Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 4 часа, chandni каза:

И моето стои Open и няма никакво движение. Изобщо не им се чуди. Ако все още не са минали 180 дни от плащането и можеш да отвориш claim в Paypal за това плащане, направо вдигай claim.

 

 Моят случай не е за кешбек, а за прословутия хотел с Париж, за който чаках потвърждение 4 седмици...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес - ден след като получих refund през Paypal, получих и мейл от индийците... :O

 

Цитат

Dear Customer,

Kindly accept our sincere apologies for the delay in response, further we would like to inform you that Today, we have initiated your cash back of amount INR 1487 so request to wait for next 3-5 working days.

Further, we look forward to serve you better in future.

Regards,
yugal Kishor
Team-Priority

Направо съм в шок! Около месец след отварянето на иск в тяхната система и ден, след  като ми възстановиха сумата, най-накрая благоволиха да ми отговорят, че и обещават пак да ме refund-ват... :O Ако ми изплатят refund-а втори път, това ще е направо EPIC! :lol:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 10 минути , Боби каза:

Sorry the E-Coupon you are entering is not applicable for the hotel you have selected

Би ли уточнила за какви хотели  и периоди става дума?

При опит за резервация на мен ми изписва че сумата трябва да е над 10 000 пари :)

Връзка към коментар

Получих днес отговор на ескалирането до 4 ниво от  25 септември , хахаха

Dear Customer,

With the reference to your below e-mail, we have tried connecting with you at +9188000000, however couldn't get a response.

Hope you got the check in and have completed your trip successfully.

Should you need any further assistance, please feel free to write us back.

Regards,
Yugal Kishor
Team-Priorty

Връзка към коментар

След 5 или 6-ти мейл за оспорване на кешбек при плащане с пейпал, все още съм на първо ниво и днес получих нов отговор, че са ме търсили, но не са успели да се свържат с мен.

Смятам да не се занимавам повече, за да не пиша още 15 мейла.

Варианта за оспорване  директно през пейпал  ми се струва по-удачен, но ме е страх да не ми резнат другите резервации с тях. Имам една за април 2018.

Връзка към коментар

Здравейте,знам че не е по темата,но просто съм нов и не съм запознат все още с нещата.Бих желал да ви помоля за помощ.След като направих регистрация в сайта на Makemytrip,ми търси индийски телефон,а без него не мога да правя абсолютно нищо.Благодаря :) 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Ventsi1 каза:

Да като натисна skip и продължа кога избера хотел и искам да наравя резервация без дс въведа валиден телефон не става.

Пишеш код 91 и още произволни 10 цифри и ще стане.

Редактирано от Marisha
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ventsi1 каза:

Да така става,но след това търси код и докато не го въведа не мога да използвам бонусите

Screenshot_20171027-232434.png

За какви бонуси говориш? По принцип  бонуси не можем да ползваме, защото никой няма валиден индийски номер. Ползваме кодове и пари от портфейла.

Връзка към коментар

Здравейте, преди няколко дни им писах за неполучен кешбек с код БООКТРИП. Днес получавам мейл, че казусаът ми е маркирана  resolved обаче кешбек няма нито в портофейла нито в пейпал акаунта.

Някакви предложения? Re-open?

Връзка към коментар
На 10/29/2017 в 12:16, Ivko каза:

Не намирам къде бе коментирано за известията от приложението как се спираха,че от мобилната версия няма

аз лично си ги спрях централно през андроидското управление на приложенията - Settings -> Apps -> MakeMyTrip -> Notifications -> Block all

 

 

Screenshot_20171101-170742.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Много яки спамъри са, особено с разните реклами за доместик полети и хотели, обаче след всичките пари, които са ми спестили, великодушно им прощавам тия дребни прегрешения. :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

След избухването на Букинг последните няколко месеца, голямо затишие при индийците. С някакви бонусчета в уолета няма как да са актуални. Дано измислят нещо за да не затихнат като турците. Няма нищо по-добро от конкуренцията.

!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.