Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Никой не може да ти каже със сигурност.

Разгледай и немските сайтове като hrs.de.  Също така може да резервираш през booking.com с безплатна отмяна и да видиш дали няма да излезне нещо по-добро.

Връзка към коментар
преди 5 часа, worldwide каза:

Благодаря ти. Стартирам тежка битка за четири кешбека :D

Аз се преборих за шестте липсващи кешбека, лошото че за два от тях са ми звъняли на несъществуващият номер от съотвеният акаунт. За техният имейл - влизате в MY PROFILE > HELP > RAISE REQUEST .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може би наистина приключиха със супер изгодните цени в MMT, но като за последно пуснах шест оплаквания за неполучен кешбек INR 2000 от код BOOKNEW. По три от тях бях получил по INR 800-900, а по останалите три - нищо. Резултатът е, че след разменени по няколко писма вече получих за всяка от резервациите допълнително по около GBP 20 обратно в paypal, a също така и по още INR 520-540 по две от тях. Или общо ми върнаха около GBP 120 + INR 3600. Честно казано не разбрах защо толкова много, но ако сте ползвали BOOKNEW и не са ви заредили портфейла с INR 2000 вероятно си заслужава да опитате.

 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

Да докладвам и аз - до момента успешно се преборих за 7 липсващи кешбека, а за още 4 си разменям мейли. Повечето станаха още от първия път, а само при 2 се наложи да ескалирам проблема до второ ниво. Някои пари ги върнаха директно в пейпала, а други в уолета на съответния акаунт. Честно казано въобще не мога да им схвана логиката (ако има такава).

 

По-важната битка обаче ще е след 2 седмици, когато предстоят разговори на високо равнище за още 15-ина кешбека, включително за 6 броя от най-сладките BOOKNEW. В тази връзка - някой пази ли снимка от резервация, където е показано, че се получават 2000 рупии от този код? Че нещо не мога да си открия моя скриншот.

 

Абе хич не е лесно със 7 акаунта, ама поне има файда накрая :laugh:

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

Да докладвам и аз - до момента успешно се преборих за 7 липсващи кешбека, а за още 4 си разменям мейли. Повечето станаха още от първия път, а само при 2 се наложи да ескалирам проблема до второ ниво. Някои пари ги върнаха директно в пейпала, а други в уолета на съответния акаунт. Честно казано въобще не мога да им схвана логиката (ако има такава).

 

По-важната битка обаче ще е след 2 седмици, когато предстоят разговори на високо равнище за още 15-ина кешбека, включително за 6 броя от най-сладките BOOKNEW. В тази връзка - някой пази ли снимка от резервация, където е показано, че се получават 2000 рупии от този код? Че нещо не мога да си открия моя скриншот.

 

Абе хич не е лесно със 7 акаунта, ама поне има файда накрая :laugh:

За съжаление нямам снимка, но и без такава успях да си получа 6-те кешбека и то под формата на връщане на по 20 паунда в paypal. Не стана веднага. Наложи се да ескалирам исканията по някои от акаунтите, по други ги отворих отново, но накрая платиха по всички. Пожелавам ти успех!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Звелина каза:

COUPONS APPLIED, пише го на последния ред, като влезеш в детайлите на резервацията си в сайта.

Да, в сайта беше, в резервацията има разбивка- объркала съм се с имейла. Ето го как изглежда:

mmt.jpg.bfab63166510db844bcf82be63d10919.jpg

Връзка към коментар

Писах на ММТ за неполучен кешбек и имам следния отговор:We have received your request & for this we will call you back in 24 Hrs to solve that issue.

По-напред в темата имаше писано за такива случаи.Какво следва от тук нататък,че е ясно,че на индийския телефон няма как да са чували за хотел Градина в Зл.Пясъци,от който сме безкрайно доволни между другото.

Редактирано от mamaivy
Връзка към коментар

Пишат имейл, че не са свързали на посоченият телефон и да им се обадиш на техните телефони, аз им драснах имейл че нямам възможност да им звънна и комуникацията продължи по имейл канал.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

През Скайп излиза много евтино.Добре е да се звънне на кол центъра,мойте наблюдения са ,че по-бързо се задействат така.

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар

Някой знае ли кога е крайния срок за използването на кешбека от BOOKTIP? Иначе им написах имейл, върнаха ми, че след 48 часа ще ми пишат и след 48 часа ново отлагане с 48 часа, щото работили по въпроса. И тука вече тръгнах ва банк с много възмутителен имейл, дано даде резултат.

Връзка към коментар

Не стига, че няма никакви намаление или са едно цифрово число, ами са ми пратили код IHSUPER, с който да съм си завършел започнатата  резервацията за един хотел уж срещу 16% надолу. Само, че кода не работи, хем е пратен от тях, четох му  условията, няма нищо особено, но не става.

 

Връзка към коментар
преди 7 часа, worldwide каза:

Някой знае ли кога е крайния срок за използването на кешбека от BOOKTIP? Иначе им написах имейл, върнаха ми, че след 48 часа ще ми пишат и след 48 часа ново отлагане с 48 часа, щото работили по въпроса. И тука вече тръгнах ва банк с много възмутителен имейл, дано даде резултат.

Крайният срок е 3 месеца от момента, в който е постъпил в уолета.

Връзка към коментар

Здравейте!

Търся си нощувки за Рим и Дубай, но в ММТ намирам само сравнително скъпи.

Свалила съм приложението в телефона си.

Получавам оферти, но никак не са приемливи.

 

Дали аз нещо не разбирам?

Връзка към коментар
преди 3 минути , bonboneva каза:

Здравейте!

Търся си нощувки за Рим и Дубай, но в ММТ намирам само сравнително скъпи.

Свалила съм приложението в телефона си.

Получавам оферти, но никак не са приемливи.

 

Дали аз нещо не разбирам?

В последния месец отстъпките са много малки и цените стават съизмерими с конкурентните сайтове. В темата назад е писано много.

Връзка към коментар
В момента, Таньо каза:

В последния месец отстъпките са много малки и цените стават съизмерими с конкурентните сайтове. В темата назад е писано много.

Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , bonboneva каза:

Здравейте!

Търся си нощувки за Рим и Дубай, но в ММТ намирам само сравнително скъпи.

Свалила съм приложението в телефона си.

Получавам оферти, но никак не са приемливи.

 

Дали аз нещо не разбирам?

Вчера резервирах за Банско,през компютъра ми даде повече оферти от колкото през телефона.И цените пак са по добри от колкото през други сайтове.Тъй че проверявай и през десктоп версията

Връзка към коментар
преди 24 минути , Branko каза:

Вчера резервирах за Банско,през компютъра ми даде повече оферти от колкото през телефона.И цените пак са по добри от колкото през други сайтове.Тъй че проверявай и през десктоп версията

Благодаря! :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, bonboneva каза:

Здравейте!

Търся си нощувки за Рим и Дубай, но в ММТ намирам само сравнително скъпи.

Свалила съм приложението в телефона си.

Получавам оферти, но никак не са приемливи.

 

Дали аз нещо не разбирам?

За Рим наскоро гледах Hotel Edera. Някой беше писал, че е ок. Не знам какво търсиш. Ако искаш го виж. Излизаше по-евтино от букинг, ако не използваш линковете за отстъпките.

В ММТ въведи код IHSEARCH, ако не си го ползвала.

Връзка към коментар
преди 22 минути , Алекс каза:

За Рим наскоро гледах Hotel Edera. Някой беше писал, че е ок. Не знам какво търсиш. Ако искаш го виж. Излизаше по-евтино от букинг, ако не използваш линковете за отстъпките.

В ММТ въведи код IHSEARCH, ако не си го ползвала.

Проверих. Не го приемат.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Dani Magelan каза:

Проверих. Не го приемат.

При мен работи. На този същия хотел за януари 2018. Дай ако искаш да пробвам този, за който ти търсиш.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.