Прескочи до съдържание

Търся билет София-Мадрид-София


Препоръчани мнения

Търся самолетен билет  София - Мадрид и обратно. Датите са строго фиксирани - 26 февруари - 3 април 2016 година. Летим с багаж. Какви според вас са опциите за по-евтин билет, или такива няма.

Дали е вече време за купуване, или да се изчака след Нова година?

Връзка към коментар

Опции за по-евтино според azair - от/до Букурещ по 80 евро с Уиз и отделно багаж или с прекачване От София през Женева или Милано без нощувка комбинация Уиз и Раян ?

Редактирано от silvia_b
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И на мен ми се струва най-удачно предложението на Stanimir, след като имате багаж.

С лоу кост от Бг няма как да стане, след като уиз таскува и за ръчен куфар.

Ако има някакъв смислъл с лоу кост, може би вариант е Букурещ-Мадрид с Ryanair, но трябва да се прецини дали си струва.

Връзка към коментар

155 евро за директен на Iberia ( BG Air) при положение , че сте с багаж според мен не е толкова зле.

 

Това е най-удобния вариант. Само си предвиди достатъчен луфт ако е свързващ полет...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е най-удобния вариант. Само си предвиди достатъчен луфт ако е свързващ полет...

Свързващ полет, но летенето е на следващия ден. Ще има по една нощувка в Мадрид за по-сигурно , и на отиване и на връщане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.