Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Сара, прекрасна е!!!

От едни прозаични кафяви кори си успяла да създадеш толкова красота и настроение! Нека с всичко, до което се докосваш, да е така!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Дядо Коледа много се е постарал за мен тази година. Току що ми прати съобщение да ида да си взема подаръка. За съжаление, мястото е доста отдалечено и няма да успея да го взема днес, но пък такава новина в сутрешните часове на 24.12 е прекрасна добавка към празничния ден! 

Благодаря ти, Дядо Коледа!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Като личен форумен секретар на г-жа Чакалова,искам да благодаря от нейно име на Кептъна за хубавия и топъл подарък и добрите пожелания.

post-1326-0-97462100-1450952617_thumb.jpeg

Весели празници на всички!

Редактирано от Emil Chakalov
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

От сутринта се вълнувам като дете с този подарък, който пристига в навечерието на Рождество. Така не съм се чувствала от дете. Командировах джуджето и сега се наслаждаваме на прекрасните подаръци!

Искам много, ама много да благодаря на Жената в бяло, която се оказа моята Снежанка за невероятната емоция в този специален за всички ни ден, за милите пожелания и прекрасните подаръци!

Коледната играчка вече е на почетно място върху елхата, картичката и тя е там, на шоколадовия Дядо Коледа ще му се случи, каквото трябва, пътеводителят за Мадрид ще ме заведе през март където съм мечтала, а часовникът, който е толкова специален, ще стане свидетел на много празници и усмивки!

Womаn in white, много ме развълнува ! Голямо благодаря!

Весели и незабравими празници на всички магеланци - по света и у нас!!!  :)

 

post-282-0-17570800-1450964571_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Днес в сайта на български пощи за моята пратка пише следното:

Insert item into bag (Otb) and Send item abroad Влагане на пратка в чувал (C 09) и изпращане в чужбина

 

Това е било на 21.12.  Надявам се, най-после получателят да си го види.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Lyubina, днес го взех от пощата и преди малко тъкмо го отворих.

Много благодаря! Страхотно е, че го получавам точно в навечерието на Коледа. Въртях педалите като луда, за да се прибера и да си го видя!
С тефтера си уцелила десятката. Много обичам тефтери, даже вече мога да кажа, че колекционирам. Този ще си го ползвам с най-голямо удоволствие. Шоколада ще ми е жал да го изям, но ще му дойде времето и на него. Пъзела изглежда интересно. Ще видим какво ще направя, уж съм добра в тези работи. Благодаря и за картичката с пожелания! 

 

Магеланци, имайте прекрасна Коледа!  :santa:  :santa:

post-356-0-27653500-1450973368_thumb.jpg

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Честито Рождество Христово! Бъдете здрави, усмихнати, щастливи, обичани! Много нови пътешествия и приключения да съпътстват дните ви! Весела Коледа, магеланци :)  :)  :)

 

И персонално да благодаря на Радослав-Hayasko за Коледната изненада и милите пожелания! И дано се сбъдне мечтата да посетя изброените в книгата градове!post-3966-0-41282800-1451043467_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

И аз получих моя коледен подарък :) . Явно и тази година съм била послушна... -_-B)

Благодаря от все сърце на моя Дядо Коледа (Георги Василев) за прекрасните емоции (развълнувах се като малко дете -_-:blush: ) за сладкия шоколадов подарък, за картичката с прекрасни пожелания и за коледната играчка, която вече е заела полагаемото си място на елхата.

Пожелавам на всички магеланци през Новата 2016 година здраве, щастие, късмет и още много вълнуващи пътувания!

Весели празници! :)

post-2076-0-23719000-1451304006_thumb.jpg

post-2076-0-25989200-1451304018_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Мился, че получих най-хубавия подарък от всички. Едната част не отцеля за снимката, защото бяха любимите ми бонбони!!! Книжката започнах да чета и е точно това, което ми се чете в момента. Много благодаря за емоцията и за удоволствието на Елена. Весели празници ! :)

post-877-0-33237900-1451306873_thumb.jpg

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Днес явно е ден за подаръци - и моят ме чакаше в пощенската кутия :)

 

Хиляди благодарности на Лидия за персонализираната картичка и за подаръка! На шоколада няма да му простя със сигурност, а книжката ще ми бъде много полезна. Пожелавам си да ида поне по веднъж до дестинациите на магнитчетата :)

 

Весели празници и щастлива Нова година на всички!

DSC_0207.JPG

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

И аз получих моя коледен подарък :) . Явно и тази година съм била послушна... -_-B)

Благодаря от все сърце на моя Дядо Коледа (Георги Василев) за прекрасните емоции (развълнувах се като малко дете -_-:blush: ) за сладкия шоколадов подарък, за картичката с прекрасни пожелания и за коледната играчка, която вече е заела полагаемото си място на елхата.

Пожелавам на всички магеланци през Новата 2016 година здраве, щастие, късмет и още много вълнуващи пътувания!

Весели празници! :)

 

Щастлив съм, че съм успял да заредя с такава емоция :) :) :) Весели празници и една уникално готина и здрава година!!! :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Дойде време и аз да се похваля. Благодаря ти Мони, ако знаеш колко се вълнувах.Не бях получавала колетна пратка от колетите на мама, когато бях студентка....като деца толкова нямах търпение, че подаръка беше разопакован още в двора на спиди, добре, че е вътрешен...портмонето червено и коледно, ще го разходя някъде, макар и слвд Коледa, oбичам шалове, задължителен атрибут за една жена а за шоколада...обожавам го. Пак благодаря...и пожеланията, чул те Господ"прекрасни пътешествия с добра компания"...май ще трябва да спретнем едно такова в най скоро време.

post-2641-0-03322200-1451401818_thumb.jpg

post-2641-0-90100500-1451401877_thumb.jpg

post-2641-0-08322900-1451401918_thumb.jpg

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Подаръка ми е дошъл от Франция, но мен ме нямаше..утре сутринта ще си го взема от пощата. И подаръка и календарите ще дойдат последните два дни от годината. Перфектно се получи :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ето и част от моя подарък в боева обстановка (на работа) , страхотни бонбони и още по-готина елха и картичка :) Много ти благодаря Zori, да ти се връща всичко през новата година ! :) 

post-186-0-72144700-1451516603_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Здравейте и за много години на всички тук, пристрастени от сладкия наркотик"пътешественик".

Пиша с малко закъснение, Травеолани извинявай за което,получих подаръка ти абсолютно навреме в навечерието на Новата година.Бях си пожелала каквото ще да е, ама "чужбинско"да е, с надеждата, че догодина с лекота ще ми е отворен пътя за пътешествия навън :P .

Благодаря ти от сърце за чудесните нещица, които открих в подаръка-обожаваме кафе, и чаят добре ще ни дойде в студените зимни дни, шоколадовия шедьовър изчезна със скоростта на светлината, чашата, магнитчето и картичката са страхотни, Нямах си от Канада нищо досега:)).

Пожелавам скоро да изпиташ същата тръпка и радост от получаването на магеланският си подарък.Приятели,които ни гостуваха за празника също бяха очаровани от подаръка и идеята и форума и така че очаквайте скоро нови попълнения,обичащи също пътуванията.

Благодаря и на silvia_b за милите думи!

Пожелавам на всички пътешественици здраве и енергия,за да следват мечтаните дестинации и с позитивизъм и хумор да преодоляват леките спънки по време на пътуванията си! :wub:

 

 

post-3012-0-66109500-1451818015_thumb.jpg

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Аз. :) Но съм уведомена, че ще закъснее. Е, чакам.

Съчувств, съчувств, съчувств:)Дано куриерите да са виновни и на първия работен ден да пристигнат и липсващите подаръци.:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз съм в очакване, уж утре ще го взема, ама се чудя дали дали да го отваря веднага.

Тук най-големите подаръци се носят от едни другари на 06.01,  празника е по-голям от Коледа за испанците.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ъъъъъ... Чудя се има ли други неполучили подаръка си...

 

Аз след като малко по-горе се оплаках, изведнъж получих десетки подаръци от магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток и сега съм наел професионален фотограф, за да ги заснеме и после качи тук в темата, че да ми завиждат други магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток... :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз след като малко по-горе се оплаках, изведнъж получих десетки подаръци от магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток и сега съм наел професионален фотограф, за да ги заснеме и после качи тук в темата, че да ми завиждат други магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток... :P

Завижд,завижд...на фантазията:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.