Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Vyara каза:

Да, да точно за същия изглед имам спомен, но при мен не излиза така в момента.

Потвърждавам, че не излиза и при мен, както и в други 2 ММТ акаунта, до които имам достъп и е от поне няколко дни така.

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Marisha каза:

След повече от месец писаници с MMT, най-после и аз имам ваучер за ATALA CHAMPS ELYSEES в Париж, писах и на хотела, резервацията е потвърдена:dancing:.

Честито, да се радвате на Париж!

И аз чакам моето потвърждение - за които и да е хотел :)

Връзка към коментар

Здравейте,

ако някой е говорил с индийците може ли да ми даде номер.

Трябваше днес на обяд да ми звъннат но никакви ги няма.

Звънях на някакъв номер но се оказа централа.

Връзка към коментар

И аз имам спомен,че се минава през централа, което е доста досадно и отнема време.Затова най-добре е да се говори със Скайп кредит.Така излиза много евтино.Те си пишат,че ще ти звъннат,но реално нямат и намерение като видят номер в чужбина:)

Поздравления на всички с решен казус за хотела в Париж.Това показва,че каквито и проблеми да възникнат с резервация,на ММТ може да се разчита.

Връзка към коментар
преди 20 минути , Мари Николова каза:

И аз имам спомен,че се минава през централа, което е доста досадно и отнема време.Затова най-добре е да се говори със Скайп кредит.Така излиза много евтино.Те си пишат,че ще ти звъннат,но реално нямат и намерение като видят номер в чужбина:)

Поздравления на всички с решен казус за хотела в Париж.Това показва,че каквито и проблеми да възникнат с резервация,на ММТ може да се разчита.

Да през скайп, взела съм кредит, но като звъня нищо не се получава, затова ми трябва номер.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Мари Николова каза:

Спомням си,че искаше първо номер на резервация и като я въведеш 1,2 пъти грешно те препраща към оператор:)

Или въобще не се свързваш?

докато писах ми звъннаха :(

Връзка към коментар
преди 7 минути , Dani Magelan каза:

 А как си успяла да въведеш в профила си реалния си номер?

Амиииии в профила,

покрай резервацията за прословутия хотел в Париж, получих ваучер, писах на хотела, естествено не бяха чували за мен!, после препратих отговора им на индийците и те естествено ми звънели ама на - няма ме :) поискаха ми актуален номер на който да ми се обадят и аз им изпратих вече личният си номер с +359.

Звъняха ми миналите дни, но все не се намирахме, писах им да ми звънната на 05,10 в 12,00 българско време, потвърдиха ми с email че ще ме потърсят тогава.

Е - преди малко звъннаха по тяхно време (или някакво друго, ама не и по българско :)).

Редактирано от Mistela
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 4.10.2017 г. в 21:07, lub4oo каза:

В крайна сметка на мен ми потвърдиха(ММТ) резервацията в California Champs Elysees Hotel, като преди това се бях съгласил и на ATALA CHAMPS ELYSEES. Пратиха и ваучер.

какви са тези цени от 27 евро?

 

Аз търся за 19-20.10. и нищо приемливо не откривам. Аз ли не търся както трябва?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Nivea каза:

какви са тези цени от 27 евро?

 

Аз търся за 19-20.10. и нищо приемливо не откривам. Аз ли не търся както трябва?

Беше грешка , затова анулираха резервации, но ММТ ни предоставиха алтернативни хотели почти на всички.

Връзка към коментар

Прочети назад в темата, няколко човека писаха, че са резервирали тогава, всички сме на различни дати, защото май тази грешка беше за по една стая за дата.

Някои вече ходиха, на някой му предстои.

Връзка към коментар

Поздравления на всички, които бяха достатъчно търпеливи с хотела в Париж и приятно изкарване! Бих искал да хвърля една бомбичка и да споделя, че Букинг за две нощувки в Гранада ми предлага 30 евро по-добра цета от индийците:). Смятам обаче, че това се дължи на доста добър баланс в портфейла ми, който скоро изтича. Случвало ли ви се е и на вас? Някакви предложения как да ги финтирам? Кодове, нищо не работи...

Връзка към коментар
преди 7 часа, Drandarski каза:

...търся три дестинации/ Египет, Агадир и Малага/ при booking офертите  са по-добри ценево от индийците !

Поне за Египет мога да кажа, че до преди месец при индийците имаше в пъти по ниски цени от букинг. Сега не съм гледала.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Marisha каза:

Поне за Египет мога да кажа, че до преди месец при индийците имаше в пъти по ниски цени от букинг. Сега не съм гледала.

Имаше. Отлетяха ...

Дано се върнат! :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес пак поличих сума в портефейла си. Вчера изтече едната и днес ми заредиха нова - 1099 INR. Може би като няма добри кодове за отсъпки, ще дават такива бонуси.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чисто информативно - преборих се успешно за всичките си кешбеци! Съпортът на ММТ е наистина железен, свалям им шапка.

 

От всичките резервации ММТ ми върнаха равностойността на близо 300 евро, като 2/3 от тях директно по кредитната карта.

 

Останалата 1/3 я върнаха като специален кеш в уолета - такъв, който не изтича никога и няма никакво ограничение за ползване. Вече го изхарчих, като чрез него си резервирах 3 напълно безплатни нощувки (100% платени с уолет кеш).

 

Супер доволен съм :)

  • Харесвам 10
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.