Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2015


Георги

Препоръчани мнения

Мислех, че само аз съм останала без подарък :) Има надежда значи,,,, до Великден ;)

Знаеш ли поне кой ти го изпраща? Може да пристига отдалеч и затова да се бави.

Аз за моя си знаех, че късно ще го получа :)

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес явно е ден за подаръци - и моят ме чакаше в пощенската кутия :)

 

Хиляди благодарности на Лидия за персонализираната картичка и за подаръка! На шоколада няма да му простя със сигурност, а книжката ще ми бъде много полезна. Пожелавам си да ида поне по веднъж до дестинациите на магнитчетата :)

 

Весели празници и щастлива Нова година на всички!

Малко късно пиша, тъй като пътешествахме и не бях много активна ;) Радвам се,че съм успяла да те зарадвам. Надявам сте имали Вълшебна Коледа и Весела Нова Година ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да се похваля, като се прибрахме от странстване вече ме очакваше и моят подарък :)post-2133-0-42680100-1453585253_thumb.jpg

Благодаря много на Eve за страхотният подарък и честно наскоро си мислех,че ми трябва такъв аксесоар, прочела си ми мислите,супер :) Само да вметна,че пратката е била отваряна от пощите незнам защо, надявам се,че не е ограбен като на Rainy. Тази година много съм разочарована от английските пощи.

Пожелавам на теб и всички магеланци една по-успешна и още по пътешественическа 2016!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Лидия, радвам се, че все пак стигна до теб и успях да те зарадвам. На снимката не виждам само порцелановото коледно украшение. Явно са го конфискували :(

 

post-356-0-51650800-1453666689_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Лидия, радвам се, че все пак стигна до теб и успях да те зарадвам. На снимката не виждам само порцелановото коледно украшение. Явно са го конфискували :(

 

attachicon.gif23548642562_bddba5aef1_o.jpg

Да, няма го, но здраве е :)

Връзка към коментар

Голям червен картон за кралските пощи...

 

Приключихме ли кампанията за тази година, има ли хора с неполучени подаръци? :) Щото идва китайска нова година, може и по тоя параграф да минем :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Голям червен картон за кралските пощи...

 

 

Аз не се доверявам на пощите грам - на ничии пощи...

 

Когато изпращах моя подарък до Белгия, изисках подпис от получателя. Това оскъпява пратката, но дава сериозни гаранции. Това не е препоръка, защото цената е доста неприятна, а просто споделяне на опит (разочарованието е още по-неприятно, уверявам те). Губила ми се е пратка от България, моя пратка е изчезвала... За бъдещи игри ще си чакам подаръците очи в очи ;)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Можем да закрием кампанията. Туко що взех подаръка си.

iva_a е уцелила точно какво харесвам! Прословутата ми любов към кафето! А и в комбинация с ром ще е чудно. Имам и глобус, който задвижван от батерия се върти. Благодаря много, Ива!post-228-0-02956100-1453802646_thumb.jpg

Редактирано от clete
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.