Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 5 минути , ivelina666 каза:

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Maй никой не е имал проблем. Като цяло всички се притесняват отначало и пишат мейли, но поне аз не помня случай с липсваща резервация.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, ivelina666 каза:

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Не се шашкай! Понякога ММТ резервират хотели непряко през Букинг или други системи. Така, че в хотела да не са чували за ММТ. Ако е отменима резервацията, мисля че превеждат сумата към хотела едва след датата, когато става неотменима.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, ivelina666 каза:

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Ако се притесняваш - по-добре се обади по телефона в хотела. В някои по-малки хотели няма кой да чете мейли, а може и да не си попаднала на правилния мейл адрес.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз имах такива страхове при първата ми резервация чрез ММТ, която беше за хотел в Дубай. Тогава писах до хотела 3-4 дни преди пътуването  и отговора им беше, че нямат такава резервация. Изпратих им ваучера от ММТ, същия протоколен отговор. Писах на ММТ - те отново ми изпращат ваучерите, които вече имах, аз пак на хотела и така докато пристигнем. На рецепсията само показахме разпечатката и всичко си беше точно. Страховете ми тогава бяха и защото за 5 нощувки имах 5 отделни резервации, заради отстъпките.  Момчетата от рецепсията много  се забавляваха на петте ни отделни резервации, но какво ни пука, доста спестихме тогава. 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, ivelina666 каза:

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Последно такова недоразумение имах август месец за Боровец, но почакахме малко на рецепция и се оправиха нещата.

В същата ситуация съм и за проблемния хотел в Париж :-)

След n на брой имейли ми потвърдиха нощувката но аз като Тома неверни писах на хотела и естествено не са чували за мене :-)

Снощи букнах друг хотел че време не остана, а на индийците им препратих отговора на хотела и им казах да не ме баламосват а да ми връщат парите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проблем с резервации от ММТ на практика никога не е имало, но некомпетентни рецепционисти за съжаление се срещат често... :lol:

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Сложил съм апликацията и на телефона на жена ми и днес излезе код FREENIGHT за една нощувка, но май за да я ползвам трябва индийски номер. Някой има ли опит с този код?

Връзка към коментар
преди 44 минути , nikolaysto каза:

Сложил съм апликацията и на телефона на жена ми и днес излезе код FREENIGHT за една нощувка, но май за да я ползвам трябва индийски номер. Някой има ли опит с този код?

Този код е само за новорегистрирани потребители и работи за хотели в цял свят ( намалява при минимум две нощувки до INR 3000). Лошото е, че трябва да верифицираш индийски номер, което го прави практически неизползваем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , И. М. каза:

Днес са се появили в портфейла по 1750 валидни до 6.10.

При мен са само 750 и също са за много кратко валидни, само до 6.10.

Връзка към коментар
преди 14 минути , alienad каза:

При мен са само 750 и също са за много кратко валидни, само до 6.10.

При мен също са 750 и пак са до 06.10, а вчера ги нямаше.

преди 6 минути , И. М. каза:

При мен са 2 бонуса единия за 750 и другия за 999. Този път може би ще се възползвам и ако може някой да ми припомни как ставаше.

Просто при резервацията автоматично ще ти предложи да платиш с част от парите в портфейла (зависи от цената на резервацията каква част от парите ще ти позволи да са от бонуси).

Връзка към коментар

Който не си следи профила и портфейла ... :rolleyes: - на два пъти съм имал бонуси от по 750, които са изтекли. 
И в момента има, изтича на 6-ти окт. 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
преди 11 минути , Фичо каза:

Който не си следи профила и портфейла ... :rolleyes: - на два пъти съм имал бонуси от по 750, които са изтекли. 
И в момента има, изтича на 6-ти окт. 

Не си единствен. Ако от това ти става по-леко!;)

Връзка към коментар
На 19/9/2017 в 11:53, ivelina666 каза:

На някой случвало ли му се е да има проблем с резервацията на място? Имам букнат хотел за след 2 дни и писах вече 2 мейла на хотела да ми потвърдят резервацията, но нямам отговор все още. Всичко е платено предварително и взех да се чудя дали изобщо имам резервация /това ми е първата през ММТ/. 

Аз бях доста притеснена когато направих първата резервация с MMT, но всичко мина добре, а после и останалите няколко. Преди няколко дни обаче ми се наложи в последния момент ( вече пристигнали на летището ) да търся  хотел . Беше късно вечерта и резервирах по най-бързия начин хотел близо до летището, тъй като трябваше да летим рано на другата сутрин. След 10 минути бяхме в хотела и на рецепцията нямаше никакъв проблем, така че и това е пробвано - MMT  работи перфектно!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.