Прескочи до съдържание

Помощ за едно приключение


lov3rka

Препоръчани мнения

  • 1 година по-късно ...
На 2.01.2016 г. в 21:06, krasen_denev каза:

Да така ги пускат.Месец за месец.

 

Ето едно много добро предложение и билета е електронен.За два билета направо си е удар.

 

post-259-0-49765500-1451762718_thumb.jpg

 

 

Здравейте, рових се в нета за билети за мача Интер-Милан и попаднах на този сайт - viagogo.it - извади ми най-ниска цена от 50-60 евро. Но малко се притесних дали всичко е наред с него. Почнах да търся инфо за него, така попаднах на тази тема. Някой купувал ли си е билет от тук?

Връзка към мнение
преди 4 минути , Силвия каза:

Здравейте, рових се в нета за билети за мача Интер-Милан и попаднах на този сайт - viagogo.it - извади ми най-ниска цена от 50-60 евро. Но малко се притесних дали всичко е наред с него. Почнах да търся инфо за него, така попаднах на тази тема. Някой купувал ли си е билет от тук?

Виж по-нагоре в темата, описано е всичко. viagogo е сайт тип официална черна борса, т.е. не е най-удачното място за купуване на билет, но особено за футболни дербита може да е единствен вариант, ако на официалните сайтове е разпродаден. Сигурен е сайта, но скъп. 

Връзка към мнение

По повод темата... Опитах се да намеря линка, но не успях. Обобщено - в Англия на мач от Шампионска лига не бяха пуснали притежатели на билети, закупени от Viagogo, защото билетите се движат в комплект с карта, тоест са в специален режим. Това по памет. Беше станал скандал. С футболните билети бъдете по-внимателни... За Италия не зная, само споделям мнение.

Връзка към мнение

Аз съм ползвала сайта, защото ми трябваха билети за мач в последния момент, но в Испания и наистина си има една сериозна такса- малко над 20е на билет, но просто само там бяха останали.

Иначе за Милан сме си купивали от касите, но не беше с Интер- пробва ли на официалните сайтове на двата клуба?

Ох направо ти завиждам!!! Ние бяхме седнали в Курва Суд-уникално беше!

Връзка към мнение

Гледах и други сайтове, просто в viagogo ми излезе най-евтино - по 55 евра, в сравнение с други - минимални 140. Та затова се зачудих за коректността на сайта и възможно ли е това.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.