Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 27 минути , Алекс каза:

За Рим наскоро гледах Hotel Edera. Някой беше писал, че е ок. Не знам какво търсиш. Ако искаш го виж. Излизаше по-евтино от букинг, ако не използваш линковете за отстъпките.

В ММТ въведи код IHSEARCH, ако не си го ползвала.

 

преди 4 минути , Dani Magelan каза:

Проверих. Не го приемат.

IHSEARCH и IHSUPER  

Работят но не за всеки хотел и дати

Редактирано от Branko
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Алекс каза:

При мен работи. На този същия хотел за януари 2018. Дай ако искаш да пробвам този, за който ти търсиш.

Hotel Lille Europe 1 и 2.12.2017

Връзка към коментар

След 96 часа се преборих за единия кешбек. Как смятате, едновременно от различните акаунти да им пиша за другите три или един по един, за да не ми направят проблем?

Връзка към коментар

Все забравям да кажа, че на работа имаме немски ИП-та на всички компютри и редовно гледам за хотели в ММТ. Не съм видял разлика в цената или е супер малка, както се случва между мобилната версия и нормалната, примерно 100 рупии.

Не съм видял  да приема кодове, които да не приема от нас.

Който иска мога да му проверявам за справка.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Alexander каза:

Все забравям да кажа, че на работа имаме немски ИП-та на всички компютри и редовно гледам за хотели в ММТ. Не съм видял разлика в цената или е супер малка, както се случва между мобилната версия и нормалната, примерно 100 рупии.

Не съм видял  да приема кодове, които да не приема от нас.

Който иска мога да му проверявам за справка.

Къде са локализирани компютрите с немски ИП-та.

Връзка към коментар
преди 3 минути , Таньо каза:

Къде са локализирани компютрите с немски ИП-та.

В София са, но когато пусна някой сайт да ме локализира, си излиза на картата, че съм в град в Германия. Целия трафик  минава през техни сървъри.

Отделно, че винаги ми тръгва на немски всеки сайт, който отворя, ако има опция за смяна на език.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой пробвал ли е да си купи билети на Ryanair през ММТ, защото ми дава че мога да си ползвам кешбека и за самолетни билети. Само че като си избера билетите и ми дава някаква цена от Amount payable: INR -2,561,947,064, което е супер странно. Реално не мога да разбера цената и дали излиза по-евтино или по-скъпо. Очевидно има някаква грешка. Иначе с тази цена ме пусна до последния екран за плащане, приспада ми и кредита от портфейла. Чудя се някакъв временен бъг ли е?

Връзка към коментар

На 11.09 писах мейл за първия от четирите кешбека, които имам да получавам. Последваха няколко мейла, че работят и ще се свържат с мен след 24/48 часа. В крайна сметка поручих мейл, че проблемът е разрешен и ще си получа парите до 48 часа, ама пак ги няма. Започвам да се ядосвам вече, щото се сещам, че това трябва да го правя още 3 пъти. Какво точно им пишете и как преминава процедурата при вас?

Връзка към коментар
На 9/15/2017 в 19:06, Алекс каза:

Някой пробвал ли е да си купи билети на Ryanair през ММТ, защото ми дава че мога да си ползвам кешбека и за самолетни билети. Само че като си избера билетите и ми дава някаква цена от Amount payable: INR -2,561,947,064, което е супер странно. Реално не мога да разбера цената и дали излиза по-евтино или по-скъпо. Очевидно има някаква грешка. Иначе с тази цена ме пусна до последния екран за плащане, приспада ми и кредита от портфейла. Чудя се някакъв временен бъг ли е?

Георги Маттев каза, че си купувал билети, за друг не знам, така че дано да се включи и да ти помогне.

Преди 1 час, worldwide каза:

На 11.09 писах мейл за първия от четирите кешбека, които имам да получавам. Последваха няколко мейла, че работят и ще се свържат с мен след 24/48 часа. В крайна сметка поручих мейл, че проблемът е разрешен и ще си получа парите до 48 часа, ама пак ги няма. Започвам да се ядосвам вече, щото се сещам, че това трябва да го правя още 3 пъти. Какво точно им пишете и как преминава процедурата при вас?

При мен минава с доста чакане, вече около седмица. Получих доста мейли, разни нотификации, че правят еди какво си и са ми прехвърлили оплакването. Резултатът - по едното оплакване ми върнаха парите по PayPal акаунта по 'технически' причини, така пишеше. По второто, аз ги движа успоредно, ми върнаха 500 вместо 1000 и сега продължавам да си пиша.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След колко време ти върнаха в Paypal?

И аз задвижих процеса. Писаха ми, че ще ми се обадят, разбира се на измислен телефон. После ми писаха, че сме се чули и ще ми преведат парите, но не казаха къде. Аз им отговорих, че не сме говорили с тях :) това беше на 14 септември. После получих:

This is to inform you that the cash back is already processed from our side in same account , if there is still any dispute we escalated the case to the respective department & they will reply you in next 48 hrs 

 

Плащал съм с Paypal, следователно очаквам парите там. Ако не се появат до сряда, мисля да ескалирам на следващото ниво.

 

Връзка към коментар

Аз ги видях в PayPal на същия ден с мейла от MakeMyTrip. Обаче дали ще дойдат изобщо по картата от PayPal акаунта, за сега не знам, ще видим след 4-5 дни.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Здравейте, При опит да направя резервация ми излезе съобщение да въведа валиден телефонен номер. Интересното е, че с този номер имам около десетина резервации без никакъв проблем. 

Някакви идеи как мога да изляза от това положение?

Благодаря предварително. :)

Връзка към коментар
преди 43 минути , Костов каза:

Здравейте, При опит да направя резервация ми излезе съобщение да въведа валиден телефонен номер. Интересното е, че с този номер имам около десетина резервации без никакъв проблем. 

Някакви идеи как мога да изляза от това положение?

Благодаря предварително. :)

Напоследък слагат единица пред номерата, които не са валидирани. Изтрий я и ако трябва добави осмица в началото на номера и трябва да стане.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

ММТ явно имат някаква бонус акция, с която може би компенсират за по-слабите кодове.

 

Основният ми акаунт, който е с най-много оборот, но в чест на истината е и верифициран с истински индийски номер (може това да има значение), днес за четвърти път получи 1000 бонус рупии в уолета. Тоест само в рамките на 1 месец индийците ми преведоха общо 4000 рупии (около 100 лв). Подчертавам, че това не е кешбек от минали резервации, а си е чист подарък. Та проверете си акаунтите за всеки случай.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 11.09.2017 г. в 22:25, Георги Матеев каза:

 В тази връзка - някой пази ли снимка от резервация, където е показано, че се получават 2000 рупии от този код? Че нещо не мога да си открия моя скриншот.

:laugh:

Използвам случая да напомня (мисля, че и друг път е ставало дума във форума), че има едни сайтове за архивиране  съдържанието на страници към определен момент. Ето този, например http://archive.is 
Тази схема ми се струва по-добра от обикновен скрийншот, доколкото скрийншотът все пак е картинка, която всеки доста лесно може да манипулира с няколко клика без особени усилия и в този смисъл като че ли "тежи" по-малко като вид доказателствен материал при спорове. 
Докато архивирана страница си е точно състоянието на страницата към определен момент. Е, не че вероятно и това не може да се манипулира, но все пак съдържанието се пази от "трета страна", каквато представляват в някакъв смисъл тези сайтове, докато скрийншотът е картинка, която някой е решил да запази на собствено устройство, за  случай на потенциален спор или по други причини.  Освен това понякога цялата информация, която ни интересува, не се събира на един екран и трябва да се правят няколко скрийншота, докато при запазване на цяла страница, този проблем отпада.
Аз знам от  @macf1an  за тези сайтове и редовно ги ползвам.  



 

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

Ей, от снощи го мъча този FREENIGHT и не става, и не става. Пробвах различни браузъри, компютри, устройства и не, та не! Всеки път ми иска верификация. А в самите условия на кода няма нищо такова.

Връзка към коментар

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.