странно,върнаха ми кешбек,който изтича на 13ти септември,значи трябва да го харча веднага!И друго,този код IHSUPER ми сваля 868 рупии на цена около 5000.При вас така ли е?Пак съм доволна,защото с кешбека излиза 1700 рупии намаление,а това е 1 хотел в Солун,който ми хареса миналата година,тогава платих 70 евро през букинг,сега 50евро-ММТ.

Връзка към коментар

Някой може ли да ми даде точния имейл, на когото трябва да пиша за неполучен кешбек, защото през сайта нещо ме връща на началната страница постоянно? Благодаря.

Редактирано от Георги
Връзка към коментар
На 9/11/2017 в 13:14, worldwide каза:

Някой може ли да ми даде точния имейл, на когото трябва да пиша за неполучен кешбек, защото през сайта нещо ме връща на началната страница постоянно? Благодаря.

Аз съм писал директно на hotelservice@makemytrip.com от мейла, с който съм регистриран в ММТ. Запитването се асоциира автоматично с моя акаунт и се виждаше в раздела с тикетите след това.

Връзка към коментар
преди 39 минути , yordanov каза:

Аз съм писал директно на hotelservice@makemytrip.com от мейла, с който съм регистриран в ММТ. Запитването се асоциира автоматично с моя акаунт и се виждаше в раздела с тикетите след това.

Благодаря ти. Стартирам тежка битка за четири кешбека :D

  • Браво 1
Връзка към коментар

Разочарован съм от мобилното приложение.Превърна се в семейна традиция всяка година да ходим на коледен базар в Берлин.2 години подред запазвам много сносни хотели по около 30 евро стаята.Сега от около месец следя хотелите и не излиза нищо сносно под 50-60 евро стаята.И кодовете правят много малки отстъпки.Да чакам ли евентуално да пуснат по-далаверски код или да запазвам от букинг ?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.