Прескочи до съдържание

Дортмунд-София-Дортмунд


Zelen Burgas

Препоръчани мнения

Здравейте, магеланци! Нуждая се от малко помощ. Търся два билета от Дортмунд до София и обратно, като летищата, които ме устройват да ползвам са също и Кьолн, Дюселдорф, Франкфурт Хан. Датите, за които смятаме да пътуваме са в диапазона 20-22.12 към България и 1-4.01 в посока Германия, като 1.01 и 4.01 са в много краен случай. Устройва ме вариант и с прикачване, но с не по-голям престой от 5-6 часа. Трябва ни само един брой голям багаж. Засега най-добра оферта намирам през румбо.ес, директен полет с Уиз на цена 314 евро(на човек), без багажа. Тръгването е на 20.12, а връщамето е на 2.01. Картите, с които разполагаме са Дайнърс, Виза, Мастер. Благодаря предварително! :)

Редактирано от Zelen Burgas
Връзка към коментар

Отиване от Кьолн орязва на пръв поглед 20-ина евро, а връщане до Франкфурт - Хан още 30-40, ма предполагам транспорта да стигнеш до там ще изяде всякакви спестявания. При положение, че говорим за полет след 10-ина дни в най-най-най пиковата част на годината, според мен даже е добра цената. 

 

С текущия хит сред картите не съм в час. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привери дали цените са ок или не са кеширани. 

 

2015-12-10_22-26-18.png

 

2015-12-10_22-27-58.png

 

http://azair.euе пръв помощник в такива случаи, най-добре се справя напоследък при комбинации с лоу костове. От играта с картите може и още малко спестяване да падне :) Знам, че за връщането написа 5-6 часа, но по-дълъг престой в Бергамо може и да е предимство, макр и зимата :)


Извинявай, ей това е за връщането до Хан:

 

2015-12-10_22-30-42.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.