Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Аз след като малко по-горе се оплаках, изведнъж получих десетки подаръци от магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток и сега съм наел професионален фотограф, за да ги заснеме и после качи тук в темата, че да ми завиждат други магеланци, живеещи от Ванкувър до Владивосток... :P

Подигравчия :P

Връзка към коментар

Здравейте и за много години на всички тук, пристрастени от сладкия наркотик"пътешественик".

Пиша с малко закъснение, Травеолани извинявай за което,получих подаръка ти абсолютно навреме в навечерието на Новата година.Бях си пожелала каквото ще да е, ама "чужбинско"да е, с надеждата, че догодина с лекота ще ми е отворен пътя за пътешествия навън :P .

Благодаря ти от сърце за чудесните нещица, които открих в подаръка-обожаваме кафе, и чаят добре ще ни дойде в студените зимни дни, шоколадовия шедьовър изчезна със скоростта на светлината, чашата, магнитчето и картичката са страхотни, Нямах си от Канада нищо досега:)).

Пожелавам скоро да изпиташ същата тръпка и радост от получаването на магеланският си подарък.Приятели,които ни гостуваха за празника също бяха очаровани от подаръка и идеята и форума и така че очаквайте скоро нови попълнения,обичащи също пътуванията.

Благодаря и на silvia_b за милите думи!

Пожелавам на всички пътешественици здраве и енергия,за да следват мечтаните дестинации и с позитивизъм и хумор да преодоляват леките спънки по време на пътуванията си! :wub:

Аги, много се радвам, че си го получила и, че ти е харесал, купих всичко с голямо желание :). А и съвсем навреме, преди Нова Година, не бях сигурна как ще развият нещата с куриерите в България.

:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето го и моя, благодаря ти от сърце Роца!!!

Много обичаме хубави шоколади, признавам, че такъв модел не бях виждал! А рисунката на чашата ме кара да започна да кроя планове за посещение на Париж. Срам не срам, не съм бил там все още..image.jpg

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Мдааа... Много дни вече след Коледа и нямам подарък.  :mellow: И признавам, че ми е мъчно (ако и Duke пак да се подиграва)  :huh:

Rainy, още от онзиденшното ти писане, ми идва да ти пусна едно експресно подаръче.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За съжаление няколко подаръка се бавят, всичките по заслуга на европейските пощи. Подаръка за Rainy е пуснат още на 10-и декември, ще видим дали ще успеем да го проследим. 

Връзка към коментар

Rainy, още от онзиденшното ти писане, ми идва да ти пусна едно експресно подаръче.

 

Че ти ми подари на сбирката! Музикалната кутия е на лично място в колекцията ми, зад иконата на Исус Христос. Ще ги видиш лично на 29 януари   :wub:

За съжаление няколко подаръка се бавят, всичките по заслуга на европейските пощи. Подаръка за Rainy е пуснат още на 10-и декември, ще видим дали ще успеем да го проследим. 

 

Благодаря, Жоре! Аз като децата - чакам, ококорила очички... :) 

Връзка към коментар

Мдааа... Много дни вече след Коледа и нямам подарък.  :mellow: И признавам, че ми е мъчно (ако и Duke пак да се подиграва)  :huh:

 

 

 

Споко, знаеш, че Royal Mail винаги мислят за теб! :P

 

Аз членувам в един фенк клуб на британска група и очаквах коледния брой на списанието с цел да го чета през почивните дни. Списанието беше разпратено до членуващите още в средата на декември, а обикновено английската поща идва до София за около седмица, максимум десетина дни. В крайна сметка го получих, но едва вчера, значи има надежда и за теб...  ;)

Редактирано от Duke
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Благодаря, Жоре! Аз като децата - чакам, ококорила очички... :)

Споко, иде, значи! :)

Погледни нещата от тази страна: Ние вече забравихме за нашите подаръци, а ти тепърва ще се радваш, пък ние ще ти завиждаме ококорени. ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Тръцта - пръцта, имам си подаръъък!  :dance:  :dancer:  :dancing:  :danced: Хубаво че Снежанка ми подшушна референтния номер, иначе тия английски гадни мърз... упссс, прекрасни пощенски служители нямаше и да се сетят да ми пратят покана (след като първата са я потурчили някъде...) 

 

Много благодаря на Ushakal за чудните пожелания и още по-чудни белгийски бонбони, които изобщо няма да напуснат бюрото ми. Ще се ги изям сама мазно-егоцентрично!  :biggrin:

 

Само едно предложение - пакетът е пристигнал damaged - Ushakal, ако нещо липсва, иди и им отпори ушите, и аз ще помагам!  :angry: (показвам снимка на съобщението от пощите - на външната опаковка). Аз лично бих си гонила правата до дупка...

 

Което няма да ми намали удоволствието от бонбоните и прекрасното усещане да се почувствам дете с подарък... :)

 

20160106_123958.jpg

20160106_123841.jpg

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Дядо Коледа дойде и при мен  :yahoo:  Мерси, мерси за супер якия подарък, чувам вече как кредитната карта започва да крещи от нетърпение да ме заведе на някой от тези невероятни места :)

А шоколада... ммммммм.... дали да кажа че това вече е само опаковката....

post-2406-0-61715700-1452085481_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Тръцта - пръцта, имам си подаръъък!  :dance:  :dancer:  :dancing:  :danced: Хубаво че Снежанка ми подшушна референтния номер, иначе тия английски гадни мърз... упссс, прекрасни пощенски служители нямаше и да се сетят да ми пратят покана (след като първата са я потурчили някъде...) 

 

Много благодаря на Ushakal за чудните пожелания и още по-чудни белгийски бонбони, които изобщо няма да напуснат бюрото ми. Ще се ги изям сама мазно-егоцентрично!  :biggrin:

 

Само едно предложение - пакетът е пристигнал damaged - Ushakal, ако нещо липсва, иди и им отпори ушите, и аз ще помагам!  :angry: (показвам снимка на съобщението от пощите - на външната опаковка). Аз лично бих си гонила правата до дупка...

 

Което няма да ми намали удоволствието от бонбоните и прекрасното усещане да се почувствам дете с подарък... :)

 

attachicon.gif20160106_123958.jpg

 

Леко с бонбоните и чертежите, че да не стане като миналия път:

 

 
:lol:
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бе остави ме на мира с тия шеги бе, човек :)

 

Рейни, Драги ми господине така си мърморка, не се ядосвай:)

Видя ли сега - загриза ме завист, щото, хем нямам подарък ,хем съм на диета, че се освиних:(

А ти - хем се кефиш , хем си хапваш превъзходен шоколад:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

.............

Само едно предложение - пакетът е пристигнал damaged - Ushakal, ако нещо липсва, иди и им отпори ушите, и аз ще помагам!  :angry: (показвам снимка на съобщението от пощите - на външната опаковка). Аз лично бих си гонила правата до дупка...

 

 

Rainy, страшно съжелявам! Не стига, че си получила пакета с толкова голямо закъснение, но и подаръкът е откраднат - имаше бинокъл за пътуване, който спечиално за теб търсих като четох за пътуването ти в Африка, и коледно украшение. Би ли ми изпратила по e-mail damage report, защото сериозна смятам да си контактувам с местните пощи. до сега такова безобразие не ми се беше случвало.   

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Rainy, страшно съжелявам! Не стига, че си получила пакета с толкова голямо закъснение, но и подаръкът е откраднат - имаше бинокъл за пътуване, който спечиално за теб търсих като четох за пътуването ти в Африка, и коледно украшение. Би ли ми изпратила по e-mail damage report, защото сериозна смятам да си контактувам с местните пощи. до сега такова безобразие не ми се беше случвало.   

Колко тъжно...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За убиване са направо. Пък аз си представях, че само на определени места се случват подобни неприятни събития (навремето изчезна една хавайска гривна от подарък, изпратен до сестра ми от неин pen-friend).

Връзка към коментар

Rainy, страшно съжелявам! Не стига, че си получила пакета с толкова голямо закъснение, но и подаръкът е откраднат - имаше бинокъл за пътуване, който спечиално за теб търсих като четох за пътуването ти в Африка, и коледно украшение. Би ли ми изпратила по e-mail damage report, защото сериозна смятам да си контактувам с местните пощи. до сега такова безобразие не ми се беше случвало.   

 

Затова и го написах - ако нещо липсва, да им скръцнеш със зъби... Здрави да сме! Благодаря ти много за мислите и желанието да ме зарадваш! Прати ми мейла си, моля те - макар че снимката е единственото, което мога да ти пратя. Освен да я направя по-качествена, друго нямам. Самият рипорт е отпечатан на найлоновия плик, в който беше сложен подаръка. Аз съжалявам, че и ти се разстрои. Прегръдки!

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Хайде и аз да се отчета, че си получих подаръка от Костов - благодаря, на всичко намерих местенце вече :).

Календарите са страхотни, настолните вече гордо са на бюрата ни в работата, а стенния вкъщи до картата на Карибите :)

post-2024-0-49251800-1453217376_thumb.jpg

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

 Мислех, че само аз съм останала без подарък :) Има надежда значи,,,, до Великден  ;)

Ама верно ли? :blush: Оооох, пожал, пожал :blush: Ама той, твоя подарък сигурно се е забавил заради лошото време. :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.