Прескочи до съдържание

Рио - Игуасу ?


Препоръчани мнения

Искаш на един билет полети на Гол и Азул, така ли? Това трябва през някой от сайтовете с отстъпка да го вземеш, или от бразилска он-лайн агенция (по-вероятно е да мине така).

Аз бих пробвал през www.Google.com/flights и през някоя от агенциите, ама може да искат бразилска кредитна карта. Я кажи дата да видим няма ли нещо по-просто.

Връзка към коментар

Общо взето ми трябва:
Рио (летището няма значение) - Игуасу (IGU) за 1 март. Пристигане в Игуасу във време, което да позволи все пак да се види нещо (разбирай преди 2 следобяд). 
Момондо препраща към trip.bg и bravofly за 80 евро, но и двете дават горепосочените грешки. 

 

Връзка към коментар

Ами не става комбинацията. Нито един бразилски сайт не дава комбинация от различни компании, а от не бразилски не може да се вземе. Може да вземеш двата билета поотделно SDU - CWB 6:10 - 9:00 + CWB - IGU 11:33 - 12.:46 за 287 реала. Има риск, ама мисля не е голям... Или само с GOL през rumbo.es примерно дава много евтино, но пристига вечер (не знам може ли да се купи, директно от гол не излиза тази възможност)

Директно от сайта на ГОЛ е към 408 реала пак пристига по обед.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.