Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

След 15 дни разправии и сигурно 50 имейла нито един изплатен кешбек, а от единия акаунт дори не ми отговарят на мейлите. Някой да даде съвет какво да правя и към кого за се обърна. Благодаря!

Връзка към коментар

Хмм не бях влизал отдавна в профила си и сега влизам и виждам,че в портфейла имам някакъв bonus cash от 750, който са ми дали вчера и един изтекъл, който са ми дали на 23-ти август на стойност 1000  :lol::wacko: .А до сега не съм правил резервация?!

Връзка към коментар
преди 3 часа, worldwide каза:

След 15 дни разправии и сигурно 50 имейла нито един изплатен кешбек, а от единия акаунт дори не ми отговарят на мейлите. Някой да даде съвет какво да правя и към кого за се обърна. Благодаря!

Ескалирай случая до по-горно ниво

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Ivko каза:

Хмм не бях влизал отдавна в профила си и сега влизам и виждам,че в портфейла имам някакъв bonus cash от 750, който са ми дали вчера и един изтекъл, който са ми дали на 23-ти август на стойност 1000  :lol::wacko: .А до сега не съм правил резервация?!

И при мен ситуацията е почти същата. Разликата е, че аз имам една резервация.

Връзка към коментар
преди 27 минути , worldwide каза:

Какво ще.рече по-горно ниво?

Когато влезеш в профила си, в менюто Support и избереш текущата кореспонденция има бутони Escalate to level 2 или нещо подобно. Ако и там откажат, ескалираш до ниво 3 и ако пак откажат - до ниво 4.

Така ще попаднеш на по-висшестоящ служител, който най-вероятно ще уважи молбата за кешбек.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При мен няма никакъв бонус. И cashback-а липсва.

Но открих, че има добри цени за февруари следващата година и код DEAL намаля 1800 рупии от 8000, докато същия сваля само 300-400 за хотели през октомври.

Не знам как да видя усповията на този код.

 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Hollywood каза:

И с тези добавени профилни бонуси, цените са същоте като в бокинг.  :lol:

Ко рече?

 

Един и същи хотел: €82 в ММТ (при това без добавен бонус от уолета, иначе цената пада с още €20) срещу €179 в booking.com.

 

Без коментар, както винаги :)

Screenshot_20170923-103147.png

Screenshot_20170923-103247.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Ко рече?

 

Един и същи хотел: €82 в ММТ (при това без добавен бонус от уолета, иначе цената пада с още €20) срещу €179 в booking.com.

 

Без коментар, както винаги :)

Screenshot_20170923-103147.png

Screenshot_20170923-103247.png

Коупона не сработват за  доубаи:biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 33 минути , Hollywood каза:

Коупона не сработват за  доубаи:biggrin:

Явно аз имам много специален акаунт, тъй като точно вчера купих 1 транзитна нощувка в Дубай и с код GODUBAI ми свали 20% надолу. Дебнене му е майката. Високите цени в букинга винаги си ги има и няма да избягат :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

За групата с резервации за  California Champs Elysees Hotel в Париж. 
Хиралба ми е намерила заместващ хотел - PLATINE SPA HOTEL.
Не е близо до Шан-з-Елизе, но пак е 4*, с по-висока оценка в букинг, в спокойния XV-ти арондисман, на 200м. от спирка на метрото, гледам, че за моите дати цената на нощувката в букинг е 163€ срещу 27€, които платих на MMT - май ще приема офертата.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
  • Браво 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

За групата с резервации за  California Champs Elysees Hotel в Париж. 
Хиралба ми е намерила заместващ хотел - PLATINE SPA HOTEL.
Не е близо до Шан-з-Елизе, но пак е 4*, с по-висока оценка в букинг, в спокойния XV-ти арондисман, на 200м. от спирка на метрото, гледам, че за моите дати цената на нощувката в букинг е 163€ срещу 27€, които платих на MMT - май ще приема офертата.

Имаш ли ваучер, че аз от една седмица чакам.:(

Връзка към коментар

Сега как е най-изгодно да се резервира през MMT? Имаше период, когато беше най-добре през paypal и Британски паунди, но след това четох, че са коригирали курса. Сега как резервирате?

Връзка към коментар
преди 1 час, Фичо каза:

За групата с резервации за  California Champs Elysees Hotel в Париж. 
Хиралба ми е намерила заместващ хотел - PLATINE SPA HOTEL.
Не е близо до Шан-з-Елизе, но пак е 4*, с по-висока оценка в букинг, в спокойния XV-ти арондисман, на 200м. от спирка на метрото, гледам, че за моите дати цената на нощувката в букинг е 163€ срещу 27€, които платих на MMT - май ще приема офертата.

Хиралба за президент!

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , alienad каза:

Сега как е най-изгодно да се резервира през MMT? Имаше период, когато беше най-добре през paypal и Британски паунди, но след това четох, че са коригирали курса. Сега как резервирате?

Ако нямаш допълнителни такси ,и/или дървени курсове в банката си - най-изгодно е направо с картата в INR. Ако плащаш през paypal сега най- изгодно е в USD, ,но разликите са малки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Георги Матеев каза:

Явно аз имам много специален акаунт, тъй като точно вчера купих 1 транзитна нощувка в Дубай и с код GODUBAI ми свали 20% надолу.:)

 Ох ами аз сега като се нуждая от 9 нощувки как да стане с 9 акаунта ли?! :lol::ok:

Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

 Ох ами аз сега като се нуждая от 9 нощувки как да стане с 9 акаунта ли?! :lol::ok:

Мога да ти услужа с 7 акаунта :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.