Прескочи до съдържание

Испания/Франция - Рио под 150 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Lufthansa


Маршрут:: Мадрид - Рио


Цена:: 247


Валута: $

Примерна дата на излитане:: 30.01.16


Примерна дата на връщане:: 13.02.16


Сайт за резервиране:: kayak.com

Това си е оферта - 247 $ до Рио за Карнавала , както и много други дати 

С помощта на таблицата !

 

Madrid – Rio De Janeiro

18th-25th Nov

22nd-29th Nov

25th Nov – 2nd Dec

7th-14th Dec

21st-28th Jan

24th-31st Jan

30th Jan – 6th Feb

23rd Feb – 1st Mar

26th Feb – 4th Mar

6th-13th Mar

9th-16th Mar

30th Mar – 6th Apr

5th-12th Apr

11th-18th Apr

20th-27th Apr

26th Apr – 3rd May

2nd-9th May

11th-18th May

1st-8th Jun

7th-14th Jun

13th-20th Jun

 

Barcelona – Rio De Janeiro

17th-24th Nov

25th Nov – 2nd Dec

3rd-10th Dec

7th-14th Dec

20th-27th Jan

24th-31st Jan

28th Jan – 4th Feb

9th-16th Feb

17th-24th Feb

21st-28th Feb

4th-11th Mar

8th-15th Mar

12th-19th Mar

5th-12th Apr

13th-20th Apr

21st-28th Apr

4th-11th May

11th-18th May

19th-26th May

8th-15th Jun

and more…

 

STOPS:

Frankfurt

Sao Paulo

 

AIRLINE:

Lufthansa

Azul

post-140-0-18771800-1446832926_thumb.jpg

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Как го правите? На мен не ми показва нищо под 600 и нещо долара

 

 

Нищо сложно няма  просто при такива грешки трябва да се реагира на момента. Офертата изгоря :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имаме победител - 196 евро на човек :)

 

Току-що купих 3 билета от Ница до Рио де Жанейро за 17-24 февруари. Пренасочиха ме към edreams и купих с Visa. Получих потвърждение с резервационен номер, но oще нямам билети. Някой има ли опит с edreams? Кога да очаквам PNR и билети?

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Стенк, пускай директен линк за резервиране, така и така си копирал поста от блога.

Можеше повече хора да се възползват, вместо да търсят отначало :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената се е вдигнала с 8 долара, но все още има билети (от Ница само, за другите градове не успях да открия) : http://www.kayak.com/flights/NCE,nearby-SDU,nearby/2016-02-17-flexible/2016-02-24-flexible

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Лесното беше от Испания. Ница и Тулуза са почти екзотика за довеждащи полети.

В това отношение Ница ми е болка от много години :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Лесното беше от Испания. Ница и Тулуза са почти екзотика за довеждащи полети.

В това отношение Ница ми е болка от много години :)

Аз като поразгледах, и си наумих следното: Ница се достига лесно с комбинация Wizz+ Easyjet или през Барселона (99 лв+26 евро за февруари, еднопосочен), или през Женева (29 лв +35 евро, пак еднопосочен.). Разбира се, може и през Венеция, Милано, или пък с влак/кола под наем. 

Редактирано от water
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Как ме е яд че чак сега го виждам!!! :-( офертата е изгоряла от Ница, вече са по 600 долара. Иде ми да се гръмна

 

Ако много побързаш - 14-21 март има по $212: цък

Уффф, и това умря. Виж това или тук, втория резултат (първият вече не е актуален)

Редактирано от water
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В secretflying писаха, че всеоще работи за някои дати от Ница,Тулузаи Страсбург: http://www.secretflying.com/2015/11/error-fare-spain-to-brazil-for-only-e228-return/. Търсенето този път е през Momondo.

 

Не знам дали тук да питам, ама чета ужасни ревюта за еDreams, че отменяли резервации и издадени билети... Някой има ли нещо да ме посъветва? Все още имам само потвърждение, което излиза в сайта на Луфтханза и Checkmytrip, но нямам билети. Може ли да се бавят, защото купих през нощта и сега е уикенд, т.е. банките не оперират до понеделник сутрин?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Не знам дали тук да питам, ама чета ужасни ревюта за еDreams, че отменяли резервации и издадени билети... Някой има ли нещо да ме посъветва? Все още имам само потвърждение, което излиза в сайта на Луфтханза и Checkmytrip, но нямам билети. Може ли да се бавят, защото купих през нощта и сега е уикенд, т.е. банките не оперират до понеделник сутрин?

 

Честно казано ужасните ревюта за eDreams в повечето случаи са писани от хора, които въобще не са наясно как работи системата и имат нереални очаквания. Аз съм взимал десетки билети от eDreams и никога не съм имал проблем с тях.

 

Нито една травъл агенция не отменя билети по собствено желание. Обикновено (в случай на прекалено голяма грешка и на много загубени пари) самата авиокомпания натиска травъл агента да отмени билетите и съответно агента отнася негатива. Още помня как далеч по-"реномираните" Ebookers ни отмениха билетите до Индия без въобще да питат дали сме съгласни, но билетите все пак бяха на 1/4 от нормалната цена :)

 

Въобще не казвам, че и твоите билети ще бъдат отменени - това всъщност се случва доста рядко. А потвърждението на електронния билет понякога се бави и 2 дни, имал съм такива случаи конкретно с eDreams. Не бързай да се шашкаш.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.