Прескочи до съдържание

Испания/Франция - Рио под 150 евро


Препоръчани мнения

Много е изписано по въпроса, можеш да пропуснеш, ако няма да летиш повече с този билет след пропускането. И внимаваш докъде ти регистрират багажа.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На връщане може да слезеш във Франкфурт , стига да се пребориш да ти чекират багажа само дотам.

На отиване задължително от Тулуза иначе гориш.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

До Тулуза най-лесно се лети до Бараелона, от там eurolines ми излиза 36€ на произволни дати. До Страсбург може да се лети до Франкфурт и оттам има shuttles до колкото знам. Ама май от Франкфурт Хан. Иначе с традиционни компании може през много столици.

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към мнение

До Тулуза най-лесно се лети до Бараелона, от там eurolines ми излиза 36€ на произволни дати. До Страсбург може да се лети до Франкфурт и оттам има shuttles до колкото знам. Ама май от Франкфурт Хан. Иначе с традиционни компании може през много столици.

Аз ще пътувам от Барселона до Тулуза с Мегабус за 20 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Току-що получих мейл, че резервацията ми е отменена:

 "we are contacting you due to your reservation has been cancelled without charge as the airlines booked do not have commercial ties for the flights/destinations requested, consequently the ticket cannot be issued"

 

Лоша работа. Ще ми върнат парите, нали?:)

Връзка към мнение

Ще ги върнат разбира се , но новината е лоша  :mad:


Те може да не са и изтеглени , а само блокирани към момента.

Връзка към мнение

Да не повярва човек, че са цитирали действителната причина, а не просто "техническа грешка"..

Връзка към мнение

Пффф тъкмо се зарадвах, даже и гледах за фестивала билети, понеже го хващах... Дали ще отменят всички билети или още има мъничък шанс? Не съм получил нищо още... 

Връзка към мнение

Аз нямах издаден билет, само резервация. Ти имаш ли e-ticket?


Чудя се дали да направя втора резервация през друга OTA, все още има цени от Страсбург. Как мислите?

Редактирано от water
Връзка към мнение

Как да разбера дали имам издаден билет? Пише confirmed на Check my trip за всеки отделен полет. Имам номер на резервация и номер от eDreams. Всъщност не разбирам нищо от мейла понеже е на немски. :-(

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към мнение

При мен пише ето това на френски

Bonjour slavi,

Nous vous remercions d'avoir effectué une réservation concernant un vol ALLER/RETOUR   Toulouse (France) / Rio de Janeiro (Brésil). . Vous trouverez ci-dessous le détail de votre commande.

Votre voyage
Référence de dossier : 70912417 créé le 07 nov. 2015 à 12:08

Cette confirmation de votre réservation ne constitue pas un billet électronique. Vous recevrez prochainement ce dernier par e-mail jusqu’à 48h avant votre départ et sous réserve d'acceptation de la compagnie aérienne. Les billets électroniques sont nécessaires pour procéder à votre enregistrement au guichet de la compagnie à l’aéroport. Nous vous conseillons de consulter votre boîte e-mail jusqu'à la veille de votre départ. Toutes les informations, les documents nécessaires ou modifications concernant votre voyage vous seront envoyés à cette adresse.

Връзка към мнение

Твоето го разбирам перфектно хаха. Казва, че е само потвърждение, а не електронен билет и да чакаш да си получиш на същия мейл електронните билети, ако ги приеме авиокомпанията. 

Що се отнася до моя билет сега видях, че пише горе долу същото. Ще чакам да видя. получил съм само един мейл от eDreams. :( Да им пиша ли според вас, ако не получа нищо до понеделник? На ОТА имам предвид, не на компанията. 

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към мнение

Аз нямах издаден билет, само резервация. Ти имаш ли e-ticket?

Чудя се дали да направя втора резервация през друга OTA, все още има цени от Страсбург. Как мислите?

Давай линка да се пробвам и аз от Страсбург, плс.

Иначе моите пари само са блокирани от ЕД, не са изтеглени и ще висят 14 дни в банката. Ако до тогава ЕД не ги изтеглят, ги освобождават по картата ми.

Кофти новина, но това е положението.

Връзка към мнение

Ето от Тулуза: цък.

Цената си стои валидна до последно, но сайта на ebookers ми отхвърли и двете кредитни карти. Кажи при теб дали сработва.

 

Здраве да е, ще излезе  друга оферта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето от Тулуза: цък.

Цената си стои валидна до последно, но сайта на ebookers ми отхвърли и двете кредитни карти. Кажи при теб дали сработва.

 

Здраве да е, ще излезе  друга оферта.

 Да, при мен плащането мина без проблем.

Мога да помогна за плащането с картата- писал съм ти на лично.

Връзка към мнение

Здравейте

 

за сега и аз успях да се възползвам от офертата, ако не анулират билетите, както пишете по-горе.

Купих 2 билета Страсбург - Рио  09.03 - 17.03 - като на Стефан Русев :)

Единият е от едриймс.пт, а другият мина през ердриймс.нл

Малко сложно стана, но не ми даде втори на същата цена през португалския.

За март явно още има дати на тази цена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Успех на всички, но без издаден билет шанса за признаване е малък. А до колкото разбрах от описанието по-рано, на теория дори не е възможно да се издаде билет по тези маршрути. Не съм ровил да видя в подробности. Парите ще си вземете обратно, в краен случай ако edreams се опъват, действайте с банката ви. И тук мога малко да опонирам на другия Георги, демек Матеев, лично съм имал опит със супер непрофесионално отношение от edreams. Може да са издали десетки билети без проблеми, но ако стане проблем, общуването и съпорта им е под всякаква критика. Поне така беше преди година и нещо. Писал съм го моя случай във форума, няколко пъти даже. Общо взето при еднакви цени, бих избрал всеки друг сайт освен тях. Ако дават 100€ по-ниско ще се прежаля де :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

И тук мога малко да опонирам на другия Георги, демек Матеев, лично съм имал опит със супер непрофесионално отношение от edreams. Може да са издали десетки билети без проблеми, но ако стане проблем, общуването и съпорта им е под всякаква критика. Поне така беше преди година и нещо. Писал съм го моя случай във форума, няколко пъти даже. Общо взето при еднакви цени, бих избрал всеки друг сайт освен тях. Ако дават 100€ по-ниско ще се прежаля де :)

 

Не мога да коментирам съпорта на eDreams, тъй като за щастие не ми се е налагало да имам конктакт с него. Тук обаче ставаше въпрос "за еDreams, че отменяли резервации и издадени билети" - исках да споделя от опит, че при веднъж издаден билет от тях после никога не е имало проблем. Иначе и аз ги избягвам като цяло, но често цената им е прекалено добра :)

Връзка към мнение

На мен също ми писаха че все още немогат да издадат ел.билет заради Azul Linhas Aereas Brasileira, но резервацията все още излиза на страницата на Lufthansa...

Нямам нищо против да се върнем и от СаоПаоло.. Ако ме питат, де.

 

Сега виждам в немците - indicates that the airline has confirmed your request. This confirmation is subject to modification (e.g. schedule changes).

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Току чета в страницата на секретно летящите под офертата, че Ваяма е почнала да канселира резервациите лека-полека.

Ами аз снощи изчетох всички коментари под всички блогове,където беше пусната офертата и всъщност никой не беше получил билет, само резервация, която после се канселира. До момента мейли за канселиране има от vayama и edreams. Не знам закупилите през ebookers  дали са успели, но пишат, че и от тях саполучили само confirmation, а не билет.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.