Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Тия от customer support-a на ММТ - няма такива тъпаци:

 

Две отделни резервации за 18 и 19 август. Използвани съответно booknew и booktrip.

Трябваше да върнат 1098 и 1000 рупии в wallet-a.

Чаках до 18 септември - нищо.

Вдигнах им два case - за всяка резервация по отделно ... и започнаха мъките.

Общо 17 имейла в които ми казват, че ще ми пишат в следващите 24-48 часа....бла-бла, ... , как не можели да се свържат по телефона, ... а  и колко съм им важен като клиент...

Обясних им че не изгарям от желание да се чувам с тях, а и не е необходимо - просто да си прочетат условията по е-купона (кода) и да изпълняват.

По едно време върнаха едната сума и аз ескалирах второто оплакване, като им обясних да вземат copy/paste от успешния case.

Нова порция е-майли, но накрая върнаха и втората сума.

 

Да ме пита човек, защо си го причиних това ... Явно, само за спорта, тъй като до декември (тогава изтичат) не планирам да буквам нещо. ... но знае ли човек. ;)

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, T.E.Lawrence каза:

Нанесохме им няколко мегатона душевен демидж. :lol:

На фона не мегатоновете брейн демидж, от който страдат по дифолт, това нашето си е просто да ги държи в кондиция, за да не закърнеят още повече... :lol:

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , bad kid каза:

И аз си имам вече резервация за Париж, отне им около 4 седмици на съпорта, но се справиха :lol:

Браво на ММТ  - В кой хотел остана последно?

Връзка към коментар
преди 1 час, bad kid каза:

 

Май цялата група с проблемните резервации ще сме в https://www.platinehotel.fr/en/ :)

При мен още няма развитие за 21-24-ти, Хиралба още чака потвърждение от Калифорния. 

Връзка към коментар

Казус. Подариха ми в уолета 999 пари, които изтичат на 5.10. Ако букна хотел с безплатна отмяна, канселирам го, ще ми върнат ли бонуса в уолета? Искам да го използвам по- нататък .

Връзка към коментар
преди 11 минути , Цвете каза:

Казус. Подариха ми в уолета 999 пари, които изтичат на 5.10. Ако букна хотел с безплатна отмяна, канселирам го, ще ми върнат ли бонуса в уолета? Искам да го използвам по- нататък .

Едва ли.

 

В момента си пишем за 4 cashback-a от 3 акаунта.

В единия акаунт преведоха cashback-a директно в картата, с която съм платила през paypal, тъй като кодовете не важали за paypal. От BOOKNEW ми преведоха само 870 рупии вместо 2000.

Аз мислих да използвам рупиите за ревервация тази седмица, но няма стане. Липсват ми пролетните кодове с намаление от по 4000-5000 рупии.

 

Връзка към коментар
преди 6 часа, Цвете каза:

Казус. Подариха ми в уолета 999 пари, които изтичат на 5.10. Ако букна хотел с безплатна отмяна, канселирам го, ще ми върнат ли бонуса в уолета? Искам да го използвам по- нататък .

Не.Ще излезе в уолета като изтекъл.Имах такава резервация.Аз август не си използвах бонуса и септември ми пратиха два,в два последователни дни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има ли и някой друг проблем с букването на хотел през компютъра? От няколко дни не мога да си направя резервацията, само от мобилното приложение става, без да мога да платя през Пей Пал. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, И. М. каза:

Има ли и някой друг проблем с букването на хотел през компютъра? От няколко дни не мога да си направя резервацията, само от мобилното приложение става, без да мога да платя през Пей Пал. 

E те нали вече оправиха курса на Пей Пал, така че не е вече толкова важно. Разбира се, пак си е една опция повече.

Връзка към коментар

За резервиралите California Champs Elysees -  индийците днес ми предложиха алтернативен хотел: Plaza Elysees hotel.

Не е като предния, съвсем близо в същия район е и уж пак е 4 звезди, но стаите били много малки, нямало ресторант, не е спа... Ама то не остана време, ще взема утре да се съглася с предложението. Чудя се още.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Boo каза:

За резервиралите California Champs Elysees -  индийците днес ми предложиха алтернативен хотел: Plaza Elysees hotel.

Не е като предния, съвсем близо в същия район е и уж пак е 4 звезди, но стаите били много малки, нямало ресторант, не е спа... Ама то не остана време, ще взема утре да се съглася с предложението. Чудя се още.

Как да няма ресторант? В отзиви се коментира закуска. На мен ми предложиха този ATALA CHAMPS ELYSEES 4*,

обаче докато не видя ваучер и не пиша с хотела не им вярвям, това е втория хотел, който ми предлагат. За първия ваучер не видях.

Връзка към коментар
преди 15 минути , Marisha каза:

Как да няма ресторант? В отзиви се коментира закуска. На мен ми предложиха този ATALA CHAMPS ELYSEES 4*,

обаче докато не видя ваучер и не пиша с хотела не им вярвям, това е втория хотел, който ми предлагат. За първия ваучер не видях.

Само за закуската имало помещение, но това не е толкова важно за мен. 

А ти първия хотел го отказа или просто не ти изпратиха ваучер и се стигна до този? За кога ти е резервацията?

Редактирано от Boo
Връзка към коментар

Ясно. Значи да взимам каквото предлагат, че да не остана и без него. Като гледах цените в booking никак не се зарадвах. Аз само заради хотела реших да ходя до Париж.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Boo каза:

Ясно. Значи да взимам каквото предлагат, че да не остана и без него. Като гледах цените в booking никак не се зарадвах. Аз само заради хотела реших да ходя до Париж.

И аз по същата причина реших да ходя в Париж, и не се зарадвах от цените в букинг.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.