Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Нещо не мога да схвана ;) какво толкова им се чудите на тези хотели ATALA CHAMPS ELYSEES и Plaza  Elysees - 4 звезди, оценка в booking 8.1 - 8.5, на 100-200м. от Шан-з-Елизе, на 500м. от Триумфалната арка, в booking цената за стая е 150-200€, от MMT я получавате срещу 27€ ... :dancing:

 

Цитат

 Аз само заради хотела реших да ходя до Париж.

Ауууу, аз това, като голям фен на Париж, ще се направя, че не съм го прочел! :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

Нещо не мога да схвана ;) какво толкова им се чудите на тези хотели ATALA CHAMPS ELYSEES и Plaza  Elysees - 4 звезди, оценка в booking 8.1 - 8.5, на 100-200м. от Шан-з-Елизе, на 500м. от Триумфалната арка, в booking цената за стая е 150-200€, от MMT я получавате срещу 27€ ... :dancing:

 

Ауууу

Изобщо не се чудя, веднага се съгласих, ама още не съм получила ваучер. А Париж просто не беше в планове за тази есен, а и отпуската свърши. Програмата е запълнена до март.

Редактирано от Marisha
Връзка към коментар

Би трябвало да получите ваучер :)

 

Цитат

А Париж просто не беше в планове 

Какво по-хубаво от един извънпланов есенен Париж! :)

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, scorpia каза:

Здравейте. Купували ли сте през ММТ нощувки с вашето име за друг човек в Бългаиря и правят ли проблем? Питам конкретно за Лъки Банско всъщност?

Kупувала съм. Няма праблем.

Връзка към коментар

Някой получавал ли е до сега ваучер за отстъпка на някаква сума и ваучер кода да е от 12 цифри и* .Аз преди малко получих такъв от 2000inr,който да ползвам за следваща резервация.Но този код не се приема в полето за стандартните кодове IHSEARCH....и т.н. Някой запознат ли е?

Връзка към коментар
преди 16 минути , Branko каза:

Някой получавал ли е до сега ваучер за отстъпка на някаква сума и ваучер кода да е от 12 цифри и* .Аз преди малко получих такъв от 2000inr,който да ползвам за следваща резервация.Но този код не се приема в полето за стандартните кодове IHSEARCH....и т.н. Някой запознат ли е?

При методите на плащане има опцията "Gift cаrd", може би там се въвежда.

Връзка към коментар

Някой да знае откъде се изключват опциите за получаване на рекламни имейли и др. подканяния в настолната версия.

В мобилната съм ги изключил, но подозирам, че и в десктоп има подобна опция.

От два-три дни, мине не мине час-два и все по нещо ми звънка на телефона, а не ми се ще да трия мобилната, че след два дни имам резервация. 

Връзка към коментар

Аз не разбрах... Проблемът с рекламите на мобилната версия ли ти е или на десктоп версията (защото говориш за десктоп, а ти дрънчат на телефона)? Ако искаш да спреш получаването на рекламни имейли, във всеки мейл си има линк за отписване. Ако е за нотификации, които ти излизат на десктопа - горе в адрес бара преди адреса, там, където пише Secure, като натиснеш, една от опциите, които се появяват е Notifications и срещу нея пише Allow/Ak/Block - избираш какво да бъде.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
преди 4 минути , chandni каза:

Аз не разбрах... Проблемът с рекламите на мобилната версия 

На телефона!

В мобилната знам къде са опциите, но въпреки че в момента са изключени продължават рекламите, бонусите и информациите за супер далавери. Затова подозирам, че и в настолната има някъде завряна подобна опция.

Връзка към коментар

В мобилната версия, като натиснеш на синьото лого "My" в центъра, се отваря меню, един от бутоните, на което е Notifications. От там като се отвори прозореца с нотификации, в десния горен ъгъл на зъбното колело изключени ли са трите вида нотификации - hotels, flights, holidays?

Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

В мобилната версия, като натиснеш на синьото лого "My" в центъра, се отваря меню, един от бутоните, на което е Notifications. От там като се отвори прозореца с нотификации, в десния горен ъгъл на зъбното колело изключени ли са трите вида нотификации - hotels, flights, holidays?

Да изключени са и трите!

Въпросът е, дали и в настолната има подобни?

Връзка към коментар
преди 46 минути , koliob каза:

MMTIOS  - сваля 25%, но работи само на епълски машинки. Валиден е до 10.10.2017 г.

на компютър през OS X не става, трябва да е мобилен телефон с IOS явно...

Връзка към коментар
преди 24 минути , Hollywood каза:

с емулатор на адроид пробва ли?

ако имаш предвид емулатор на IOS - не намерих приличен такъв, емулатор за андроид не ми трябва - през телефон с андроид не става.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Боби каза:

на компютър през OS X не става, трябва да е мобилен телефон с IOS явно...

от самия код е достатъчно ясно, че е предназначен само на iOS - MakeMyTripIOS

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

В крайна сметка на мен ми потвърдиха(ММТ) резервацията в California Champs Elysees Hotel, като преди това се бях съгласил и на ATALA CHAMPS ELYSEES. Пратиха и ваучер.

Редактирано от lub4oo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 14 минути , lub4oo каза:

В крайна сметка на мен ми потвърдиха(ММТ) резервацията в California Champs Elysees Hotel

Честито  :smile3:

 


 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 43 минути , Vyara каза:

Ако си си затрил мейла с ваучера, как може да се сдобиеш с нов? Преди имаше опция в профила "принт ваучер", но сега не я намирам.

От ММТ акаунта на Trips.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.