Прескочи до съдържание

Sofia-Osaka за двама.


Препоръчани мнения

Спешно търся два билета за периода от 23 ноември до 10 декември. Абсолютно без значение кои дни, тримесечен билет. Ако ми препоръчате изпробвани търсачки (да не си давам данните на кредитната карта по съмнителни места) ще съм много благодарна. Турските и Катарците са най-удобни. Но съм отворена за идеи и предложения.

В краен случай и полет до Токио би ми свършил работа, но да не е от Любляна или някое трудно за достигане място - ще пътуват двама оправни, но възрастни хора.

 

Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Да, тръгването е в период от края на ноември до нач.декември с тримесечна продължителност, т.е. връщане края на февруари.

Уплаших се като видях 1200 евра...

 

Някой да е буквал през OneTravel? Читави ли са? Изкарват ми 761 долара с турците.

Редактирано от samuraika
Връзка към коментар

Да, благодаря, сега видях че е за двама.

А Катарците през техния сайт ли гледате? Отивам да видя.

А промо код има ли някъде?

Редактирано от samuraika
Връзка към коментар

Ами търся. Гледам и в темата за промоциите на Катарците. Периода е друг 15 януари до 30 юни, но ми върши работа. Само дето не ми излизат тия цени...нещо не правя както трябва явно...

Връзка към коментар

Samuraika,

аз откривам цена от 400 евро-София -Токио-София , директно в сайта на катарците, но се отнася за дати през април-като най-дългия период , който успях да намеря е от 27.03 до 26.04.2015, а ако го разтеглим още малко за 2 месеца от 28.02 до 26.04 е 467 евро на човек. Иначе , както и по-горе са споменали от 15 ноември до 30 юни -цената средно е 550 евро на човек...

 

п.с. сега видях , че си се ориентирала , че промоцията е за едномесечни билети...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много благодаря на всички,

Ориентирах се :blush: най-сетне.

 

Но не намирам нищо, което да е под официалните цени. Пробвах търсачки - италианския каяк, румбо, травел2би...Изкарва ми по-ниски цени, но като опитам да букна и на финала цената си е стандартната на превозвача.

Ако някой може да ми помогне за билет с тръгване края на Ноември-Декември преди празниците за 3 месеца ще съм признателна! Адиосо ми изкара полет от 1 декември за 660, но на финала цената е друга...

Редактирано от samuraika
Връзка към коментар

28.11.2015 - 27.02.2016 

644 eвро през jetcost.fr - lastminute и плащане с Diners.

 

... и много други дати.

 

sam. 28 novembre
 
Sofia
 
Qatar Airways - QR0228
18:25
 
Doha Hamad International
 
dim. 29 novembre
00:00
Stop: 2h 25m
 
Doha Hamad International
 
Qatar Airways - QR0802
02:25
 
Osaka Kansai International
 
17:55
am. 27 février
 
Osaka Itami International
 
JAL - JL0138
21:25
 
Tokyo Haneda International
Terminal : D1
22:30
Stop: 2h 45m
 
Tokyo Haneda International
 
Qatar Airways - QR0813
dim. 28 février
01:15
 
Doha Hamad International
 
07:05
Stop: 1h 50m
 
Doha Hamad International
 
Qatar Airways - QR0227
08:55
 
Sofia
 
13:15
 

 

 

 

 

Тези с голям престой в Доха са по 612 евро.


https://secure.lastminute.com/booking/flight/F706CC49CB3F5817EB79A2BAC15474DD86F46DF42BA699A90486E7C3292F4965

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.