Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

На 9/23/2017 в 18:27, Dreamm каза:

Какво е MMTDOUBLEBLACK и как работи?

MMTDOUBLEBLACK е неприложимо за България. Ако обаче ви изпратят покана за безплатно присъединяване към MMTBLACK задължително я приемете. Условията на програмата са елементарни и са детайлно описани на сайта. От края на август основният ми акаунт е член на MMTBLACK, в резултат на което до момента съм получил бонус 2500 рупии (64 лв), а до 5-6 месеца очаквам да ми дадат още 7500 рупии (190 лв).

На 10/6/2017 в 1:40, Drandarski каза:

...търся три дестинации/ Египет, Агадир и Малага/ при booking офертите  са по-добри ценево от индийците !

Опитай orbitz.com, amoma.com и agoda.com - в 90% от случаите дават по-ниски цени от booking.com, особено като ползваш и актуалните купони за намаления на съответния сайт.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Нов код IHPREMIUM - намалява с 25% за резервации на стойност над INR 10000. Работи за дати, преди 31.03.2018 г., но вероятно важи за по-ограничен набор хотели от обичайния, за който важат кодовете.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Това не е много за тук, но не се сдържах!

 

Случайна среща в Прага с нашите приятели от ММТ. Изпращат много поздрави на всички Магеланци! :lol:

 

П.п Хотелът ми в Прага е букнат с тях. ^_^

FB977F94-78ED-4A11-9A9E-DCD80A2BA080.jpeg

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , yordanov каза:

Случайна среща в Прага с нашите приятели от ММТ. Изпращат много поздрави на всички Магеланци! :lol:
^_^

FB977F94-78ED-4A11-9A9E-DCD80A2BA080.jpeg

 

Ако не си срещнал Хиралба - не се брои.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 7.10.2017 г. в 12:21, Георги Матеев каза:

MMTDOUBLEBLACK е неприложимо за България. Ако обаче ви изпратят покана за безплатно присъединяване към MMTBLACK

А ако не е безплатно струва ли си(1500inr)

Връзка към коментар

И аз да се похваля, че ми осигуриха хотел в Париж, същата категория като California Champs Elysees за периода 24-28.10. 

Освен това нямах никакви проблеми с връщане на кеш бек от 6 предишни резервации. Само с едно възражение от профила и след няколко дена сумите ми бяха преведени директно в картата, с която съм платила. Явно са разбрали, че няма смисъл да се пишат 10 имейла за да върнат кеш бека. 

Благодаря ви - явно първите са прокарали пътеката!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Моят кешбек пък го няма. Вече 8 дни, откакто им писах, ескалирах до 3 ниво - резултат няма, не ми отговарят изобщо. Дайте мейл, на който отговарят за кешбеците.

Връзка към коментар
преди 48 минути , ivelina666 каза:

Моят кешбек пък го няма. Вече 8 дни, откакто им писах, ескалирах до 3 ниво - резултат няма, не ми отговарят изобщо. Дайте мейл, на който отговарят за кешбеците.

response@makemytrip.com

 

transactionupdate@makemytrip.com

 

Сега изрових от кореспонденцията си тези мейли.

Но си беше мъка.

Доста сарказъм използвах накрая. Нещо от типа:

 

"Ама вие наистина ли не разбирате какво трябва да направите. И на мен английския не ми е роден, но нещата са прости.

1. Четеш условията на купона.

2. Виждаш колко пари трябва да върнеш в портфейла.

3. Връщаш парите.

 

Надявам се да успеете да се справите с прочита, разбирането и изпълнението на горните три точки.

и така нататък, и така ...... "

 

Вдигай им  нови тикети, като цитираш предишните. Аз останах с впечатлението, че е до късмет - зависи на кой/какъв оператор ще попаднеш 

 

 

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, ivelina666 каза:

Моят кешбек пък го няма. Вече 8 дни, откакто им писах, ескалирах до 3 ниво - резултат няма, не ми отговарят изобщо. Дайте мейл, на който отговарят за кешбеците.

Аз не съм изпращала е-мейл, а дирекнто от профила:  влизате в help&support, от там в raise a new request и там от падащите менюта избирате необходимото, като аз им изпратих и прикачен файл с тяхното потвърждение, че ще получа кешбек до 10 дена след реализиране на нощувките.

 

Това беше при мен. До 1 седмица максимум ми преведоха сумите в картата.

Връзка към коментар

Boo, и аз направих абсолютно същото като теб, прикачих им и потвърждението, което ми бяха пратили, ескалирах до 3 ниво и нищо. Ще ескалирам и до 4-то, пък дано някой да ме отрази накрая :)  

Връзка към коментар
преди 42 минути , ivelina666 каза:

Boo, и аз направих абсолютно същото като теб, прикачих им и потвърждението, което ми бяха пратили, ескалирах до 3 ниво и нищо. Ще ескалирам и до 4-то, пък дано някой да ме отрази накрая :)  

Не знам, Ивелина, защо така те бавят. Аз чакам още 3 кешбека, но изпратих възраженията си за тях по-късно и се надявам да не се стига до по-горно ниво.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз току що получих бонус в портофейла 4000 рупии изтичащи на 29.10. .Основание: Booking Id NHPROMO1982751.

Тъй като не намирам резервация с такъв номер се надявам, че това е просто подарък, а не кешбека, който чакам за нощувка на 07.10

Връзка към коментар

Кешбека трябва да е в размер около 1000 също. Ако е някой е запознат с условията на тези подаръци моля да ги сподели. Пробвах на няколко хотела и ми позволява да използвам много малка сума от портофейла.

Редактирано от Vyara
Връзка към коментар
преди 2 часа, macf1an каза:

Днес дадоха 555 рупии бонус в портфейла, валидни една седмица.

Earn Instantly! Just verify your number & it's yours

We will credit your wallet with a guaranteed reward up to ₹555 as soon as you verify your mobile number.

 

Аз виждам само това.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Vyara каза:

Никой ли не е запознат с условията за ползване на бонусите, които добавят в портофейла? От какво зависи каква сума може да платя с портофейла?

С бонусите обикновено могат да се плащат до 15% от цената на хотелска резервация, но не могат да се ползват повече от INR 4000. Както в повечето случаи при индийците има изключения, които най-често позволяват да се плащат до 40% от цената с бонуси от портфейла. Това са обикновено 5* хотели, но и други, подбрани по неясни признаци.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вижте си уолета.Днес получих отново два бонуса 750 и няколко часа по-късно 999,със срок съответно15 и 1 ноември.Вече два месеца ги оставям да изтекат,ако това е от значение.В момента има ли купон,по-изгоден от IHSEARCH? 

Връзка към коментар

Те хубаво дават бонуси, но междувременно са променили и ограниченията за използването им. В момента не могат да се използват бонуси за плащане на повече от 10% от сумата на хотелска резервация. Определено ограничиха почти всички възможности за съществено намаляване на цената спрямо други сайтове. За мен при настоящите условия няма особен смисъл от ползването на ММТ, освен ако някой не открие съществена ценова грешка за някой хотел.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.